Satoranský debutoval v základní pětce, zlepšil si střelecké maximum

Tomáš Satoranský má za sebou debut v základní pětce basketbalového Washingtonu. Johna Walla, šetřícího svá kolena, zastoupil v sobotním utkání NBA v Orlandu, jeho tým na Floridě prohrál 86:88.

M37a51r55e33k 30M84a74z97u35r 7619278202179

Na Memphis koukám taky není plno ale bucks nebo pistons to naštěstí nejsou

0/0
6.11.2016 23:20

V74o49j89t60a 20Z10i25m32a 7648451212164

Já si toho taky všímám. Třeba Miami mi přijde dost bídný. Ale asi to je o víc faktorech, den a hodina zápasu, složení týmu, konkurenční zápasy kolem, cena lístků. Jak to zabíraj kousek nad lavičky, tak tam budou ty lupeny asi za pěknej randál a normální smrtelník si to nemůže dovolit. :) Když ale kamera zajede náhodou kousek vejš pod střechu, tak muž to bývá lepší. :)

0/0
7.11.2016 10:20

M64a96r89e16k 10M50a11z21u58r 7269138272449

Jestem k Sixers uz jsem viděl Teda lépe zvládnuté koncovky... měli fakt velkou šanci Cavs porazit!Jinak nechápu že někdo dal Parsonovi 94mega na 4roky??? šílené!

0/0
6.11.2016 23:12

M18a96r49t30i57n 50Č98a39r47n68e76c20k81ý 2465904459335

Vždyť nehrál basket skoro 8 měsíců. V NBA jsou horší smlouvy.

V80o16j30t79a 52Z72i73m43a 7678461882844

Portland-Memphis celkově divnej zápas. Lillard jsem si chvíli říkal, že už chápu, přoč není All star a nechtějí ho do repre, ale jeden zápas asi ničem nevypovídá. McCollum super, pak mi přišlo, že Z-Bo skoro nehrál (současně s Gasolem na palubovce ani snad jednou). Celkově rozháraný, zápasu by fotbalovou terminologií slušela remíza ;-D

S81t86a60n14l69e80y 17D95a75v25i36d 2560548357385

Když to dobře půjde, je reálná bilance 9-3 :D je tam po Suns doma Dallas, pak zajezdy Kings, NOP, MIN, a pak doma Nets. Ale spíš to vidím na hezkých 7-5 :) a pak doma Spurs.

0/0
6.11.2016 20:29

M67a68t40ě68j 84K17o48v36a88ř19í40k 1724824367218

0/0
6.11.2016 9:43

P79e58t57r 60F38e71i30g76l 5798273610582

Celej tým WAS 11a za celý zápas...to jen ukazuje, že prostě Brooks je tím pádem opravdu neschopnej říct týmu, aby si podali míč...

...

LBJ 25/8/14...nikdy jsem nebyl jeho velkej fanda, ale je to neuvěřitelný, jak všestraně hraje...(ano, je to stará pravda ;-))

...

Pop se rozhodl podle minutáže, že klidně postoupí z 8.fleku do PO, aby pak všechny nas...l ještě víc :-D

+1/0
6.11.2016 7:39

M92i22c25h32a58l 96T98u37r49e23k 9351630202549

Na hru náhradníků se opět nedalo koukat. Tak je fakt průšvih.

Výkon Satyho bych ohodnotil "nenadchne /neurazí ". Byl to takový výkon na jistotu. Nikam se necpal, neztrácel míče, rozehrával. Trochu více sobeckosti by asi neuškodilo. Ale doufám, že si tím zajistil pozici šestého, či sedmého hráče a průměrných 20 minut na zápas.

+5/0
6.11.2016 9:17

M35a72r57t31i63n 52Č46a27r62n28e52c50k61ý 2235874809215

Skladba té lavičky je opravdu katastrofa. Obzvláště s Burkem. Soutěž o to, kdo si urve co nejvíce střel.

0/0
6.11.2016 9:19

M33i77c76h16a21l 38T23u20r34e42k 9971380572109

Burke a Thorton opravdu vidí jen svojí statistiku bodů. Na lavičce chybí veterán, který by je totálně usadil, když to nezvládne trenér

M93a68r15t59i80n 73Č31a70r83n11e95c65k53ý 2615344539855

Výborné byly útoky, kdy doskočili balón a Beal by míči blíž než Saty. To jsi věděl, že 10-15s oddribluje, zaleze za clonu a vyšije.

+1/0
6.11.2016 9:18

M45i35c88h49a18l 28T18u63r84e40k 9791590712759

Beal odehrál tragický zápas. Kolik že to bere?

0/0
6.11.2016 9:24

M55i98l68a21n 16M13í11k22a 6435436885948

Tak nevím... prohrát zápas, kdy dvě třetiny základní pětky (včetně Satoranského) je v +/- ve dvouciferném plusu ... je asi málo jiných do očí bijících statistik, kdy se dá mluvit o prokaučovaném zápase.

+2/0
6.11.2016 7:37

M10a80r37t10i44n 67Č25a20r50n77e67c40k49ý 2815684349905

Teď nebudu mluvit o tom, jestli to Brooks prokoučoval nebo ne, protože poslední čtvrtinu už jsem neviděl. Ale nikdo nemůže odehrát celých 48 minut. V první půlce ti náhradníci hráli docela slušně. Nemyslím co se týče obrazu hry, to byla tragédie, ale výsledkově. Ve druhé půlce je tam začal vypouštět někdy 2 minuty před koncem 3.Q a dohráli ty dvě minuty cca na plichtu. Mimochodem to s nimi byl Saty na hřišti, odehrál celou čtvrtinu v kuse. V poslední čtvrtině začali první dvě minuty 3:8, Brooks bral timeout. Další minutu a dvacet vteřin prohráli 0:3 a Thornton, Smith a Oubre letěli z place. Další 30s 0:4 a letěl i Burke a šel tam zpět Saty. S tím toho trenér asi moc nenadělá. Ale základní pětka Wizards byla na place 8 minut před koncem za stavu 73:76. A skončilo to 86:88.

+1/0

M33i22l52a75n 47M21í34k73a 6115616775408

No, já jsem viděl celý druhý poločas v HD na Deporte a tak mi z toho v poslední čtvrtině o to víc přecházel zrak :-) Myslím, že měl trenér zareagovat už v půlce té šňůry z 63:73 na 79:73 tak, že tam měl vrátit komplet základní pětku. A ani ne proto jak šíleně se vyvíjelo skóre, ale právě proto, jak hrůzostrašně vypadal obraz hry. Je fakt, že tam zrovna Orlandu padalo všechno, ale tak zoufale připravená obrana, kdy hráči Magic pálili z otevřených pozic za 3 tak, že nejbližší obránce startoval na střelce z hrušky ještě v době střely, to by jeden ani neřekl, že se může u nějakého týmu NBA stávat tak dlouhý úsek hry.

Naopak závěr byl takový, že Starting 5 zachraňovala co mohla, tlačila tlačila, Gortat spálil co mohl a i tak ještě málem vyhráli. Ten závěrečný signál byl zahraný perfektně a chybělo tak 3-5 cm a ještě nakonec vyhráli :-)

+1/0
6.11.2016 11:15

M46a65r77t42i15n 26Č94a29r50n51e84c59k89ý 2475554649115

Za stavu 73:72 tam byli 4 z 5, za stavu 73:76 už kompletně celá pětka. A ze 7 útoků Wizards do stavu 73:79 3 zakončoval Morris a jeden Beal, kteří měli zoufalou střelbu ať už se Stam na hřišti, nebo bez něj.