Rosol v Paříži prohrál s Wawrinkou, Štěpánkův boj s Murraym přerušen

Dvě parádní bitvy českých tenistů zaujaly v úvodu Roland Garros. Lukáš Rosol nestačil na obhájce titulu Stana Wawrinku po setech 6:4, 1:6, 6:3, 3:6, 4:6. Radek Štěpánek zaskočil Andyho Murrayho a vyhrál první dva sety. Poté se favorit rozjel a nadělil soupeři kanára a za stavu 4:2 pro Brita byl duel odložen kvůli tmě.

J91a43r23o62s75l20a45v 90C34h70u41d51á17č53e88k 7584705136425

Nevite nekdo v od kdy dnes pokracuje Radkuv zapas a na kterem kurtu?

Diky za odpoved.

0/0
24.5.2016 9:00

L32u35k14a40s 97P39r22i40k41r80y42l 9291805848338

Philippe-Chatrier Court jako druzi v poradi.. takze kolem jedne, zacina se totiz 11 rano

M98a42r81t84i12n 42C15a89j49t43h48a79m78l 3651468876690

Jaroslave, včera jsem sem napsal hned jak jsem to zjistil. Dělám to tak vždy. Čtěte diskusi.

P83a23v67e31l 31C53h20a87l84u43p89a 2301336655221

Murray je křivák... I dnes se to snažil protahovat, neb Radek má kontaktní čočky a v šeru je to problém. Pamatuji si na jeden z Murrayových výroků po zápase - "Byl to sice aut, ale rozhodčí si toho nevšiml"... Je to svým přístupem vše jiné - než sportovec. Takže - každá jeho porážka potěší. Sportovně potěší. :-)

+16/−5
23.5.2016 22:42

A92n65n76a 87J50u85r28e89č83k77o83v76á 2506742625274

Křivák je spíše Štěpánek, který jakmile začal vidět, že prohrává a na soupeře nestačí, snažil se všemožnými způsoby utkání protahovat a zdržovat. Lidé v Paříži si určitě nekoupili lístky na to, aby koukali na půlminutové pauzy mezi servisy, dohadování se e rozhodčím, čekání až se pan tenista vymočí apod. Tyto praktiky jsou časté ve fotbale, ale tenis býval vždy sportem džentlmenů. Do toho má pan Štěpánek velmi daleko.

+6/−9
23.5.2016 23:12

M83a85r18i61e 16V54e13r50n11e86r14o73v40a 1718890629631

Těch 200 lidí, co bylo včera v hledišti? Těm je to myslím jedno. Vždyť tam včera někteří i pospávali. A určitě to nebylo nudným tenisem.

0/0
24.5.2016 6:56

R85a18d78i69m 79B34e67n64i32c82e52k 8478763698234

Kvůli takovým Chataříčkům a jím podobným mě zase potěší každá Murrayho výhra nad jakýmkoli Čechem. Ale je třeba říct, že Štěpánek aspoň na rozdíl od ostatních pepánků může aspoň nabídnout pestrou hru, kterou u nějakých Ochotských, Berdychů neuvidíme.

0/0
24.5.2016 9:09

J32a26r15o44s25l13a15v 48H61r36b86á63č80e54k 1594229863306

Tak jen pro orientaci, Štěpánek i Berdych jsou z Moravy.

0/0
24.5.2016 10:56

P23a64v65e82l 56C14h60a49l95u83p70a 2591136335261

Já psal o Murrayovi, o jeho "sportovnosti". Ne o hře Rosola ve srovnání se Štěpánkem a Berdychem. Jste nějak mimo...

V71á69c64l26a62v 14D56o48k68s11a82n74s16k30ý 3768126331634

Klasický Rosol. Petisetove drama, ale samozřejmě s prohrou. Pliskova tradičně jak když ji to nebaví a otrávene prohraje. Děs běs ti naši.

0/−13
23.5.2016 22:26

M46a89r12t44i56n 41C81a63j83t95h65a23m22l 3891638856210

Zítra se tedy pokračuje na stejném kurtu. Druhý zápas.Po Kerber před Djokem.

P19e38t33r 94H18r37a23b33á44k 6980307592810

Jo kdyby se hrálo na dva vítězné sety.....je to škoda..Rosol i Štěpánek předvedli maximum, ale na víc už to holt nebylo.

+2/0
23.5.2016 21:44

L55u88k92á20š 30S18m75ě17t46á92k 3346557984896

Vždyť Radek ještě neprohrál, tak tedy nechápu tento příspěvek.

Š70t51ě70p90á83n30k98a 74N78o62v31á50k26o17v72á 5446986493194

no kdyby nedošlo k přerušení, tak by určitě prohrál.

0/0
23.5.2016 23:52

M47a31r63t35i87n 94C56a40j51t15h36a51m52l 3341878466940

Protoze na to nevidel. Jsem presvedcenej, ze dohrat to za viditelnosti pro nej, ma vetsi sance nez dneska. Murray jde s vyhodou brejku. Jen se rozehra a v setu 5 uz bude Radek bez sance.

0/0
24.5.2016 5:45

J31a42r70o77s89l26a89v 55Š87k83o85d43a 8402484650283

Scenar na zitrek:Radek bude delat ve 4.setu mrtveho brouka.V patem setu urve Kudrnacovo podani z kraje setu a uz to udrzi az do konce.Marry sni raketu.

+24/−1
23.5.2016 21:30

A68n46n64a 17J26u81r95e37č88k56o69v51á 2216782265374

Jste naivní. Zítra Murray neztratí víc než tři gemy.

M72a62r34t98i49n 37C89a59j43t46h82a84m66l 3911458136810

Zítra to udrží Murray a v 5. setu Radka přejede. Lepší by už tedy po dnešku bylo 2-2, když 4. set neurval.

+2/−5

P87e94t38r 14T41y97č73k29a 6445522239582

Ve čtvrtém ztrácí Radek jen jeden break.

+8/0
23.5.2016 21:31

P34e44t89r 52T22y34č57k41a 6705812569962

Radek se zítra určitě pokusí zabojovat už v tom prvním gamu. Proto se snažil zápas přerušit už v tomto momentu. Takto má totiž ještě šanci obrátit čtvrtý set.

M72a28r32t38i19n 79Š54t48r75o96s 4219937970518

Naši chlapi dnes skvělé výkon. Pavlásek neměl nějak zvlášť těžkého soupeře, ale prostě zvládl premiéru na granslamu - parádní výsledek! Rosol měl hrozně těžkého soupeře, pětisetová bitva je i v tomto případě úspěch. A Štěpánek? Tomu jsem už před pár lety nevěřil, že ještě má na stovku, a on vede 2:0 na Murraym... teď už tedy nevede, ale třeba se zítra vrátí do toho laufu, a ten poslední se nějak urve 8-o

+13/0
23.5.2016 21:16

P20e48t36r 58H93o50r21á26k 4289847737922

No paty set se dohraje zitra. To je urcita sance protoze bude mit sily.

+3/−1
23.5.2016 21:12

K90r29i39s75t20i68n60a 34B45l49ü43m28e16l36o23v49á 2104267578980

Pískej tmuuu!

+4/−1

P94e39t79r 37H44o70v77o44r29k55a 5989476637

Pratele, Stepanek je pan tenista. Kdyby byl mel lepsi moralku, mohl byt nejlepsi na svete. Ted uz nestiha kondicne vzhledem k veku, ale tenisem nesutecne bavi, je to tvurce hry a srdcar, ktery ma muj respekt :-)

+13/−4
23.5.2016 21:11

J26i88ř34í 19B10o85r51o42v73i15č70k14a 8185526666373

Ono nejde jen o morálku, ale hlavně o zdraví. O to víc je s podivem, jak ve svém věku hraje. Ale jinak pravda, Radkova hra, když se rozjede, to musí potěšit každého, kromě soupeřů. Však Andyho protažený obličej v prvních dvou setech stál za to.:-)

+6/−1
23.5.2016 21:40

P70e26t12r 36H74o96v60o49r11k40a 5499906267

Zdravi je take odrazem zivotni moralky. Radek se rad bavi :-)

+1/0
23.5.2016 22:52

P14e88t49r 95A63n88g47r 2870406106406

taky si říkám - mít Djokovič Štěpánkovu hru na síťi a jeho kraťasy, tak je to stroj - zabiják.

0/0
24.5.2016 8:55

J16a65r31o33s18l33a36v 28Š20k17o57d39a 8962204880283

Prijde mi,ze Stepanek blbe vidi,u nekterych micu divne stoji,nebo uz mu uplne odesly nohy...Ale bojuje,je to borec

+3/−1
23.5.2016 21:08

H37a84n18a 68U46l59r26y68c26h31o17v54á 9620293488408

Tak on má kontaktní čočky a s těmi může být hůř vidět než jak vidí normální oko.

P51e84t73r 70A19n13g31r 2400936556486

potvrzuji jakožto nositel kontaktních čoček, že za šera opravdu vidím hůř - ale ono stejné je to i s brýlemi - člověk s dioptriemi je v tomhle opravdu limitován. A při špičkovém sportovním utkání v případě pozdní reakce o pár setin sekundy = konečná