Washington bez Satoranského prohrál, nestačilo ani 52 bodů Walla

Tomáš Satoranský v týmu Washingtonu v utkání proti basketbalistům Orlanda chyběl a Wizards doma prohráli 116:124. Nic na to nezměnila střelecká exploze jejich kapitána Johna Walla, který si vylepšil osobní rekord v NBA na 52 bodů.

M76a39r16t76i75n 44Č10a43r98n59e17c63k35ý 2705144759745

Mi se přestaly zobrazovat příspěvky, nebo co?

0/0
8.12.2016 8:06

M89a66r98t43i80n 71Č40a88r40n30e94c52k20ý 2865354209375

Dát dohromady top 5 trenérů je docela maso. Kromě Popoviche na prvním fleku si do toho zbytku může kdokoli dosadit cca 10 trenérů a bude mít dostatek argumentů, proč je tam má.

1. Popovich. 2. Stevens. 3. Carlisle. 4. SVG. 5.Spoelstra

0/0
8.12.2016 8:05

C32h95a97r58l11e65e 10H22a75r25v35e36y 4524643794407

Uuuh to zas byla jizda, ok vychod porad Cavs, ve velkym zavesu Raptors.. Apak? Nikdo...

Co to melo bejt kuva;-€

0/0
8.12.2016 4:36

S60t82a84n64l16e95y 66D75a87v44i24d 2140908877725

Trochu mimo téma. Podle čeho se dělí příčky do PO když skončí tymy se stejnou bilanci? :)

0/0
7.12.2016 17:16

M81a52r96c48e18l 77H25r88o11c97h 9309149562

+1/0
7.12.2016 17:50

R14a61d87e64k 25T21o59m13a49s55e31k 5353380328705

After the Houston Rockets matched the Brooklyn Nets’ offer sheet and retained restricted free agent Donatas Motiejunas, the 7-footer is refusing to report for his physical exam and return to the team.

J84a90n19a 71E35l55i58á87š78o37v69á 9419964744238

Navazuji na včerejší debatu:-P. Ten Brooks je ale truhlík, kdyby tam nechal Zídka ještě o nějakou tu minutu déle, mohl si tento udělat lepší osobní rekord ;-D .

+1/0
7.12.2016 10:19

M78i55c53h32a60l 12T98u26r15e59k 9781420492539

Taktika ke konci prý byla "Dotáhněte to do prodloužení, ať může Johnny zkusit šedesátku"...a pak prý potichu k lavičce pronesl "jinak tu All-Star game letos nedá " :-D

0/0
7.12.2016 10:27

M59a24r19c66e89l 45H43r29o60c45h 9199909172

Rozdíl bude asi v tom, že Wall hrál do poslední vteřiny zápasu. Kdyby chtěl Walla na hřišti nechat o něco dýl, asi to nebude moc platný, protože hráči, rozhodčí a diváci stejně šli domů.

+2/0
7.12.2016 10:33

M51a59r81t22i85n 79H12o91l15u90b 6704326623854

Srovnávat se to nedá ani omylem. KT měl našlápnuto na historickej výkon, Kobeho mohl klidně vyrovnat. Neříkám, že by to tak dopadlo, ale tu šanci dostat mohl (a měl).

+5/0
7.12.2016 10:41

J74a14n21a 56E23l19i44á29š22o60v73á 9179394784598

Tohle je kolektivní sport - kolektivní výkon. Coach určuje sestavu a taktiku. To není jako Bolt.

0/−2
7.12.2016 10:56

M94a18r22t68i94n 56H66o33l46u92b 6624466603534

This is NBA, for Christ's sake!!

NBA=velká show, emoce, zábava + nejlepší basket. I kdyby měli ten zápas prohrát (dyť je to jenom jeden z 82... přičemž GSW má plazoff prakticky jistý), tak měl KT dostat šanci vyrovnat (překonat) Kobeho. Ale když navíc nebylo pochyb, že GSW vyhraje v suchým triku, tak je to skoro hřích ho stáhnout.

J47a77n49a 33E42l20i81á58š62o67v38á 9179794734638

To je sice vtipné, ale mohl ho třeba nechat hrát déle ve smyslu, aby těch šest minut co mu scházelo do maxima (bez OT) se mohlo naplnit. Asi to na před zápasové poradě malinko podcenili a nesmyslně se soustředili na týmové vítězství.

0/0
7.12.2016 10:58

M59a71r83c74e87l 22H39r80o79c19h 9449569282

Hele, tohle přece nemůžeš myslet vážně, že ne? Ani ty ne... Ale kdyby jo, tak srovnáváš to, že drtivá většina týmů NBA má ustálené rotace hráčů, kdy třeba po pěti minutách zápasu pravidelně střídá hráče X hráč Y. Já ti to napíšu v číslech, ju? Jedná se o procentuální vyjádření možných minut, které hráč odehrál ve fázích zápasu. Mám tedy statistiky z loňska, a je důležité upozornit, že se jedná o procento hráčových minut vůči celkovým minutám týmu za sezonu, takže když byl hráč zraněný, procento jde dolů (takže třeba Blake Griffin, který byl v základu ve všech pětatřiceti zápasech bude v kolonce první minuta 40-50%) a je to v "desetiprocentních blocích." Takže vloni například u GSW vloni duo Curry Thompson začínalo druhou čtvrtku na hřišti v 0-10% případů (tady bych si "dost odvážně" tipnul, že to bude ta nula). Tu v 90-100% možných minut na hřišti začínal Livingston a 70-80% možného času s ním začínal Iguodala a Barnes. Jiný příklad, ten svítí krásně. Dirk Nowitzky- Prvních 5 minut 90-100%. Šestá minuta už je na 40-50%, v osmé 0-10%. Na hřiště přichází kolem 10.-11. minuty 1.Q, zůstává do třetí až čtvrté minuty 2.Q, střídá a vrací se na poslední tři až čtyři minuty zápasu.

A slovy Ládi Smoljaka z hry Akt: A proč jsi nám to, Bedřichu, celé tak sáhodlouze . . . ale zajímavě vyprávěl?To proto Jani, že pokud nemáš v týmu Wilta Chamberlaina, někdy hráče posadit musíš. Za posledních 8 sezon zvládli průměr 40 minut na hřišti 2x Monta Ellis a jednou Gerald Wallace. Za posledních pět let nikdo.

+3/0
7.12.2016 11:48

M25a86r32c34e30l 12H98r24o22c23h 9279439512

Oprava- U Nowitzkého mělo být poslední minuty poločasu.

A pak teda vypadla ta myšlenka, že je dost blbost srovnávat zavedený rytmus střídání s tím, že hráče nechám sedět, protože dal hodně bodů a vedeme.

0/0
7.12.2016 11:55

J88a79n67a 29E61l44i73á35š45o19v87á 9569574184178

Marcely, za prvé si z toho dělám legraci, což chápu, že ty který při pohledu na mé jméno máš zatmění, nevnímáš. A za druhé co jsi tím vším chtěl sdělit ? Já hloupá husa tolik písmenek nepoberu.

0/0
7.12.2016 12:06

M96a69r23c97e63l 62H42r75o45c14h 9869779742

1) Nezatmívám, to jsem měl jen jednu dobu u Bjerndiho. (Dobře, kecám, ETG... ;-D)

2) No že je nesmysl srovnávat událost A) rytmus střídání, který se mění velice vzácně. A B) Teď by jsi sice měl odehrál sedm osm minut, ale nebudeš, páč jsi hrál dobře.

3) Škoda, protože si myslím, že tam jsou zajímavé informace.

4) Marodím a nudím se. ;-)

0/0
7.12.2016 12:14

J48a47n58a 65E41l46i33á58š22o59v57á 9109814924798

1-4 Okay.

Jedná se o průměr, který nevyvrací, že hráč může hrát celé utkání bez střídání.

0/0
7.12.2016 12:18

M77a43r76c71e92l 90H26r52o10c29h 9789879552

No jo, ale teď pak teda nechápu, jestli začátek tvého vlákna znamená, že by měl Wall pro jistotu hrát 48min/zápas, nebo že před zápasem má Brooks vědět, že Wall bude mít den. :-)

Sakra to mám dnes rejpavou... :-P

Washington bez Satoranského, tenhle titulek bude mít brzy stejnou vypovídací hodnotu jako Sparta bez Rosického.

Asi o deset porážek později se znovu ptám- Kde že je ten obrovskej progres Sixers?

+4/0
7.12.2016 9:42

J62o23s25e64f 41Š82e48m67e54l34í61k 7669521770257

Rosický je něco jako Yetti? Všichni o něm mluví, ale ještě nikdo ho neviděl.

0/0
7.12.2016 9:47

M37a98r98t11i38n 45Č66a62r66n97e64c22k34ý 2425244949165

Ty ten progres nevidíš? Stačí se podívat na základní pětku, kde hrají Rodriguez, Ilyasova a Henderson, jeden super hráč vedle druhého. A s nimi takoví talenti jako Stauskas a Richaun Holmes;-D

0/0
7.12.2016 9:54

K73a73r49e87l 68D97u29t33ý 1649378301552

Progres je Embiid, když nehraje, tak nemá cenu něco dál řešit. Zvlášť po zápase, kdy nehraje ani žádnej další dlouhej;-D

0/0
7.12.2016 9:56

M12a41r19c12e65l 61H74r63o73c22h 9539959592

Takže chápu dobře, že definice progresu Sixers je vlastně občasná příležitost na pár minut vidět Embiida? ;-D Btw si troufnu i na predikci na příští rok- Simmons s Embiidem se sejdnou na hřišti maximálně v 35ti zápasech.

M42a61r29t53i37n 21Č41a53r62n50e12c88k26ý 2575484409725

No jak se to vezme, po 2,5 letech od draftu odehrál 14 zápasů ze 22, v nich hraje 23 minut na zápas. Byť teda v tom krátkém časovém úseku předvádí velké věci.

+2/0
7.12.2016 12:17

R38a92d73e83k 95T47o46m59a52s92e98k 5313590558545

Vím, že je to fráze, ale fakt by mě zajímalo, co by za něj dali.

0/0
7.12.2016 12:30

M91a97r22c40e58l 83H98r56o69c35h 9249339142

Tak to je výhoda Sixers, že jo. Tam člověk nemusí spekulovat, za koho tradujou nejlepšího hráče, u nich si stačí počkat... ;-D Ať už to vezmem od Barkleyho, Iversona, Iguodalu, tak i ti trochu lepší hráči, když si dovolili kazit míčky pro loterii, tak se pakovali. Jrue, Cracker-Williams, Turner, nejpíš otázka času Okafor... ;-)

0/0
7.12.2016 12:36

D56e90n16i27s 23M46o39r86o74z56o45v 3240820932832

Třeba tam, že Sixers s Embiidem na palubovce patří k nejlepším bránicím týmům v lize.

0/0
7.12.2016 10:10

M27a41r31c12e93l 57H95r27o44c17h 9819889392

Chápu to dobře, že jsi vzal statistiku Embiidova Defensive rating a porovnal jí s DefRtg statistikou týmů?

0/0
7.12.2016 10:28

M46a14r57t81i23n 41Č12a61r86n81e17c23k25ý 2665274519755

Bože nešil! Vždyť i s ním dostali dvakrát stovku od Orlanda, které má podle vstřelených bodů 29. útok v lize (Magic dali ze 20 zápasů stovku dneska v noci teprve pošesté), pod kilem udrželi jen Miami, které má 28. útok v lize.

0/0
7.12.2016 10:30

D26e75n89i24s 39M37o14r22o38z55o59v 3720700192412

0/0
7.12.2016 11:52

M57a10r50c70e97l 63H10r50o91c32h 9409589242

Jo, jak jsem si myslel, špatně pochopené statistiky. ;-) To neznamená, že s Embiidem mají Sixers jednu z nejlepších obran v lize. Nemůžeš to přepočítávat na obranu celýho týmu celkově, do kterýho se započítaj i minuty, který odehrajou v nebránících sestavách. Ale zase pozor, aby jsi mě nepochopil špatně, Embiid je už teď velice dobrý obránce a může se stát naprostou elitou! (Teda já říkám mohl by, ale nevěřím mu po zdravotní stránce. Jinak talent je tam snad na úrovni Hakeema)

0/0
7.12.2016 12:10

M88a77r90t78i74n 67Č90a16r97n24e16c75k53ý 2695844859515

Basketball reference říká Embiid Def RTG 102, 82games.com dokonce 106,7. Embiid je bezesporu výborný obránce, ale ani s ním se Sixers zdaleka neblíží k nějakému nejlépe bránícímu týmu v lize.

0/0
7.12.2016 12:21

M87a25r71c75e64l 25H26r55o53c22h 9269359972

Pozor, na 82games jsem koukal, ale ti nejsou od půlky listopadu aktualizovaný, tam nemá cenu něco hledat. Btw nevím, jestli mi něco strašně uteklo, ale Vučevič? Jako Vučevič? Při filtru 20+ minut na zápas (a odečtu waivnutýho Lance Stephensona) 18. nejlepší DefRTG? Jako cože? 8-o

0/0
7.12.2016 12:38

R91a98d77e88k 32T59o64m79a97s12e28k 5353580848435

Jo o tom se mluvilo, že letos začal bránit. Asi ho příchod Ibaky a Biyomba trochu vyhecoval.

0/0
7.12.2016 12:41

M93a54r93c25e63l 49H44r24o86c47h 9339629732

No dobře, ale jedna věc je začít bránit a druhá se za rok změnit z Paua na Marca Gasola. ;-D

L83u90k51á98š 96H89a57r75t56m53a54n57n 7624352953893

Dneska mě napadlo to stejné..čím to, že nemají tak špatný tým, ale stejně jdou od porážky k porážce? Mají parádní chvíle, kdy jsou nezastavitelní a pak se jakoby zastaví a neví jak dál...

0/0
7.12.2016 12:07

M56a89r43c77e53l 12H44r95o26c31h 9909709322

Možná je to tím, že prohrávat je jediné, co je za poslední roky naučili... A teď to dokonce myslím vážně, už za Hinkieho se objevovaly názory, že tenhle způsob přestavby týmu může vyvolat atmosféru v týmu, že prohrávat nevadí, prohrávat je vlastně i dobrý.