V postup věřil jen tým, nikdo jiný ne, říká kouč házenkářek Bašný

Sám o sobě už říká, že je Korsičan, na svébytném ostrově totiž žije a trénuje dlouhá léta. 53letý Jan Bašný má v životě kromě Korsiky ještě další konstantu: házenou. A momentálně si jako trenér české ženské reprezentace užívá pocitu, který čekal málokdo.

P11a28v14e79l 68B30o34č40e94k 5566635249464

no naopak rozhodlo prvních 15 minut druhe pule, kdy nas naprosto nesmyslně vylučovaly ty dvě soudcovske pizdy, Bašný se mohl zblaznit , myslim při nestrannem soudcovaní jsme remizu daly, ale hrat proti 8 je těžke

0/0
9.12.2016 22:19

M89a18r91t13i48n 76C94a42j94t58h81a68m22l 3601598636620

Cesky se zas zalekly velkého jména. Utkání končí přesně o 3 góly jaký byl rozdíl po té smršti do 50. minuty. Přitom víc času vedly. Házená sa však hrá až posledních 10 minut.

0/0
9.12.2016 22:15

M46a51r72t55i19n 66C85a41j50t48h72a30m12l 3811918246860

Je po zápase. O 4 Danky 4 minuty před koncem.

P69a74v75e42l 19B22o50č89e80k 5516155709964

že by IDNES se konečně probrala a dala tam dnešní podvečerní vysledky?????

0/0
9.12.2016 21:25

A38l32e22š 92M76o89r54b34i84c75e89r 2429562335551

Česko - Dánsko 12-8 ve 20 minutě,,,,,,,,,,,,, čumím, s jakým sebevědomím naše hrají. V útoku se nebojí přejít jedna přes jednu a zakončovat.

Zápas skvěle rozjela Jana Knedlíková.

0/0
9.12.2016 21:11

M13a96r63t30i93n 77C97a53j69t71h79a72m95l 3931428676570

Poločas vedou o 4. Úžasné. On- line však nikde.

0/0

R91a88d92e65k 22N91o41v65o31t84n97ý 6854982625

Pokud Maďarky nevyhrají o více než 4 góly a my prohrajeme s Dánskem (což je oboje velmi pravděpodobné), tak máme do další skupiny 0 bodů. Autor "Profík" Němý tam má zase chybu.