Krýzl pokukoval po elitní desítce. Slalom v Levi ovládl Hirscher

Ani zánět středního ucha nezastavil Marcela Hirschera v cestě za prvním vítězstvím v letošním ročníku Světového poháru. Pětinásobný vítěz celkového pořadí ve finále slalomu v Levi ještě navýšil náskok z prvního kola a vyhrál před dalším Rakušanem Michaelem Mattem a Italem Manfredem Mölggem. Český lyžař Kryštof Krýzl skončil na patnáctém místě.

P53e96t29r 86S84i44n87k15u30l60e 8285453976863

Nevíte někdo, co Kristoffersen? Vypadl, nebo vůbec nestartoval?

0/0
13.11.2016 16:23

M39a22r74t56i77n 55C79a33j82t25h14a19m96l 3131938456640

Snad kvuli te helme nemel. Urcite na startu nebyl.

0/0
13.11.2016 16:36

K71a74r63e50l 15V35a26l56o60u83š63e85k 8551341568369

Vede spor s Norským svazem o logo na helmě. Má možnost tam mít red bull za 1 M eur. Ale norský svaz má smlouvu s Telenor.

0/0
13.11.2016 16:45

M43a86r56t43i18n 87C65a98j29t23h14a81m74l 3461848216830

Michael Matt? To je bratr Maria? Vytecna lyzarska rodina R^ Hirscher R^R^R^ pan lyzar. Vzdyt i ve druhem kole mal nejlepsi cas. Trosku mi lito Felixe. Radci bych ho prohodil s Italem Moelgem.

+3/0
13.11.2016 13:54

J95i56ř69í 43Č46e33c86h57u10r26a 1703262478368

Ano. Nejmladsi ze 3 bratru, vsichni famozni lyzari. Marcel Hirscher lyzuje jako z jine planety. Jeho sila a treninkova moralka nema absolutne obdoby.

+1/0
13.11.2016 20:51

T90o56m82á63š 25B46r11a55b83e19c 2648306915306

15. místo je v této konkurenci paráda R^. No a Hirscher si z ostatních udělal komparz

+5/0
13.11.2016 13:53

M44a80r24t97i52n 11C59a76j86t92h96a62m69l 3841188706930

Brit Ryding s cislem 21 uz bude v top 10. Pekne. Musime se ucit dalsi jmeno.

0/0
13.11.2016 13:48

M81a81r85t22i35n 91C81a68j73t82h50a72m60l 3781258416650

Krystof Kryzl R^ za to ze dojel. Zatim vsak 7. 10. cas kola 2. Na startu 11 muzu.

+1/0
13.11.2016 13:32

M23a29r12t71i73n 46C76a23j69t89h66a62m76l 3261478226240

Alexis z vedouci pozice sesazen. Skoda. Na startu jeste prvni patnactka.

M80a30r13t70i87n 68C32a18j44t19h97a64m12l 3251168966660

Jake? Vcera jsem se divil jak tam krasne. Kdo nesleduje, tak nepochopi vas prispevek.

0/0
13.11.2016 13:18

K12a59r46e95l 75H36a57l14b40e69r42š94t27á67d19t 6444755843413

Krýzl a Strachová technické disciplíny (pravda, u Šárky asi jen slalom), Hudec a Ledecká rychlostní. Letos by to mohla být z českého pohledu zajímavá podívaná.

0/0
13.11.2016 12:12

M72a54r58t53i91n 72C13a94j19t53h85a26m32l 3801608166530

Schwarz je pro me prekvapeni. Budu tedy prat Kryzlovi zlepseni, ale i at to hlavne ustá a dojedá. Ze vam to dnes, ale trvalo. Vcera u Strachove mega on- line. Jo a taky se nedarilo Martine. Pokud vyhrá hned tu mate clanek, jak ne tak sa nacekam. Masak ve 12.20 uz nepojede. Tam fandit Nicole Zdrahalove at se v chumlu prosadi.

0/−2
13.11.2016 11:36

M87i26c14h93a55l 65H57u97s88e22k 9274503870304

Tak 1000m sprint není zrovna Martinina trať, její umístění se nedá brát jako neúspěch.