Basketbalisté Prostějova po deseti výhrách podlehli v Pardubicích

Vítězná série basketbalistů Prostějova byla po deseti zápasech utnuta. Stalo se tak v Pardubicích, kde třetí tým ligové tabulky podlehl 60:75. Jeho odstup od vedoucí dvojice Děčín - Nymburk se tak zvětšil.

P23e83t52r 43N16o59v30o97t89n70ý 5589259338435

Pan Šemelík mívá různé "vtipné" příspěvky na idnes.cz jak si lze všimnout. Tož chlape zajdi na další domácí zápas NH do Tatranu, minutu před zahájením se postav do středového kruhu a vykřič svůj problém na celou halu. Věř tomu, že se najde pár lidí co tě rádo nakope do......

0/−1
24.1.2016 11:40

J61o41s28e58f 54Š64e21m70e76l54í82k 7329661500387

Pár jsou dva. A mladýmu meďovi tam fandí jenom jeden. Takže to nehrozí. ;-)

+1/0
24.1.2016 18:29

J38o33s60e42f 93Š97e77m30e47l20í44k 7829181830737

No vida. Stačí, když je v NH Ostrava jenom jeden Medvecký a výhry se začínají hromadit. ;-)

+1/0
23.1.2016 21:12

R94a60d43i33m 28K96r29o30u77t17i25l 7510161966599

To by mě zajímalo, co vám ten mladej rapper udělal, že máte pořád nutkání se do něj navážet...

0/−1
23.1.2016 22:15

J82o92s79e69f 61Š47e96m82e39l44í83k 7209791470207

Viděls ho hrát? A je to na ligu, nedejbože na základní kouli? No tak.

+1/0
24.1.2016 18:30

R80a12d85i12m 59K31r87o42u32t40i18l 7120821356779

Jsou trenéři, kteří do základní koule postaví hráče, kteří si po vystřídání už v zápase nevrznou. A pak jsou taky trenéři, kteří sestavením základní pětice reagují na základní pětici soupeře.

0/−1
24.1.2016 21:05

J56o70s32e86f 36Š50e13m48e32l36í96k 7779141870437

A jsou taky trenéři, kteří nechají všechny mladé sedět celý zápas na lavce a na poslední dvě-tři minuty tam pak šoupnou čtyři najednou a nechají jednoho staršího, aby se s nima trápil. Ale to si oba říkáme věci, který známe, žejo? Proč to děláme?