Nymburk se v Lize mistrů zaskvěl rekordní výhrou nad Aarhusem

Basketbalisté Nymburku přepisovali rekordy Ligy mistrů. V 8. kole doma deklasovali Bakken Bears Aarhus 114:70 a vytvořili rekord soutěže v počtu nastřílených bodů v jediném utkání, v doskocích a vyrovnali rekord se 16 trojkami za zápas. Jen o dva body zaostali za nejvyšší výhrou, kterou drží Tenerife s výsledkem 103:57 nad Mornarem. Nymburk se alespoň na chvíli dostal do čela tabulky skupiny A, ve čtvrtek klesne na třetí místo.

P45e60t20r 31J78a16n63t22a92r93o20v79i56č 5324775561278

Povinná výhra je doma a bez nervů, to je dobře. R^

Konečně dostalšanci Peterka a snad trenérovi konečně došlo, že je podstatně lepší než nějaký jehokamarád Simpson. Jen moc nechápu, pročho tam dává téměř až v poslední čtvrtině. V takovémto zápase by mělhrát Peterka 30minut. Honit score s týmem, se kterým to máme 2:0 na zápasy jeúplně zbytečné. Opět jen vlastní ego. Rv