Vrabcová-Nývltová vybojovala na Pražském maratonu limit na olympiádu

Běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová splnila při Pražském maratonu limit pro účast na olympijských hrách v Riu de Janeiro. Mistryní republiky se stala v čase 2:30:10 hodiny, v závodu byla šestou nejlepší ženou. Zvítězila Keňanka Lucy Karimiová za 2:24:46. Mezi muži byl nejrychlejší Keňan Lawrence Cherono, který výkonem 2:07:24 porazil o 50 sekund obhájce vítězství krajana Felixe Kandieho.

G22u55s33t95a93v 19S70o10j10k25a 1208203405764

Videl jsem spravne ze ze zacatku bezelo nekolik lidi s cinskymi vlajkami???

J42i74ř60í 27D86o82l64e46ž24a80l 4558156642528

Manažerka na motorce, která ukazuje divákům, aby tleskali běžcům, to jsou manýry jako za bolševika. Oni když budou lidi chtít, tak zatleskají sami:-P

+6/−9
8.5.2016 11:30

J78a27n 69G22r38e48g97a55r 1476346256396

Roztleskávačky na jakýchkoliv sportovních akcích Vám vadí také?

A byl jste někdy na podobné akci, ať již jako běžec či jako organizátor?

Nebo si jen potřebujete odložit nadávky?

+3/−2
8.5.2016 11:33

J78i20ř38í 64D81o78l21e20ž67a35l 4648916332578

Roztleskávačky mi nevadí, to je něco úplně jiného. Tohle ovšem byla manažerka, která zřejmě měla pocit, že ne všichni diváci jsou vítězstvím těch jejich černých koňů patřičně nadšeni. A dokonce musel tleskat i řidič automobilu, který jel za vítězkou - obě ruce ven z auta a volant zřejmě řídili trpaslíci. (mimo jiné také velmi necitlivě oddělil obě soupeřky od sebe).:-P

+6/−1
8.5.2016 11:42

I21v51o 35Ž97á69č13e43k 9880322989977

Souhlasím a jen bych dodal, že roztleskávačky byly "vynalezeny" v USA.

+3/0
8.5.2016 11:43

J12a86n 59V61o86r36l36í11č56e13k 7547175593987

Jo, jo, manažerkama na motorce se to za bolševika jen hemžilo.

+16/0
8.5.2016 11:49

J76i92ř53í 84D52o62l76e87ž80a36l 4558296492638

na bdělé sledování a kontrolu dostatečně nadšených projevů aplausu před papalášskou tribunou stačila rychlejší chůze a poznámkový blok.

J75i53ř66í 43D74o97l92e19ž89a13l 4788466302238

tak jak byste definoval manažerku, která jako spolujezdec na motocyklu jedouce před vedoucím závodníkem celou cílovou rovinku nutí diváky, aby tleskali?