Pinturault vyhrál v Söldenu první obří slalom. Krýzl nepostoupil

Úvodní závod Světového poháru lyžařů v rakouském Söldenu vyhrál Francouz Alexis Pinturault. V obřím slalomu byl v obou kolech nejrychlejší a porazil v součtu o 70 setin Rakušana Marcela Hirschera, obhájce celkového vítězství v seriálu. Třetí místo vybojoval Felix Neureuther z Německa, jenž na Francouze ztratil už 1,37 sekundy.

Z77d62e33n25k46a 10J19a71v18ů31r95k64o44v76á 6780107865239

hodně vyrovnaný závod - tenhle obřák pro chlapi je prostě kratší..Pinturault bez chybky,Hirscer super - akorát na to moc dupal a udělal chyby,Neureuther má skvělý tah na výsledek a moc se milíbily felix lyže...Krýzl mne mile překvapil,i když nepostoupil do 2.kola

M24a55r31t97i57n 67C49a44j67t33h87a32m92l 3221718526130

Blahopreji Francouzi Alexisi k vitezstvi. O 0,70 bude v tom ta chvile, kdy Hirscher v polovine trate temer na hranach lezel. Musime si zapametat nove jmeno Zan Kranjec( Slovinsko). Dostal se do nej petky, patri mu bramborova medaile. Jinak stupne vitezu obsazuji stari znami. To je fajn. Nejvic mi tesi po tolika zranenich stabilni forma Felixe. No a hrdinou dne po vitezi? Jednoznacne Ted Ligety. Z delene 14. pricky po prvnim kole konci paty. Je to pan zavodnik pro obrak. Snad v teto sezone i naky zavod vyhrá.

+1/0
23.10.2016 14:08

P88a30v38l91a 40K76v31a89p94i43l85o23v31á 7969208234447

Tak tu máme znouvu svěťák, jupi. Krásnej vytovnanej závod! Ale ják já

přežiju toho Kárníka? To je silná zátěž na můj organizmus. :-)

+2/0
23.10.2016 14:06

T84o40m91á14š 74B26r97a35b34e24c 2368856305246

Na druhou stranu, na Krátošku stále nemá. I když jsem se včera třeba dozvěděl, že Maribor leží ve Švýcarsku :-)

0/0
23.10.2016 14:25

Z59d64e70n78k13a 34J51a83v78ů98r17k62o33v62á 6300457365769

jo a jelina atenbachu místo Rettenbachu - mluvil oba dva dny..Gutovou poznal v publiku taky až napodruhý a kdyby místo svého mumlání z notebooku raději komentoval závod,bylo by to lepší

0/0
23.10.2016 15:57

P19a57v36l41a 59K98v23a14p39i65l15o61v93á 7149738284367

No taky jsem se dozvěděla, že Švýcarka ve Švýcarské kombinéze je francouzská reprezentantka. A kdyby ten notebook sledoval spoň pořádně rak by neříkal zhovadilosti typu: už to nedožene, když už je frajer v cíli s půlvteřinovým náskokem.

0/0
23.10.2016 20:31

Š58t60ě27p17á87n 92R11y61b91á95ř 9225915452158

Je možné sledovat jednotlivé podniky SP v Alpském lyžování na nějaké neplacené TV nebo Inetu?

+1/0
23.10.2016 12:08

M88a87r59t75i71n 87C28a15j70t64h97a93m84l 3771268156130

Mam ziveprenosy 2 a sekce other. Ve 13 zacina druhe kolo. Dava to odkaz na E1. Ten jediny to dava zive a i to dava ORF, tam byl odkaz pres mips.