Rosol v Paříži prohrál s Wawrinkou, Štěpánkův boj s Murraym přerušen

Dvě parádní bitvy českých tenistů zaujaly v úvodu Roland Garros. Lukáš Rosol nestačil na obhájce titulu Stana Wawrinku po setech 6:4, 1:6, 6:3, 3:6, 4:6. Radek Štěpánek zaskočil Andyho Murrayho a vyhrál první dva sety. Poté se favorit rozjel a nadělil soupeři kanára a za stavu 4:2 pro Brita byl duel odložen kvůli tmě.

J65a32r95o10s27l17a43v 66C24h61u21d15á55č41e96k 7294735786295

Nevite nekdo v od kdy dnes pokracuje Radkuv zapas a na kterem kurtu?

Diky za odpoved.

0/0
24.5.2016 9:00

L97u15k13a90s 95P33r53i52k10r91y81l 9601395978838

Philippe-Chatrier Court jako druzi v poradi.. takze kolem jedne, zacina se totiz 11 rano

M43a86r43t17i88n 63C43a27j83t44h72a63m55l 3971498806950

Jaroslave, včera jsem sem napsal hned jak jsem to zjistil. Dělám to tak vždy. Čtěte diskusi.

P26a65v93e91l 45C97h20a44l93u97p18a 2571276725611

Murray je křivák... I dnes se to snažil protahovat, neb Radek má kontaktní čočky a v šeru je to problém. Pamatuji si na jeden z Murrayových výroků po zápase - "Byl to sice aut, ale rozhodčí si toho nevšiml"... Je to svým přístupem vše jiné - než sportovec. Takže - každá jeho porážka potěší. Sportovně potěší. :-)

+16/−5
23.5.2016 22:42

A22n14n96a 89J30u11r29e86č76k14o28v43á 2656792875664

Křivák je spíše Štěpánek, který jakmile začal vidět, že prohrává a na soupeře nestačí, snažil se všemožnými způsoby utkání protahovat a zdržovat. Lidé v Paříži si určitě nekoupili lístky na to, aby koukali na půlminutové pauzy mezi servisy, dohadování se e rozhodčím, čekání až se pan tenista vymočí apod. Tyto praktiky jsou časté ve fotbale, ale tenis býval vždy sportem džentlmenů. Do toho má pan Štěpánek velmi daleko.

+6/−9
23.5.2016 23:12

M58a75r98i45e 36V30e50r56n41e26r41o22v63a 1288590959521

Těch 200 lidí, co bylo včera v hledišti? Těm je to myslím jedno. Vždyť tam včera někteří i pospávali. A určitě to nebylo nudným tenisem.

0/0
24.5.2016 6:56

R78a84d80i16m 15B21e96n78i26c87e26k 8638533648154

Kvůli takovým Chataříčkům a jím podobným mě zase potěší každá Murrayho výhra nad jakýmkoli Čechem. Ale je třeba říct, že Štěpánek aspoň na rozdíl od ostatních pepánků může aspoň nabídnout pestrou hru, kterou u nějakých Ochotských, Berdychů neuvidíme.

0/0
24.5.2016 9:09

J41a36r97o50s72l25a85v 83H55r42b88á83č87e73k 1234849673476

Tak jen pro orientaci, Štěpánek i Berdych jsou z Moravy.

0/0
24.5.2016 10:56

P23a10v13e85l 74C53h63a12l66u19p41a 2331916875611

Já psal o Murrayovi, o jeho "sportovnosti". Ne o hře Rosola ve srovnání se Štěpánkem a Berdychem. Jste nějak mimo...

V13á12c57l26a39v 63D12o55k60s54a85n69s57k76ý 3518316491114

Klasický Rosol. Petisetove drama, ale samozřejmě s prohrou. Pliskova tradičně jak když ji to nebaví a otrávene prohraje. Děs běs ti naši.

0/−13
23.5.2016 22:26

M32a61r92t85i63n 58C24a85j17t12h60a11m36l 3361938626150

Zítra se tedy pokračuje na stejném kurtu. Druhý zápas.Po Kerber před Djokem.

P33e24t14r 56H20r26a47b98á11k 6530557102940

Jo kdyby se hrálo na dva vítězné sety.....je to škoda..Rosol i Štěpánek předvedli maximum, ale na víc už to holt nebylo.

+2/0
23.5.2016 21:44

L58u27k59á75š 93S70m21ě55t73á53k 3346387684216

Vždyť Radek ještě neprohrál, tak tedy nechápu tento příspěvek.

Š76t73ě13p50á33n39k25a 58N72o85v83á54k47o56v58á 5706786273514

no kdyby nedošlo k přerušení, tak by určitě prohrál.

0/0
23.5.2016 23:52

M15a59r71t49i47n 63C57a46j79t15h36a38m51l 3801298786980

Protoze na to nevidel. Jsem presvedcenej, ze dohrat to za viditelnosti pro nej, ma vetsi sance nez dneska. Murray jde s vyhodou brejku. Jen se rozehra a v setu 5 uz bude Radek bez sance.

0/0
24.5.2016 5:45

J50a83r14o38s94l38a63v 74Š31k46o14d11a 8292504520293

Scenar na zitrek:Radek bude delat ve 4.setu mrtveho brouka.V patem setu urve Kudrnacovo podani z kraje setu a uz to udrzi az do konce.Marry sni raketu.

+24/−1
23.5.2016 21:30

A10n82n41a 14J34u64r85e74č92k44o53v45á 2576422725284

Jste naivní. Zítra Murray neztratí víc než tři gemy.

M33a69r30t57i16n 86C72a21j95t60h48a68m31l 3561838886600

Zítra to udrží Murray a v 5. setu Radka přejede. Lepší by už tedy po dnešku bylo 2-2, když 4. set neurval.

+2/−5

P48e89t74r 40T12y83č44k96a 6825762599452

Ve čtvrtém ztrácí Radek jen jeden break.

+8/0
23.5.2016 21:31

P88e55t36r 52T67y22č90k42a 6365132649342

Radek se zítra určitě pokusí zabojovat už v tom prvním gamu. Proto se snažil zápas přerušit už v tomto momentu. Takto má totiž ještě šanci obrátit čtvrtý set.

M33a21r53t53i81n 48Š42t43r72o57s 4889967260868

Naši chlapi dnes skvělé výkon. Pavlásek neměl nějak zvlášť těžkého soupeře, ale prostě zvládl premiéru na granslamu - parádní výsledek! Rosol měl hrozně těžkého soupeře, pětisetová bitva je i v tomto případě úspěch. A Štěpánek? Tomu jsem už před pár lety nevěřil, že ještě má na stovku, a on vede 2:0 na Murraym... teď už tedy nevede, ale třeba se zítra vrátí do toho laufu, a ten poslední se nějak urve 8-o

+13/0
23.5.2016 21:16

P89e55t30r 38H35o82r36á83k 4719497537872

No paty set se dohraje zitra. To je urcita sance protoze bude mit sily.

+3/−1
23.5.2016 21:12

K98r57i64s79t39i64n60a 58B73l57ü31m44e11l11o89v43á 2634957348920

Pískej tmuuu!

+4/−1

P87e68t85r 33H34o81v73o87r82k49a 5499146107

Pratele, Stepanek je pan tenista. Kdyby byl mel lepsi moralku, mohl byt nejlepsi na svete. Ted uz nestiha kondicne vzhledem k veku, ale tenisem nesutecne bavi, je to tvurce hry a srdcar, ktery ma muj respekt :-)

+13/−4
23.5.2016 21:11

J93i48ř83í 77B92o28r33o46v66i22č42k34a 8845366336923

Ono nejde jen o morálku, ale hlavně o zdraví. O to víc je s podivem, jak ve svém věku hraje. Ale jinak pravda, Radkova hra, když se rozjede, to musí potěšit každého, kromě soupeřů. Však Andyho protažený obličej v prvních dvou setech stál za to.:-)

+6/−1
23.5.2016 21:40

P91e29t75r 25H60o98v39o71r40k54a 5569896717

Zdravi je take odrazem zivotni moralky. Radek se rad bavi :-)

+1/0
23.5.2016 22:52

P75e34t17r 27A44n17g61r 2160646706766

taky si říkám - mít Djokovič Štěpánkovu hru na síťi a jeho kraťasy, tak je to stroj - zabiják.

0/0
24.5.2016 8:55

J10a55r30o55s52l98a49v 55Š49k94o89d29a 8732874480933

Prijde mi,ze Stepanek blbe vidi,u nekterych micu divne stoji,nebo uz mu uplne odesly nohy...Ale bojuje,je to borec

+3/−1
23.5.2016 21:08

H19a21n47a 48U71l43r73y90c87h34o16v50á 9290713868378

Tak on má kontaktní čočky a s těmi může být hůř vidět než jak vidí normální oko.

P43e38t94r 22A52n93g27r 2310156666806

potvrzuji jakožto nositel kontaktních čoček, že za šera opravdu vidím hůř - ale ono stejné je to i s brýlemi - člověk s dioptriemi je v tomhle opravdu limitován. A při špičkovém sportovním utkání v případě pozdní reakce o pár setin sekundy = konečná