Strýcová: Jsem hodně zklamaná. Ale už vím, že se tady dá vyhrávat

V předchozích čtyřech vzájemných zápasech se tenistce Barboře Strýcové ani jednou nepovedlo vzít Agnieszce Radwaňské set. Natož jí porazit. V pátek ve třetím kole Roland Garros zvládla to první - a bojovala i o vítězství. „Nevím, jestli jsem byla blízko, ale šlo to. Teď jsem hodně zklamaná,“ říkala.

Z13d94e90n62e45k 12B53á79l36k22a 7116624768329

Bára je neskutečná bojovnice, hrající asi nejlepší tenis za svoji kariéru. Hrozně mě baví se na ni dívat.

+4/0
29.5.2016 8:34

M38i10l97a34n 33S67v25i60t63á92k 9487900908

Krásná podívaná se vším všudy. Prohra, ale se ctí.

0/0
28.5.2016 10:59

M35a80r71t88i10n34a 96D14v38o85ř73á63k97o31v20á 2815923259660

Ten druhý set paráda. Hlavně když ten ňouma komentátor řekl (za stavu 0:3), že to na nějaký obrat nevypadá ;-D Díky Báro a do budoucna moc držím palce. Já si jdu "zapinkat" v neděli ;-)

+1/−1
27.5.2016 22:57

A67n69a43t60o18l 48F28i14l31i51p 5411964243541

To mi připomnělo když Neumannová vyhrála olympiádu v závěrečném běhu. Na stadionu byla třetí a to ještě musela mimo dráhu do sněhu, protože vedocí dvojice běžela prakticky vedle sebe. A španělský komentátor pronesl: "vedoucí dvojice bojuje o zlato a česká veteránka už nemá šanci". :)

L77u80k33á31š 91K30u63l50h80á30n74e61k 1959883592181

Jak se na ženský tenis nedívám úplně rád kvůli nevyrovnanosti a labilitě některých hráček, tak musím uznat, že dnešní zápas byl super. Prohraný výměny nebyly o labilitě, ale o kvalitě soupeřky či nevyužití šance. Nádherný zápas a Bára i přes porážku super. Líbí se mi, jak je do toho zažraná a jak bojuje. Moje nejoblíbenější česká hráčka.

V42l93a60d98a62n 50K44a79h57a82n 9781724864612

ze ja blbec si nevsadil, kdyz po minulem kole novinari psali, jak se holkam dari ... tak se dalo cekat ze prijde den blbec. To neni nic proti holkam, vsechny odehraly perfektni zapasy. Jen Petra potrebuje nejak nakopnout (obrazne receno).