Fuksa zůstává evropským vládcem pětistovky, titul získal už počtvrté

Už čtyři roky za sebou nezná závod rychlostních kanoistů na 500 metrů na mistrovství Evropy jiného vítěze než Martina Fuksu. Český reprezentant s přehledem obhájil titul na neolympijské trati i na šampionátu v Moskvě. Na olympijské dvoustovce pak obsadil páté místo.

P37e87t36r 66S54u91c14h68a49n 8584743822917

Proč nejede Fuksa olympijskou disciplínu?Třeba by uspěl na jednom kilometru![>-]R^

0/0
26.6.2016 15:03

M79a58r53t17i58n 83C45a32j95t40h71a30m76l 3351148266750

Na 200 m Martin 5. Preci jen vyhral Kraitor. Je to vazne hloupy zavod. Kdyz srovnate stejnou trat v atletice ci plavani, je to o necem jinem. S kanoistikou to nema vubec nic spolecneho.

0/0
26.6.2016 13:16

H60a86n79a 23U95l59r67y22c24h21o44v92á 9600883868318

Škoda, že už to není olympijská disciplína.

+2/0
26.6.2016 10:40

M23a27r74t84i14n 61C33a71j75t41h56a63m46l 3761668106520

No to jsem zrovna chtel napsat. Tak doplnim. Finale 200 m jeste ve 13.10. Nejvetsi souper asi domaci Kraitor. Martin mel byt sportovec roku a ne jakesi Kvitove a spol. Je to silak, nejtezsi sportovni disciplina. Neznam, ze by C1 zeny. Martin od startu do cile ve vedeni a porazil aj toho mladeho ctizadostiveho Moldavce. Nejel vsak vcerejsi vitez Brendl. Ja bych dal olymp. discipliny kilometer a 500. 200 je trapny sprint. Zas prosadili cinocnici. K triumfu samozrejme gratuluji.