Beal táhl Washington, ke čtvrté výhře v sezoně NBA pomohl i Satoranský

Basketbalisté Washingtonu se v NBA dočkali čtvrtého vítězství v sezoně, doma porazili Phoenix 106:101 a Čech Tomáš Satoranský k tomu za šestnáct minut na palubovce přispěl šesti body, čtyřmi doskoky a dvěma asistencemi. Střeleckou hvězdou utkání byl Bradley Beal, jenž pomohl Wizards 42 body.

P10a24v36e45l 53L16a62n28d31a 6819930951194

Na úvodním fotu to vypadá, že nejenže Alan Williams znepříjemňuje Satoranskému střelbu, ale že mu dává rovnou pěknou čepici.

+1/0
22.11.2016 9:00

M78a75r75t80i24n 98Č85a39r72n51e37c59k79ý 2635224439445

Zase by mohl někdo vytáhnout +/-. Morris +7, 5 bodů, 5 doskoků, střelba 2-8, šestky 1-4, 2 zisky, 2 ztráty, 1 asistence. Beal 42 bodů, střelba 14-22, TH 9/11, 4 doskoky, 1 ztráta, +1.

0/0
22.11.2016 8:47

P83e70t86r 57V17e58r58b30í65ř 8827221673190

To by bylo neskutečně šílený, kdyby to někdo vytáh!!!

0/0
22.11.2016 10:08

M90a41r92t60i18n 61Č24a17r50n43e75c61k36ý 2715984849725

Já jen opět poukazuju na to, že ta statistika je téměř úplně k ničemu.

+1/0
22.11.2016 10:36

V49í84t 86B97e32n19e61š 9715273270602

Je jasný, že takhle z jednoho případu se z toho soudit nedá, ale co dlouhodobě, tam to přece musí aspoň něco málo naznačovat. Nebo ne?

+1/0
22.11.2016 10:57

R58a25d72e70k 62T60o94m66a29s54e59k 5293360428375

Jo, v podstatě to naznačuje, kdo hraje v první pětce. Ale to se dá vyčíst většinou i jinak :-)

L46u44k95á56š 91H27a13r89t72m21a13n28n 7534972883653

hádám, že když má někdo sezónně +10, tak je to výrazně lepší než -10...nemyslíte? A ano, jsou i jiné, podobné statistiky...třeba když hraje ten s tím a nebo bez něj, body na 100 útoků apod...ale dlouhodobě mi ten přínos +- stats nepřijde bezobsažný

0/0
22.11.2016 11:56

V59í64t 93B97e64n90e40š 9685253650852

Přesně tak. Prostě že ten hráč má nějakej vliv na hru týmu. Ať už zlepší hru v útoku, nebo svym vesmířenim (spacingem) aktivitou a komunikací zlepší obranu.

0/0
22.11.2016 12:04

M98a87r40t66i86n 82Č30a17r25n32e79c50k20ý 2165154169745

Ale taky by ses podle toho mohl dozvědět, že San Antonio by raději mělo nechat hrát více Dannyho Greena než Kawhi Leonarda, Shabazz Napiers by měl hrát místo McColluma i Lillarda v Portlandu, nebo že Boston by v žádném případě neměl vypouštět Averyho Bradleyho na hřiště, i když borec má životní sezónu a v obraně patří k naprosté elitě v NBA

+1/0
22.11.2016 12:42

L54u25k47á41š 82H26a71r38t23m84a42n55n 7134372403363

já to nehledal, ale fakt jsou mezi nimi v dlouhodobém horizontu takové rozdíly? fakt je to úplně na nic?

0/0
22.11.2016 12:46

V40í13t 11B41e54n26e45š 9335903720422

Tak ještě jinak (a nesnažim se hádat, nebo usvědčovat tě z nepravdy, snažim se tomu jen přijít na kloub), co třeba to brát s ohledem na minutáž. Borci ze základu to budou mít asi trochu zkreslený v tom smyslu, že jsou na hřišti nejvíc času a jsou tam prostě ve všech možnejch chvílích, když se daří a i když se nedaří. Tak že by to prostě mělo smysl pro hráče s menší minutáží. Ale nejde mi to do hlavy. Prostě třeba ten Bradley by měl mít z logickýho hlediska tuhle statistiku dobrou, ale prostě nemá. (Proč?)

0/0
22.11.2016 13:06

R79a24d83e91k 59T83o65m23a98s27e53k 5263700688375

Protože, a teď hádám, protože vůbec netuším jak Boston rotuje, může třeba zůstávat jako poslední starter na hřišti s borcema co přijdou z lavice a dostanou kotel.

+1/0
22.11.2016 13:37

M72a97r86t60i22n 94Č48a23r78n13e13c74k29ý 2375794249505

Nevím, čím to je. S větším množstvím zápasů asi těch extrémů ubude. Ale u hráčů s menším odehraným časem to +/- je veliká loterie. Když tam jdeš za stavu -20, -30 do garbage timu, pravidelně si ti hráči zlepšují plus. A taky naopak. Vezmi si loňské GSW. Kolik zápasů otáčeli v posledních vteřinách, minutách? Přesto skončili v posledních čtvrtinách na jednom z posledních míst v lize, protože se často stávalo, že vedli o 30, vypustili tam náhradníky, ať se vyblbnou, trenéři to měli na háku, borci si dělali, co chtěli, prohráli poslední čtvrtku o 10, ale bylo to v pohodě. Viz Američani ve finále olympiády - ty sis ještě nedal koš, tak budeš střílet ty. No čtyřikrát už stačilo, asi zkusíme nějaký jiný nesmysl. Atd.

+2/0
22.11.2016 14:35

V19í82t 90B24e39n91e82š 9705463230402

Pravda pravdoucí. Je tam prostě spoustu faktorů, který s tim číslem dokážou dělat psí kusy a pak to neni vůbec vypovídající. Ale je to prostě zajímavej fenomén.

0/0
22.11.2016 15:35

M18a86r86t40i72n 26Č53a46r46n39e60c47k40ý 2105144889555

18s před koncem 3Q Minny vede 81:66, 10:47 před koncem Minny pořád vede 81:68. 5:43 před koncem teče 81:85. Přesně 7 minut ani jeden bod. Exkluzivní kolaps.

0/0
22.11.2016 8:41

R19a45d84e29k 13T12o17m86a77s23e42k 5153130898755

V průměru to máme o půli o neuvěřitelných +10,2 bodu. Lepší jsou jen LAC s +10,5. Následuje GSW s +6,8. Druhá půle? Dead last -8,5. Nvm co s tím Thibs dělá, nechápu to, ale tohle jde jednoznačně za ním.

+1/0
22.11.2016 9:13

M80a18r14t91i26n 72Č12a13r82n42e77c21k58ý 2455594239355

Po dnešku už -9,1. Ale hlavně se podívej na třetí čtvrtiny. Před tímhle kolapsem jste čtvrtou čtvrtinu ještě měli na nule, před Memphisem dokonce solidně v plusu. Ale mít třetí čtvrtinu v průměru -7,5 bodu, to je šílené. Obzvláště když má tým celkově skóre v plusu.

0/0
22.11.2016 10:44

R13a37d61e10k 37T21o15m83a78s52e93k 5123210418425

Jo viděl jsem. Nemůžou prostě chodit do šatny, hezky navlíct rozlišováky a zůstat na place než se soupeř vrátí.

+2/0
22.11.2016 11:05

M48a83r65t32i94n 21Č72a82r17n42e12c85k35ý 2905584519275

Já si tentokrát myslel, že když ustáli třetí čtvrtinu, už to uhrají.

0/0
22.11.2016 14:36

R98a16d12e75k 37T74o53m95a98s17e46k 5303170108715

Bohužel, asi by se jim tam ten KG ještě sezonu hodil.

0/0
22.11.2016 16:07

D11a44v71i73d 78S37u28c23h40a54r 8544676353352

Dnes se mi Tomáš moc líbil, site tam byl jen krátce, ale za tu dobu tam nic vážného nezkazil a několika akcemi rozjel přelití skóre na stranu Wizzards:

- protiútok, nahrál spoluhráči, co najel ke koši a natáhl na sebe obránce, hodil to volnému Tomášovi zpátky na trojku a ten nekompromisně zavěsil

- hned poté při bránění "vylákal" útočný faul od svého útočníka, takže získal míč pro Wizzards

- chvilku poté si najel pod koš proti obránci, byl faulovaný, v pádu ještě střílel a škoda že to vyklouzlo z obroučky, ale aspoň jeden trestný hod proměnil

A těmato akcema se dostal Washington do vedení a pak už úřadoval pan Beal ...

+1/0
22.11.2016 8:28

J79a92n30a 11E76l13i15á39š66o20v19á 9229364954148

Když chceš, tak to tam určitě najdeš. Podle mně nic vážného nezkazil a nic nadstandardního nepředvedl. Zase takový standardní výkon.

+3/0
22.11.2016 11:30

P35e61t10r 41C39h83ý89l28e83k 8718895804913

takový standardní výkon nestandardně placeného hráče :-))

D60a64v65i10d 32S19u14c91h54a35r 8954506893732

Jenže minule tam Tomáš právěže v kritických momentech pomohl soupeři, takže udělal víc škody než užitku. Dnes jsem ho neviděl nic zásadního pokazit a naopak zavelel k obratu jak v útoku tak v obraně, což bylo super.