Štěpánek ve Stuttgartu končí. Federer se další výhrou odpoutal od Lendla

Radek Štěpánek vypadl na travnatém turnaji ve Stuttgartu ve čtvrtfinále. S domácím tenistou Philippem Kohlschreiberem prohrál 4:6 a 5:7. Švýcarský fenomén Roger Federer zvládl tamtéž další vyrovnanou bitvu a v historickém pořadí podle počtu výher na turnajích ATP se na druhém místě odpoutal od Ivana Lendla.

M23a60r73t60i21n 60C34a47j51t77h18a11m96l 3501428266600

Potro se predvedl. Skoda, ze rozhodujici set neuvidim.

0/0
10.6.2016 19:56

M30i71r94o38s45l98a53v 22J57e12ž74e82k 8261376722108

DelPo se dostává do laufu, vynutil si třetí set, diváci se probouzejí.

M67i84r82o48s17l84a25v 73J17e98ž13e32k 8721686602798

Hrál výborně. V první hře třetí sady urval brejk, který docela snadno potvrdil. V té chvíli vyhrál vlastně 5 her v řadě, od stavu 3:3 ve druhé setu. Simon pak vypadal už dost otráveně a nechodilo mu 1. podání, neměl se čeho chytit.

+1/0
10.6.2016 21:03

M37i96r49o65s55l63a49v 72J85e22ž40e79k 8841746702198

O hodně jste přišel, 6:7 6:3 6:0.

V první hře třetího setu, která trvala asi 6 minut, DelPo získal brejk, který vzápětí potvrdil 2:0. Když pak Simon znovu přišel o podání a prohrával o dva brejky 0:3, dohrál zbytek zápasu hodně odevzdaně, že na něj diváci i trochu pískali.

0/0
10.6.2016 20:45

M25a22r57t69i86n 26C62a68j84t80h15a91m19l 3221818556970

Nojo nebudu tvrdnout v praci kdyz padla ve 20. Byl to krasnej tenis a ze udelil kanar me mile potesilo.

0/0
10.6.2016 21:32

M84i16r64o61s30l12a22v 31J43e74ž30e72k 8841936312348

Del Potro v akci, na něj se rád podívám.

Vzpomínám si, když Del Potro a zároveň Nadal okolo roku 2009 prožívali nejlepší časy. Nadal byl mistr obrany, všechno vrátil, Federera přiváděl k zoufalství. Del Potro tehdy sehrál s Nadalem několik skvělých zápasů a dokázal ho utlouct, když byl zdravý. :-)

M70a83r79t68i98n 51C80a95j24t81h43a15m50l 3481988936530

Belinda!!! Bobulac může zmizet, ale Belinda by byla škoda. Dva vítězné TB a už je v SF. Radkovi v 11. hře v závěru odešlo první podání. Tolik potřebné na trávě. Kurt přestal taky přesně trefovat. Teď by to chtělo alespoň postup Delpotra. Očekávám proti Simonovi dnešní bonbonek na závěr. Na 18. 35 ještě píší Pliskovou. To jsem zvědav zda je cinovnici na kurt pustí.

+1/0
10.6.2016 17:58

M73i36r69o44s45l77a68v 92J64e58ž62e83k 8951986572598

Roger ale musí přidat. Jestli bude hrát jako včera a dnes, tak Thiema neporazí.

+1/0
10.6.2016 17:25

M85a32r20t91i29n 87C34a44j17t66h39a81m57l 3491168276830

Ve Stuttgartu teď Radek ztrácí úvodní set. Stalo se co jsem předpokládal. 8. hra dlouhá téměř 11 minut mu nepatřila a po té přišel o 9. na svém servisu. Je na trávě tenká hranice jež odděluje úspěch a neúspěch.

+1/0
10.6.2016 17:09

M92i94r47o68s50l35a48v 11J10e15ž85e32k 8431406842438

Tu tenkou hranici pocítil i dnešní Federerův soupeř. Mayer měl ve druhém setu 3 brejkboly a setboly na 7:5 a vyrovnání na 1:1 na sety. Nevyužil a v tiebreaku prohrál 6 bodů v řadě.