Play-off NBA: Golden State otáčelo, Torontu nepomohla ani daleká trefa

Basketbalisté Golden State porazili v utkání druhého kola play-off NBA Portland 110:99 a vedou 2:0 na zápasy. Duel otáčeli v závěrečné čtvrtině, kterou získali 34:12. Torontský rozehrávač Kyle Lowry sice dokázal střelou z vlastní poloviny hřiště se závěrečnou sirénou poslat první utkání s Miami do prodloužení, po něm se ale z výhry 102:96 radovali hosté.

P23e55t77r 30F18e53i48g66l 5378163600672

No, psal jsem to uz pod minuly clanek...podle me i trochu prokauc ze strany Stottse s Plumleem...toho nechal teda v posledni ctvrtce vypít kalich hořkosti az do naprostého dna...

0/0
4.5.2016 12:57

J34a54n 41B59r47i19c14h27t94a 3591490366734

Naprostý souhlas s Plumleem, když jsem viděl jak se trápí, nedává, ztrácí, dostává už asi 3 blok tak jsem nechápal, proč ho tam furt drží. Ve 4.Q to byla hlavně jeho "zásluha", že se GS podařilo tak rychle otočit - měli úsek hry kdy nedali snad 10 útoků po sobě a z toho většina přes PlumleehoRv

0/0
5.5.2016 16:14

P23e49t21r 23C45h85ý30l30e57k 8538105154493

tak popravdě při vývoji zápasu jsem rád, že jsem si tiket, na kterém jsem čekal na GSW nechal vyplatit. těch 700 rozdílu by mi za ty nervy fakt nestálo. 4Q to byl ze strany GSW opravdový válec.

0/0
4.5.2016 11:12

M58i56l59o61š 95H15l57a27v70á47č 9853931587594

Já to vyplatit nenechal, ale průběh byl fakt na infarkt. Pravdou je, že jsem tam zas neměl tolik!R^

0/0
4.5.2016 11:51

J16a83r88o63m15í51r 55P94o14s36p53í91c29h39a46l 1757101418536

Koncovka čtvrté čtvrtiny v Torontu byla vtipná sama o sobě, ale když už se to tak vyvinulo, tak proč Heat Lowryho nefaulovali? Pak by se podobná cirkus střela nikdy nemohla stát

0/0
4.5.2016 10:28

M96i60c57h66a42l 62T44u77r56e51k 9111350292869

Proč riskovat, že z toho bude faul při střelbě ....

0/0
4.5.2016 10:35

M36a24r45t68i89n 94H63o93l63u51b 6334186143844

nebo první sestku da a druhou stihnout doskocit a zakoncit... Podle me spravne vyhodnoceny, pravdepodobnost hrala ve prospěch Heat.

M20i46l88o13š 96H15l43a33v57á58č 9593751567644

Že padne taková střela, je pravděpodobnost snad takových 2-5%, takže se nedivím, že ho nechali vystřelit. Ale bylo to pěkný! Teda jen pro ty, kterým to nezhatilo výherní tikety!;-D