Vrabcová-Nývltová vybojovala na Pražském maratonu limit na olympiádu

Běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová splnila při Pražském maratonu limit pro účast na olympijských hrách v Riu de Janeiro. Mistryní republiky se stala v čase 2:30:10 hodiny, v závodu byla šestou nejlepší ženou. Zvítězila Keňanka Lucy Karimiová za 2:24:46. Mezi muži byl nejrychlejší Keňan Lawrence Cherono, který výkonem 2:07:24 porazil o 50 sekund obhájce vítězství krajana Felixe Kandieho.

G54u90s54t25a51v 77S83o68j52k57a 1848383395864

Videl jsem spravne ze ze zacatku bezelo nekolik lidi s cinskymi vlajkami???

J25i74ř11í 26D13o22l87e43ž89a46l 4958566442668

Manažerka na motorce, která ukazuje divákům, aby tleskali běžcům, to jsou manýry jako za bolševika. Oni když budou lidi chtít, tak zatleskají sami:-P

+6/−9
8.5.2016 11:30

J69a62n 66G60r87e67g54a38r 1816736406646

Roztleskávačky na jakýchkoliv sportovních akcích Vám vadí také?

A byl jste někdy na podobné akci, ať již jako běžec či jako organizátor?

Nebo si jen potřebujete odložit nadávky?

+3/−2
8.5.2016 11:33

J33i31ř55í 46D98o75l75e66ž64a39l 4698516482918

Roztleskávačky mi nevadí, to je něco úplně jiného. Tohle ovšem byla manažerka, která zřejmě měla pocit, že ne všichni diváci jsou vítězstvím těch jejich černých koňů patřičně nadšeni. A dokonce musel tleskat i řidič automobilu, který jel za vítězkou - obě ruce ven z auta a volant zřejmě řídili trpaslíci. (mimo jiné také velmi necitlivě oddělil obě soupeřky od sebe).:-P

+6/−1
8.5.2016 11:42

I90v48o 73Ž61á43č45e65k 9260272979927

Souhlasím a jen bych dodal, že roztleskávačky byly "vynalezeny" v USA.

+3/0
8.5.2016 11:43

J50a69n 76V60o51r79l69í66č22e21k 7677335803667

Jo, jo, manažerkama na motorce se to za bolševika jen hemžilo.

+16/0
8.5.2016 11:49

J85i92ř27í 76D71o28l85e35ž33a18l 4718646562428

na bdělé sledování a kontrolu dostatečně nadšených projevů aplausu před papalášskou tribunou stačila rychlejší chůze a poznámkový blok.

J21i34ř61í 79D43o66l73e47ž40a90l 4738836862848

tak jak byste definoval manažerku, která jako spolujezdec na motocyklu jedouce před vedoucím závodníkem celou cílovou rovinku nutí diváky, aby tleskali?