Pokažený večírek: Satoranský řádil, ale na pana domácího si nepřišel

Na tenhle zápas se mohlo vzpomínat jako na velkou párty Tomáše Satoranského. Ale nebude. Řádění českého rozehrávače FC Barcelona ve třetím semifinále španělské basketbalové ligy na palubovce Laboral kutxa Vitoria překonal pivot domácích Joannis Burusis. Dovedl svůj tým k výhře 89:83 v prodloužení a snížení série na 1:2 na zápasy.

M97i40l79o61š 74K51r59e23p26s 1817707675667

Jde to vůbec reálně stihnout - stáhnout si lehce míč a ještě vystřelit a to vše za 0,9 sekundy?

0/0
9.6.2016 20:47

M24i48l29o60š 19K29r20e15p13s 1297597295827

Jde to vůbec reálně stihnout, když si lehce stáhne míč a ještě vystřelí a to vše za 0,9 sekundy?

0/0
9.6.2016 20:43

J71a59k16u89b 46K90o14r88f 7858210707221

Monstrchyba Tomice8-o Tohle přece nejde takhle "bránit".

R93o21m29a41n 91T79i10č16k36a 8450795634

Já pořád nechápu, co dělá Tomič v Barceloně... Pokaždé, když o něco jde, tak se sesype, to samé v bleděmodrém předvádí i v reprezentaci, ještě jsem ho neviděl zahrát, když o něco jde

+1/0
9.6.2016 13:28

J76a37n36a 58E48l39i16á56š50o98v49á 9689534584718

Já myslela, že Sergeje Bělova nikdo nepřekoná.

M67a30r80t68i72n 44C45a36j18t67h52a73m93l 3911318166570

Připojuji se. Poslední 4 minuty ještě byla remíz. Jsem zvědavej zda tomu vyrovná ten nechutak dnes. Těžko.