Pokažený večírek: Satoranský řádil, ale na pana domácího si nepřišel

Na tenhle zápas se mohlo vzpomínat jako na velkou párty Tomáše Satoranského. Ale nebude. Řádění českého rozehrávače FC Barcelona ve třetím semifinále španělské basketbalové ligy na palubovce Laboral kutxa Vitoria překonal pivot domácích Joannis Burusis. Dovedl svůj tým k výhře 89:83 v prodloužení a snížení série na 1:2 na zápasy.

M52i46l57o95š 56K54r87e63p64s 1747427515227

Jde to vůbec reálně stihnout - stáhnout si lehce míč a ještě vystřelit a to vše za 0,9 sekundy?

0/0
9.6.2016 20:47

M77i60l79o75š 83K10r39e23p22s 1137307405757

Jde to vůbec reálně stihnout, když si lehce stáhne míč a ještě vystřelí a to vše za 0,9 sekundy?

0/0
9.6.2016 20:43

J56a28k49u27b 82K80o63r79f 7728610167921

Monstrchyba Tomice8-o Tohle přece nejde takhle "bránit".

R39o42m37a65n 80T97i68č24k47a 8910615864

Já pořád nechápu, co dělá Tomič v Barceloně... Pokaždé, když o něco jde, tak se sesype, to samé v bleděmodrém předvádí i v reprezentaci, ještě jsem ho neviděl zahrát, když o něco jde

+1/0
9.6.2016 13:28

J42a14n98a 72E82l13i71á44š27o36v47á 9929894794148

Já myslela, že Sergeje Bělova nikdo nepřekoná.

M10a39r35t80i48n 72C74a62j62t46h16a23m42l 3471348216280

Připojuji se. Poslední 4 minuty ještě byla remíz. Jsem zvědavej zda tomu vyrovná ten nechutak dnes. Těžko.