Říkali mi: Srovnej se v IBU Cupu a ono to přijde. Přišlo, usmíval se Soukup

Třiadevadesátý ve sprintu, sedmadevadesátý v individuálním závodu. To byly výsledky biatlonisty Jaroslava Soukupa na začátku sezony v Östersundu. Nepovedené výkony ho poslaly do B týmu, kde se měl výsledkově probudit. Povedlo se, ve sprintu Světového poháru dojel na 19. místě.

O36n60d62ř85e42j 31V15a37l55e46š 3414987618437

Jsem rád, že Soukup ukázal, že na to pořád má. Jen tak dál.

+2/0
16.12.2016 5:16

P12e26t72r 19A41n21g12r 2580486406336

no včera naprosto luxusně a rychle na střelnici, ale bohužel, ten běh je šíleně pomalej;-(

+1/0
16.12.2016 7:59

M24a88r43t21i23n 45Č48a15r33n88e81c72k30ý 2125684679225

No šíleně. Záleží na tom, s kým ho porovnáváš a jaké na něj máš nároky.. Na trati byl 41. nejlepší. Zhruba v časech jako Roesch, Hofer, Desthieux nebo Garaničev, o 10s rychlejší než Simon Fourcade.

0/0
16.12.2016 10:27

F53r54a58n45t64i17š53e45k 50M25ü26c61k 3244777228

Je to super, před pár lety jsme neznali nikoho z biatlonistů, a teď je pomalu přetlak, koho dát do áčka reprezentace. Každopádně Jarda Soukup je sympaťák a přeju mu, aby mu to střílelo a běhalo.