Když Murray jen vítězí. Nová světová jednička triumfovala i v Paříži

Britský tenista Andy Murray vyhrál čtvrtý turnaj za sebou. Ve finále v Paříži zdolala nová světová jednička Američana Johna Isnera 6:3, 6:7, 6:4.

L59u48k72á17š 22P65a57v10l74u64c60h 5245459599350

To, ze okruhu vevodi antitenis Murrayho a Djokovice je dusledek dlouhodobeho trendu zpomalovani kurtu, coz prinasi vymeny 30 a vic micu, ktere ale atraktivitu nezajistuji. Tohle vracečství je mor dnesniho tenisu a na par výjimek ktere se tomu snazi vzdorovat (Potro, Federer), se mu prizpusobuje vetsina hracu. Krome nekoukatelnosti je dalsim negativnim dopadem pretezovani pohyb. aparatu, který proste neni staveny na opakovane nekolikahodinove zapasy.

+1/0
6.11.2016 23:17

P93a12v12e90l 66R48o66k77y98t59a 3790421430688

No je fakt, že dnes rozhodujou nevynucený chyby. Dneska je schopnej vyhrát hráč, kerej udělá za zápas 6 vítěznejch úderů. Což je strašný.

0/0
7.11.2016 6:14

J15a44r13o85s14l37a66v 86C17i62k57á20n 5568130798555

Skvělý tenis , Andy v tomto roce září, prvotřídní první servis, zkrácené údery a přesné loby. Prvotřídní vizitka pro turnaj mistrů v Londýňě !!!!R^

+6/0
6.11.2016 19:06

R30a60d47i88m 49B25e72n41i95c92e69k 8728573428334

A dost zlepšil i druhý servis, prostě pracuje na tom, co jeste nemá výborné.

+3/0
6.11.2016 20:06

P23e41t68r 30A57n38g40r 2320676636866

září teprve od doby, kdy Djokovič najednou z nějakých důvodů hrál prd, jinak do Wimbledonu určitě moc nezářil, když Djokovič vyhrál AO, FO a tři tisícovky:-))

0/0
7.11.2016 8:31

R48a54d80i19m 44B85e32n78i97c41e53k 8938523428124

A to je snad chyba Andyho? Jinak Murray byl ve finále AO, FO, vyhrál taky tisícovku, ano, nebyl v té době nejlepší, ale kromě US Open je v 2. půlce sezony nejlepší.