Del Potro přehrál Karloviče, Argentinci ve finále Davis Cupu srovnali

Skóre záhřebského finále tenisového Davis Cupu mezi Chorvatskem a Argentinou je po prvním dnu vyrovnané 1:1. O bod pro domácí se postaral Marin Čilič, který v pětisetové bitvě zdolal Federika Delbonise 6:3, 7:5, 3:6, 1:6, 6:2. Srovnal Argentinec Juan Martín Del Potro, když přehrál čahouna Iva Karloviče 6:4, 6:7, 6:3, 7:5.

M51a50r75t47i13n 94C57a32j19t51h61a80m29l 3281138306710

Doservirovat domaci a treti set bez TB, konecne. Neprotahovat tu frasku a usetrit sil na zitra.

0/0
26.11.2016 17:57

M38a20r35t94i81n 46C87a96j17t48h37a54m78l 3811198656930

Nejslabsi clanek utkani Delpo. Velké, neforemné, chodi tam jak safář! Chyba ho nominovat, a mel by mit sam rozum a trenerovi to sam rect. Zitra ho i Cilic smete. Je to zle, pro nas kdo fandi Argentine a specialne jemu.

M25a34r43t46i59n 54C20a79j57t44h40a72m96l 3771448536270

Vcelku hladce ziskavaji domaci prvni set v TB. Sice hraji proti sobe na obou stranach jednicky, ale Potra bych na miste trenera dnes radeji nechal odpocivat. Neverim, ze je pro debl az tak dulezity hrac.

0/0
26.11.2016 16:12

L64u86k85á19š 72S64m24ě62t82á76k 3316827574816

Juan pěkně, snad zvládne čtyřhru i porazit Čiliće.

+4/0
25.11.2016 22:44

O21n14d48ř14e46j 60F73r38a47n84c 4299431938

Letos má na to být rozdílový hráč finále. Konečně je zdravý a hraje, jak umí.

+2/0
25.11.2016 23:16

D39u89š72a61n 11H12r22a52b83e42c 6514692284829

Ten Karlovic to je hrozny pinkalista... S tim by si clovek nemohl pinkat ani na dvorku, protoze on by to kazil...

0/0
25.11.2016 22:26

O76l76d87ř96i10c61h 28T68a58c72h96o92v52s35k48ý 2100885399696

Přesně tohle říkám celou jeho kariéru :-)

M96a32r43t41i21n 70C41a98j63t18h58a85m13l 3821528226980

Ivo neblazni Rv ved si staré !!;-€ Ti divaci hrozni. Rvat do vymeny je fakt uz nechutny. Co do vymeny? Oni rvou po cas celeho duela.

M76a96r39t77i96n 78C17a88j48t61h31a88m87l 3431578956220

Tak videl jsem jen chvilu. Od stavu 2-0 a 3-4 v podani Marina. To na nej zrovna padla tezka chvilka. Set ztratil a prisel i o prvni hru na servisu v setu 4. Ze jich bude muset byt 5 bylo tudiz jasne. K setu rozhodujicimu jsem se uz zel nedostal. Dava E2 a nyni zacal Delpo.