Kristoffersenova slalomářská pohádka nekončí, vyhrál i ve Schladmingu

Neskutečná dominance Henrika Kristoffersena trvá, norský lyžař vyhrál i šestý z dosavadních sedmi slalomů sezony. V rakouském Schladmingu skončil druhý domácí hrdina Marcel Hirscher, přestože byl po prvním kole až 22. Třetí místo obsadil loňský vítěz Alexandr Chorošilov z Ruska. Čech Kryštof Krýzl do finále nepostoupil, na třicítku ztratil více než sekundu a obsadil 35. příčku.

T66o11m53á48š 17B51r68a85b16e77c 2148816295686

A Ted Ligety je pro letošní sezonu dalším venku :-/

0/0
27.1.2016 23:32

D72a52n 10M16a14c67h82o18l83d23a 8197442274102

herdek toho Svindala je skoda, me je ten Hirscher nejak nesympaticky, pritom Svindalovi jeho krajane pomahaji co muzou, hlavne Kristofersen a on se tak rozseka.

+1/0
27.1.2016 10:21

M52i93l71o18š 67Š41e47n59k45ý60ř 4186845952446

Zase se tu akorát jede hejt. Na začátku kola několikrát komentátoři řekli, že Hirscher může jít neskutečně nahoru, že trať se bude rapidně zhoršovat, řekli i podmínky, že je nad nulou. Po jízdě Hirschera Honza Holický uvedl, že minimálně na třetí místo se může klidně posunout, jelikož rozbitá trať mu dává výhodu nejméně jedné vteřiny. Nechápu, proč by to měli neustále opakovat. Každý viděl, že ta trať je rozbitá. On tam je od toho, aby komentoval jednotlivé jízdy, poukazoval na techniku a i z laického pohledu bylo vidět, že spousta jezdců si zazdila poměrně dobrou jízdu zbytečnými chybami. Vichnar mlel nesmysly, o tom není sporu, dneska byl nejslabší, co jsem ho snad kdy slyšel, neustále si pletl roky, kdy kdo vyhrál a tak podobně, ale i to se stává.

+4/−1
26.1.2016 23:14

J41i92n94d56ř77i34c48h 93Š75t66u98m78p37f 8588266393

Mně připadali hoši nějak obzvláště vtipný (vyskočil jako skokan zelený apod)., jako kdyby byli sjetí a sami si to užívali :-).

0/0
27.1.2016 8:20

M39a71r33t67i42n 21Č16a95r23n86e31c22k17ý 2485974299715

Já mám zase jinou - Hirscherovo první kolo, Holický "tady snad ani nejdou chyby v technice najít, perfektní jízda". Prásk, ztráta 2,5 vteřiny. O chvíli později Chorošilov "napřímený postoj, takhle už se dneska nedá slalom jezdit." Prásk, vteřinu před Hirscherem.

R46a60d37o11m29í86r 98J42e89ž13e35k 9854373686799

Neví někdo, kolik má Krisstofensen vítězství ve slalomu celkem?

M32a31r62t66i45n 43C80a75j49t85h74a60m33l 3131168866460

Hledejte líp než mne minusovat.Mám vám vypsat těch 9 vítězství?

0/0
26.1.2016 22:19

D69a33n95i33e34l 35Z42í41k10a 8544895207723

Ne, s dneškem 10, 9 slalomů a jeden obřák v Meribelu.

+1/0
26.1.2016 22:52

M28a68r68t23i97n 94C53a53j33t83h10a21m39l 3521508586460

Hirscher 2. Bodejt Nor a on nejlepší. Už jen jedno vítězství ve slalomu chybí Norovi k vyrovnání 7 z roku 95 od legendárního Tomby.Pak zamacknu slzu,protože jsem nevěřil, že ho ještě někdy někdo překoná.

0/0
26.1.2016 21:49

P76a76v20e60l 40K53o55z81i96n94a 6293345459876

Výkon komentátorů ČT je grandiózní. Do duheho mezičasu skoro všichni ztratí vteřinu, trať je jak oraniste, jsou tam 3 nad nulou ale za vse mužou chyby jezdců a šatna technika... ten spolukomentátor vázne někdy lyžoval?

D66a75n67i94e15l 59Z69í12k22a 8374505817203

no ale v jaký konkurenci, tu kombinaci jelo snad 10 pořádnejch jezdců, zbytek tragédi jako on, naprosto nehodnotnej výsledek v porovnání s dnešníma kombinačníma závodama.

0/−1
26.1.2016 22:54

T76o65m63á78š 88B77r78a14b20e20c 2738576525846

Co ten Vichnar kecá za nesmysly? Rakouští diváci nevybuchli nadšením, protože soupeř vypadl, ale protože těsně předtím dojel na mezičas a byl horší než Hirscher.

+7/0
26.1.2016 21:32

M64a41r95t55i26n 37C15a55j32t52h91a20m62l 3701978866940

Solevaag hroznej lempl.Většinou zacinam koukat a on jede druhé kolo.Vždy vysoko a vždy to zkazí. Asi jako holkam Charvátová, rozdíl ze on alespoň za sebe.