Kristoffersenova slalomářská pohádka nekončí, vyhrál i ve Schladmingu

Neskutečná dominance Henrika Kristoffersena trvá, norský lyžař vyhrál i šestý z dosavadních sedmi slalomů sezony. V rakouském Schladmingu skončil druhý domácí hrdina Marcel Hirscher, přestože byl po prvním kole až 22. Třetí místo obsadil loňský vítěz Alexandr Chorošilov z Ruska. Čech Kryštof Krýzl do finále nepostoupil, na třicítku ztratil více než sekundu a obsadil 35. příčku.

T53o46m83á93š 14B57r90a33b69e68c 2488976585636

A Ted Ligety je pro letošní sezonu dalším venku :-/

0/0
27.1.2016 23:32

D82a68n 96M53a73c53h98o40l55d50a 8837592614142

herdek toho Svindala je skoda, me je ten Hirscher nejak nesympaticky, pritom Svindalovi jeho krajane pomahaji co muzou, hlavne Kristofersen a on se tak rozseka.

+1/0
27.1.2016 10:21

M94i96l95o93š 19Š14e90n88k21ý75ř 4356785562536

Zase se tu akorát jede hejt. Na začátku kola několikrát komentátoři řekli, že Hirscher může jít neskutečně nahoru, že trať se bude rapidně zhoršovat, řekli i podmínky, že je nad nulou. Po jízdě Hirschera Honza Holický uvedl, že minimálně na třetí místo se může klidně posunout, jelikož rozbitá trať mu dává výhodu nejméně jedné vteřiny. Nechápu, proč by to měli neustále opakovat. Každý viděl, že ta trať je rozbitá. On tam je od toho, aby komentoval jednotlivé jízdy, poukazoval na techniku a i z laického pohledu bylo vidět, že spousta jezdců si zazdila poměrně dobrou jízdu zbytečnými chybami. Vichnar mlel nesmysly, o tom není sporu, dneska byl nejslabší, co jsem ho snad kdy slyšel, neustále si pletl roky, kdy kdo vyhrál a tak podobně, ale i to se stává.

+4/−1
26.1.2016 23:14

J56i33n14d49ř91i23c26h 43Š17t20u56m29p76f 8238906433

Mně připadali hoši nějak obzvláště vtipný (vyskočil jako skokan zelený apod)., jako kdyby byli sjetí a sami si to užívali :-).

0/0
27.1.2016 8:20

M20a53r95t85i37n 71Č71a53r87n54e71c92k57ý 2305284949965

Já mám zase jinou - Hirscherovo první kolo, Holický "tady snad ani nejdou chyby v technice najít, perfektní jízda". Prásk, ztráta 2,5 vteřiny. O chvíli později Chorošilov "napřímený postoj, takhle už se dneska nedá slalom jezdit." Prásk, vteřinu před Hirscherem.

R80a81d69o26m83í60r 59J61e47ž50e32k 9844863906619

Neví někdo, kolik má Krisstofensen vítězství ve slalomu celkem?

M33a80r30t30i17n 14C72a15j54t10h61a38m16l 3401988766750

Hledejte líp než mne minusovat.Mám vám vypsat těch 9 vítězství?

0/0
26.1.2016 22:19

D65a20n16i37e96l 52Z86í68k11a 8414315387823

Ne, s dneškem 10, 9 slalomů a jeden obřák v Meribelu.

+1/0
26.1.2016 22:52

M25a22r37t45i73n 25C22a96j91t44h63a65m36l 3491828436140

Hirscher 2. Bodejt Nor a on nejlepší. Už jen jedno vítězství ve slalomu chybí Norovi k vyrovnání 7 z roku 95 od legendárního Tomby.Pak zamacknu slzu,protože jsem nevěřil, že ho ještě někdy někdo překoná.

0/0
26.1.2016 21:49

P80a43v91e26l 70K64o31z23i36n38a 6433615159716

Výkon komentátorů ČT je grandiózní. Do duheho mezičasu skoro všichni ztratí vteřinu, trať je jak oraniste, jsou tam 3 nad nulou ale za vse mužou chyby jezdců a šatna technika... ten spolukomentátor vázne někdy lyžoval?

D48a95n88i79e51l 65Z35í39k35a 8174215627393

no ale v jaký konkurenci, tu kombinaci jelo snad 10 pořádnejch jezdců, zbytek tragédi jako on, naprosto nehodnotnej výsledek v porovnání s dnešníma kombinačníma závodama.

0/−1
26.1.2016 22:54

T18o27m56á67š 36B79r81a61b49e19c 2778606595596

Co ten Vichnar kecá za nesmysly? Rakouští diváci nevybuchli nadšením, protože soupeř vypadl, ale protože těsně předtím dojel na mezičas a byl horší než Hirscher.

+7/0
26.1.2016 21:32

M33a50r48t95i94n 64C51a16j18t84h51a68m58l 3861688436530

Solevaag hroznej lempl.Většinou zacinam koukat a on jede druhé kolo.Vždy vysoko a vždy to zkazí. Asi jako holkam Charvátová, rozdíl ze on alespoň za sebe.