Basketbalisté Prostějova po deseti výhrách podlehli v Pardubicích

Vítězná série basketbalistů Prostějova byla po deseti zápasech utnuta. Stalo se tak v Pardubicích, kde třetí tým ligové tabulky podlehl 60:75. Jeho odstup od vedoucí dvojice Děčín - Nymburk se tak zvětšil.

P45e19t23r 50N32o96v66o76t74n27ý 5799889168795

Pan Šemelík mívá různé "vtipné" příspěvky na idnes.cz jak si lze všimnout. Tož chlape zajdi na další domácí zápas NH do Tatranu, minutu před zahájením se postav do středového kruhu a vykřič svůj problém na celou halu. Věř tomu, že se najde pár lidí co tě rádo nakope do......

0/−1
24.1.2016 11:40

J15o56s96e90f 68Š25e91m13e37l33í60k 7239471910197

Pár jsou dva. A mladýmu meďovi tam fandí jenom jeden. Takže to nehrozí. ;-)

+1/0
24.1.2016 18:29

J30o35s68e40f 10Š40e31m47e98l65í56k 7129201440227

No vida. Stačí, když je v NH Ostrava jenom jeden Medvecký a výhry se začínají hromadit. ;-)

+1/0
23.1.2016 21:12

R20a45d94i64m 71K97r69o27u15t23i19l 7420801896899

To by mě zajímalo, co vám ten mladej rapper udělal, že máte pořád nutkání se do něj navážet...

0/−1
23.1.2016 22:15

J19o59s74e67f 53Š91e20m57e15l48í83k 7189961350217

Viděls ho hrát? A je to na ligu, nedejbože na základní kouli? No tak.

+1/0
24.1.2016 18:30

R22a81d67i24m 22K25r28o81u29t20i60l 7170631276909

Jsou trenéři, kteří do základní koule postaví hráče, kteří si po vystřídání už v zápase nevrznou. A pak jsou taky trenéři, kteří sestavením základní pětice reagují na základní pětici soupeře.

0/−1
24.1.2016 21:05

J97o49s57e19f 56Š96e36m52e90l30í10k 7879881250877

A jsou taky trenéři, kteří nechají všechny mladé sedět celý zápas na lavce a na poslední dvě-tři minuty tam pak šoupnou čtyři najednou a nechají jednoho staršího, aby se s nima trápil. Ale to si oba říkáme věci, který známe, žejo? Proč to děláme?