Koudelka v Ruce klesl na 17. pozici, vítězství slavil Němec Freund

Český skokan na lyžích Roman Koudelka bodoval i ve druhém závodu nové sezony Světového poháru. Ve finském zimním středisku Ruka útočil z šestého místa po prvním kole na umístění v elitní desítce, nakonec ale po nevydařeném druhém skoku obsadil 17. příčku.

K51u77r39t 38P39l67a36t65t78i53g 4454608505395

Takze Freud vyhral ,jako vzdy, podvodem protoze umi porucit vetru a I desti.

Dulezite ale je ze Koudelka je moralni vitez a to se ceni.

0/0
26.11.2016 23:16

J15a55n 47Š74i96ř51i97n10a 5695475

Klasické Kuusamo (Ruka) v podobě větrné loterie, kdy vítr ve druhém kole doslova sfoukl Tepeše, Hlavu, Koudelku, Freitaga, Fannemela a pár dalších skokanů, naopak jiným vítr výrazně pomohl. I když oproti některým závodům v minulosti to byl dneska pořád hodně slabý odvar. Pro rýpaly argumentující bodovým odpočtem za vítr - to je průměrná hodnota a pokud je na odrazu dobrý vítr a o na cca 70-80 m naopak hodně špatný vítr, tak jsou super podmínky na odrazu k ničemu.

0/0
26.11.2016 18:20

J74a68r76o62s34l52a34v 62S78t94r60o79m54m87e77r 3387386554509

Myslím že výborné výkony body se počítají.

0/0
26.11.2016 17:52

M48a61r62t40i42n 72C59a10j98t72h12a45m98l 3781388686900

Kdyz skocil Fannemell 114, tusil jsem, ze to napodobi aj Koudelka. Skocil 119 m a konci 17., hlavneze ma syna. Naopak Nor Tande predvedl skok dlouhy 139 m a vystoupal az na stupne vitezu. Vitezny Nemec Severin Freund si to uz narozdil vcera od Petera Prevce pohlidal a ujima se i vedeni ve SP.

0/−6
26.11.2016 17:51

H91o66n88z26a 29K92ř36e87n60e19k 7934664304198

Být sedmnáctý na světě v čemkoliv je pěkný úspěch. Do jeho soukromí je Vám h**no, tak nevím, co to tu taháte.

+2/0
26.11.2016 20:33

M73a69r71t24i96n 36C16a23j32t91h78a73m61l 3781328586440

Kdyz byl po prvnim kole 6. ? Jednoznacne neuspech. Soukromi neresim, jen na to muzu mit nazor. Je to jedine ceske zelizko v teto discipline, tak to nemeli cinovnici dovolit. Dite muze mit po kariere, kdyz nutne chce. Na nejvyssi pricky je treba prinaset obeti.