Fuksa zůstává evropským vládcem pětistovky, titul získal už počtvrté

Už čtyři roky za sebou nezná závod rychlostních kanoistů na 500 metrů na mistrovství Evropy jiného vítěze než Martina Fuksu. Český reprezentant s přehledem obhájil titul na neolympijské trati i na šampionátu v Moskvě. Na olympijské dvoustovce pak obsadil páté místo.

P83e50t65r 12S11u38c57h87a72n 8894463502467

Proč nejede Fuksa olympijskou disciplínu?Třeba by uspěl na jednom kilometru![>-]R^

0/0
26.6.2016 15:03

M72a70r75t22i83n 25C71a60j15t45h24a50m94l 3971598116470

Na 200 m Martin 5. Preci jen vyhral Kraitor. Je to vazne hloupy zavod. Kdyz srovnate stejnou trat v atletice ci plavani, je to o necem jinem. S kanoistikou to nema vubec nic spolecneho.

0/0
26.6.2016 13:16

H87a76n58a 49U46l62r43y19c22h68o64v98á 9560233488408

Škoda, že už to není olympijská disciplína.

+2/0
26.6.2016 10:40

M79a77r12t77i39n 40C93a79j75t33h44a29m87l 3601428596370

No to jsem zrovna chtel napsat. Tak doplnim. Finale 200 m jeste ve 13.10. Nejvetsi souper asi domaci Kraitor. Martin mel byt sportovec roku a ne jakesi Kvitove a spol. Je to silak, nejtezsi sportovni disciplina. Neznam, ze by C1 zeny. Martin od startu do cile ve vedeni a porazil aj toho mladeho ctizadostiveho Moldavce. Nejel vsak vcerejsi vitez Brendl. Ja bych dal olymp. discipliny kilometer a 500. 200 je trapny sprint. Zas prosadili cinocnici. K triumfu samozrejme gratuluji.