Play-off NBA: Golden State otáčelo, Torontu nepomohla ani daleká trefa

Basketbalisté Golden State porazili v utkání druhého kola play-off NBA Portland 110:99 a vedou 2:0 na zápasy. Duel otáčeli v závěrečné čtvrtině, kterou získali 34:12. Torontský rozehrávač Kyle Lowry sice dokázal střelou z vlastní poloviny hřiště se závěrečnou sirénou poslat první utkání s Miami do prodloužení, po něm se ale z výhry 102:96 radovali hosté.

P78e30t70r 80F67e31i45g74l 5648533810642

No, psal jsem to uz pod minuly clanek...podle me i trochu prokauc ze strany Stottse s Plumleem...toho nechal teda v posledni ctvrtce vypít kalich hořkosti az do naprostého dna...

0/0
4.5.2016 12:57

J29a97n 65B48r39i68c93h70t83a 3391690126784

Naprostý souhlas s Plumleem, když jsem viděl jak se trápí, nedává, ztrácí, dostává už asi 3 blok tak jsem nechápal, proč ho tam furt drží. Ve 4.Q to byla hlavně jeho "zásluha", že se GS podařilo tak rychle otočit - měli úsek hry kdy nedali snad 10 útoků po sobě a z toho většina přes PlumleehoRv

0/0
5.5.2016 16:14

P77e10t76r 44C78h40ý34l18e75k 8448685114733

tak popravdě při vývoji zápasu jsem rád, že jsem si tiket, na kterém jsem čekal na GSW nechal vyplatit. těch 700 rozdílu by mi za ty nervy fakt nestálo. 4Q to byl ze strany GSW opravdový válec.

0/0
4.5.2016 11:12

M95i45l60o28š 36H12l63a55v55á79č 9943461417874

Já to vyplatit nenechal, ale průběh byl fakt na infarkt. Pravdou je, že jsem tam zas neměl tolik!R^

0/0
4.5.2016 11:51

J57a97r72o49m59í67r 12P89o31s68p40í84c23h57a56l 1527631958476

Koncovka čtvrté čtvrtiny v Torontu byla vtipná sama o sobě, ale když už se to tak vyvinulo, tak proč Heat Lowryho nefaulovali? Pak by se podobná cirkus střela nikdy nemohla stát

0/0
4.5.2016 10:28

M64i71c58h19a65l 13T66u47r32e31k 9301800972479

Proč riskovat, že z toho bude faul při střelbě ....

0/0
4.5.2016 10:35

M51a75r19t13i93n 18H42o71l15u24b 6914876503884

nebo první sestku da a druhou stihnout doskocit a zakoncit... Podle me spravne vyhodnoceny, pravdepodobnost hrala ve prospěch Heat.

M68i87l14o91š 66H43l27a76v61á76č 9413331297134

Že padne taková střela, je pravděpodobnost snad takových 2-5%, takže se nedivím, že ho nechali vystřelit. Ale bylo to pěkný! Teda jen pro ty, kterým to nezhatilo výherní tikety!;-D