Kvitová ovládla Elite Trophy, ve finále přehrála Svitolinovou

Petra Kvitová vyhrála v čínském Ču-chaj turnaj Elite Trophy, určený pro tenistky z 9. až 20. místa světového žebříčku. Ve finále porazila Ukrajinku Elinu Svitolinovou 6:4, 6:2 a získala druhý titul v sezoně. Ten první vybojovala taktéž v Číně, před měsícem ve Wu-chanu.

L98u14k59á54š 17H44a47v98l59í57č38e58k 6568682373288

Velká škoda, že Kvítce nakonec utekl tak těsně TM. Má formu jak bejk.

+7/0
6.11.2016 13:11

D10a35l17i91b31o97r 56Š28i19m16o82n 4247489775

Bravo hezká İpek Soylu!:-P (Mladá vítězka čtyrhry s Yi-Fan Xu)

D39a10l42i31b88o35r 93Š31i65m95o10n 4507119575

To je radosti nad vítězstvím v II. ligovém turnaji ;-D Půjčí jí Albert v Monaku červenej tepich?:-)

+1/−18
6.11.2016 12:59

D41o45m10i61n33i59k 80C83h83l64a40p90e22c 4512443698581

jste de*ilní? Vždyť za vítězství získala 700 bodů, to je úroveň turnaje mezi Premier a Premier 5, které už jsou dost ceněné. ne žádná ITF 25k...

+8/0
6.11.2016 13:01

D43a29l93i26b27o75r 84Š92i87m54o56n 4187569925

Za vítězství ve finále I. ligy dostala Cibulková 2.054.000 $ +1250 WTA Rankings PTS a posunula se na 5. místo!! Kvitová je 11. - pokud to "chytrý" Chlapče nevíš ;-D

0/−13
6.11.2016 13:09

J74i75t67k45a 28P64a95v34l51í32č55k25o77v89á 6966236526857

To jen svědčí o tom, jak je špička vyrovnaná. Třeba v roce 2014 by se stejným počtem bodů končila na 9. místě a byla by před Kerberovou.

D74a37l70i65b25o54r 16Š25i15m61o19n 4777709695

Zato Kvitová vypadla proti ve WTA finále poražené Kerber na US Open! A na to WTA finále se neprobojovala :-(

0/0
6.11.2016 17:41

J12i97t93k94a 74P11a69v22l19í37č54k68o36v31á 6586486376897

8-o Hráčky top 20 (25) jsou hráčky II ligy? S těmito hráčkami se třeba na GS může potkat nejdřív ve 3. kole.

+4/0
6.11.2016 13:07

D46a97l80i87b16o34r 81Š68i46m69o89n 4847569525

Bertens, Zhang, Babos a stárnoucí Stosur jsou jen II liga! A to nemluvím o Niculescu, vítězce v Lucembursku ;-D

+1/−4
6.11.2016 13:13

T45o69m21á71š 31T71a68t13í63č61e27k 5430202550278

Už zase votravuješ nadáváním na lidi, kteří se nenechávají tupě okrádat Babišem & spol.? :-P:-P:-P

J10o32s33e79f 11S33t65e20f86l 5264657303420

A pri tom se dusoval,ze na prispevcich o Kvitovy uz do konce roku nebude.

+4/0
6.11.2016 12:36

D43a28l69i71b23o36r 50Š62i12m33o60n 4377219715

Alespoň se pocvičí v pravopise! Jistě by nenapsal "adamec" (kontrola mi to hned podtrhla).

0/0
6.11.2016 13:17

J80i96t78k61a 58P62a48v63l38í93č63k18o32v60á 6726796496677

Tak kontrola mi podtrhává i "Kvitová" nebo Babiš.

0/0
6.11.2016 14:27

D97a97l38i69b52o29r 54Š85i65m11o96n 4987719525

Mně kontrola taková nezvyklá jména podtrhává taky. Ale místo "adamec" mi navrhuje Adamec! I u "pavlíčková a šimon" navrhuje na začátku velká písmena!(Adamec je prostě lempl)!

0/0
6.11.2016 14:48

J89i60t84k23a 17P63a16v67l93í79č89k75o18v14á 6146886886327

Tak samozřejmě se u jmen píší na začátku velká písmena, ale já u diskutérů gramatiku většinou neřeším. Řeším ji u novinářů, protože ti se psaním živí. Mně se např. stává, že píšu velké písmeno, ale klávesnice je proti a napíše malé. U jmen mi to podtrhne, ale třeba na začátku věty si toho občas nevšimnu a odešlu s chybou. To se prostě může stát.

+1/0
6.11.2016 15:13

D83a91l38i23b43o20r 53Š58i17m72o96n 4467669395

Ty gramatiku ovládáš (to by měla být pro všechny absolventy základní školy samozřejmost) - jen módní výrazy "neřeším - řeším" = pro všecko možné, hlavně u novinářů, se mi nezamlouvají.

J75a22r73o24s79l23a76v 27C73i68k57á56n 5438690568235

A zase neurovnaná hra v prvém setu, když Svitolinová vedla už 4:1. Potom to Kvitová otočila, ale proč stále ty výkyvy v jejíé hře? !!!!

0/−5
6.11.2016 12:00

M59a54r96e85k 42N23i39k59o98d40ý97m 6194834400

Aby to bylo zajímavé a za druhé, aby nezesměšňovala soupeřky. Představte si, kdyby tu hru měla urovnanou bez výkyvů, tak to skončí 6:0,6:0 :-)

+11/−1
6.11.2016 12:05

T34o91m25á51š 96T51a53t10í89č24e37k 5280692560458

Zajímavá představa, že by to podřezávání jehňátek začalo být nudný... :-)

0/0
6.11.2016 15:39

J32i24t63k49a 61P82a24v25l48í25č66k42o43v91á 6206896526487

Byl to jen jeden brejk. Byly v tom dvě dvojchyby a velmi těsné auty.

+8/0
6.11.2016 12:07

R32u30d43o12l98f 44K88o22m48á44r71e21k 7378619482199

dobra prace, kvitko. jdes nahoru jako sksV.

V73l64a83s61t80i14m18i24l 17D37ü24m55l37e84r 1219119542427

Nj je to formát, nechal to tam protoze sis to zasloužil....I mnohem ostřeji; )

+1/0
6.11.2016 14:15

M45a45r54e58k 90N79i25k64o94d73ý86m 6294784100

Ona bude spíš lehká astmatička. Ale v dnešní době je astmatik kde kdo.

0/0

T37o53m25á26š 92Č18e28r19n70ý 3886154314574

Mé velké přání do 2017: aby finále nějakého pěkného nadupaného turnaje znělo... Kvitova (CZE) vs. Pliskova (CZE)

+14/0
6.11.2016 11:42

M98a59r48t21i79n 16C79a55j75t29h24a72m14l 3451268196440

Zkrátka nějakého GS. Někdo sleduje jen ty 4 turnaje, stejně jak z prekazkoveho závodu koní jen VP. Mně by stačilo, pokud by se utkaly na amerických betonech IW, či Miami. Protože se zdá Austrálie, pak šejkové a amici. V USA by to mělo váhu. Ještě kéž by byl prezident Trump.

M65a53r69e31k 25N14i56k62o17d23ý97m 6544604340

Já si myslím, že Karolina byla ráda a bude ráda, když se Petře vyhne :-) Ale to asi platí pro každou českou tenistku.

+1/0

J10i52ř88í 72K12l10e36j62n27a 2717438806767

proč?

+1/0

M77a25r70t69i66n 30C11a63j70t12h81a30m21l 3611808296730

Musí si srovnat hlavu a vydatně potrenovat. Charakterově je Karča lepší. Bojí se však velkých jmen.

0/−8
6.11.2016 12:18

J59o69s67e58f 69S51t29e72f21l 5354477123360

Jak si muzes byt tak jisty,ze je charakterove lepsi?To jak mluvila o nejlepsim deblu na masters,ze nic neumi,a v singlu,ze hrala vyborne,jen souperky mely stesti,nehovori prave pro ni.

J16i51t89k47a 55P43a53v22l73í23č27k18o73v51á 6956556936637

Protože Petra s Češkami neprohrává a ani Karolína ji nikdy neporazila.

+1/0
6.11.2016 12:19

D60a43l15i93b84o83r 83Š44i82m30o27n 4457189875

Přesto má Plíšková Current Ranking 6 a o 1115 WTA Rankings PTS víc, než Kvitová!!

0/0
6.11.2016 13:33

J40i11t22k31a 30P86a91v68l82í84č23k31o19v68á 6726926566857

To jen proto, že hrála finále na USO. Petra bohužel těsně prohrála už v OF s Kerberovou, stejně jako Karolína ve finále.

+1/0
6.11.2016 13:49

D39a93l19i94b44o22r 65Š15i62m21o59n 4327949385

To je sice argument - ale na vítězné semifinále Plíškové proti Sereně, které jsem viděl live (Amíci fandili), nezapomenu!