Strýcová: Jsem hodně zklamaná. Ale už vím, že se tady dá vyhrávat

V předchozích čtyřech vzájemných zápasech se tenistce Barboře Strýcové ani jednou nepovedlo vzít Agnieszce Radwaňské set. Natož jí porazit. V pátek ve třetím kole Roland Garros zvládla to první - a bojovala i o vítězství. „Nevím, jestli jsem byla blízko, ale šlo to. Teď jsem hodně zklamaná,“ říkala.

Z42d62e66n68e86k 31B22á94l54k42a 7966154968709

Bára je neskutečná bojovnice, hrající asi nejlepší tenis za svoji kariéru. Hrozně mě baví se na ni dívat.

+4/0
29.5.2016 8:34

M60i77l33a89n 84S83v57i28t67á90k 9947870898

Krásná podívaná se vším všudy. Prohra, ale se ctí.

0/0
28.5.2016 10:59

M30a74r76t54i21n87a 62D80v48o23ř95á51k13o34v65á 2265733159250

Ten druhý set paráda. Hlavně když ten ňouma komentátor řekl (za stavu 0:3), že to na nějaký obrat nevypadá ;-D Díky Báro a do budoucna moc držím palce. Já si jdu "zapinkat" v neděli ;-)

+1/−1
27.5.2016 22:57

A44n10a15t12o57l 26F11i53l83i43p 5971774913431

To mi připomnělo když Neumannová vyhrála olympiádu v závěrečném běhu. Na stadionu byla třetí a to ještě musela mimo dráhu do sněhu, protože vedocí dvojice běžela prakticky vedle sebe. A španělský komentátor pronesl: "vedoucí dvojice bojuje o zlato a česká veteránka už nemá šanci". :)

L84u79k52á88š 24K72u28l37h19á43n77e47k 1509443142181

Jak se na ženský tenis nedívám úplně rád kvůli nevyrovnanosti a labilitě některých hráček, tak musím uznat, že dnešní zápas byl super. Prohraný výměny nebyly o labilitě, ale o kvalitě soupeřky či nevyužití šance. Nádherný zápas a Bára i přes porážku super. Líbí se mi, jak je do toho zažraná a jak bojuje. Moje nejoblíbenější česká hráčka.

V72l72a72d25a98n 31K34a96h58a89n 9491854154452

ze ja blbec si nevsadil, kdyz po minulem kole novinari psali, jak se holkam dari ... tak se dalo cekat ze prijde den blbec. To neni nic proti holkam, vsechny odehraly perfektni zapasy. Jen Petra potrebuje nejak nakopnout (obrazne receno).