Štěpánek ve Stuttgartu končí. Federer se další výhrou odpoutal od Lendla

Radek Štěpánek vypadl na travnatém turnaji ve Stuttgartu ve čtvrtfinále. S domácím tenistou Philippem Kohlschreiberem prohrál 4:6 a 5:7. Švýcarský fenomén Roger Federer zvládl tamtéž další vyrovnanou bitvu a v historickém pořadí podle počtu výher na turnajích ATP se na druhém místě odpoutal od Ivana Lendla.

M50a33r28t83i59n 31C97a38j29t30h30a27m36l 3701548566260

Potro se predvedl. Skoda, ze rozhodujici set neuvidim.

0/0
10.6.2016 19:56

M83i10r50o81s24l25a66v 81J67e47ž89e16k 8971186722898

DelPo se dostává do laufu, vynutil si třetí set, diváci se probouzejí.

M96i43r98o33s88l68a19v 13J27e77ž62e60k 8481236322228

Hrál výborně. V první hře třetí sady urval brejk, který docela snadno potvrdil. V té chvíli vyhrál vlastně 5 her v řadě, od stavu 3:3 ve druhé setu. Simon pak vypadal už dost otráveně a nechodilo mu 1. podání, neměl se čeho chytit.

+1/0
10.6.2016 21:03

M54i45r38o59s91l75a17v 81J43e47ž66e74k 8841176822908

O hodně jste přišel, 6:7 6:3 6:0.

V první hře třetího setu, která trvala asi 6 minut, DelPo získal brejk, který vzápětí potvrdil 2:0. Když pak Simon znovu přišel o podání a prohrával o dva brejky 0:3, dohrál zbytek zápasu hodně odevzdaně, že na něj diváci i trochu pískali.

0/0
10.6.2016 20:45

M50a75r11t21i38n 90C18a15j94t40h73a11m38l 3801968106670

Nojo nebudu tvrdnout v praci kdyz padla ve 20. Byl to krasnej tenis a ze udelil kanar me mile potesilo.

0/0
10.6.2016 21:32

M51i72r12o13s10l45a14v 67J91e51ž54e30k 8511376412698

Del Potro v akci, na něj se rád podívám.

Vzpomínám si, když Del Potro a zároveň Nadal okolo roku 2009 prožívali nejlepší časy. Nadal byl mistr obrany, všechno vrátil, Federera přiváděl k zoufalství. Del Potro tehdy sehrál s Nadalem několik skvělých zápasů a dokázal ho utlouct, když byl zdravý. :-)

M69a67r11t37i12n 30C31a71j85t57h79a89m16l 3321588706490

Belinda!!! Bobulac může zmizet, ale Belinda by byla škoda. Dva vítězné TB a už je v SF. Radkovi v 11. hře v závěru odešlo první podání. Tolik potřebné na trávě. Kurt přestal taky přesně trefovat. Teď by to chtělo alespoň postup Delpotra. Očekávám proti Simonovi dnešní bonbonek na závěr. Na 18. 35 ještě píší Pliskovou. To jsem zvědav zda je cinovnici na kurt pustí.

+1/0
10.6.2016 17:58

M63i81r63o23s15l69a80v 60J70e63ž92e54k 8561636942338

Roger ale musí přidat. Jestli bude hrát jako včera a dnes, tak Thiema neporazí.

+1/0
10.6.2016 17:25

M55a95r20t46i64n 42C71a96j43t47h12a88m94l 3741118486480

Ve Stuttgartu teď Radek ztrácí úvodní set. Stalo se co jsem předpokládal. 8. hra dlouhá téměř 11 minut mu nepatřila a po té přišel o 9. na svém servisu. Je na trávě tenká hranice jež odděluje úspěch a neúspěch.

+1/0
10.6.2016 17:09

M93i19r19o16s81l55a62v 40J55e50ž58e66k 8781416112258

Tu tenkou hranici pocítil i dnešní Federerův soupeř. Mayer měl ve druhém setu 3 brejkboly a setboly na 7:5 a vyrovnání na 1:1 na sety. Nevyužil a v tiebreaku prohrál 6 bodů v řadě.