Zkrocení zlého muže. Kyrgios hrál komedii, Berdych zvítězil a jde dál

Jeden ze šlágrů dne na Australian Open přinesl vskutku neobvyklou podívanou. Český tenista Tomáš Berdych v ní zdolal domácího rebela Nicka Kyrgiose a podeváté v posledních deseti ročnících postoupil v Melbourne do osmifinále. O deset let mladšího soupeře, který na centrkurtu předváděl zvláštní věci, zdolal 6:3, 6:4, 1:6, 6:4.

M52a49r69t59i21n 68C67a85j46t59h33a30m43l 3511208586910

Jenom tak bokem.Florida v NHL hraje doma a chytla se.Vede 4-0 a zrovna nad Jestřábi o nichž tu šla pověst jakou mají formu.Čekám jen kdy taky bod pripise Jarouš.

0/0
23.1.2016 2:50

J69i84t70k96a 25P25a72v84l37í33č38k80o57v27á 6896146456527

Ještě by Bára mohla dnes vyhrát čtyřhru.

+1/0
23.1.2016 2:49

M36a93r69t30i73n 71C84a95j94t93h10a38m95l 3711468686970

Zustanme v Rod Laver Aréně. Symbolicky nastupuje Vika a poté Lukáš. Pokukovat budu po utkání Raonic- Troicki. Raonic jeden z favoritů po vítězství v Brisbane a Viktor má zkraje roku tradičně formu

0/0
23.1.2016 2:45

M86a77r37t33i95n 74C82a45j38t14h88a41m43l 3261978986820

Prošel jsem si ještě vzájemné statistiky.2014 R 64 1-6\4-6 2015 R 32 4-6\4-6 a 2016 R 16? Tak do třetice!!!

0/0
23.1.2016 2:39

M63a32r49t20i97n 21C28a30j77t84h98a37m65l 3431878286400

Bára neskutečné 6-3\6-2,oba sety trvaly shodně 38 minut.Že by symbolika? A v 0F Vika.Kéž by odveta za loňský rok.To už hrály ve třetím kole,tak letos i dál. UE z pohledu Bary 16-32

0/0
23.1.2016 2:32

L27i67b25o13r 96K93l46a38s43n80a 1172626604835

Bára fenomenální výkon, třeba Muguruza nebyla nejspíš ve své kůži. Paráda. R^R^R^

+1/0
23.1.2016 2:30

J40i95t88k82a 45P58a47v87l65í18č13k27o89v83á 6176716696107

Hrála úžasně a zaslouženě vyhrála. Moc jí to přeju a doufám, že dojde ještě dál.

M60a51r69t92i39n 11C16a98j78t14h62a30m70l 3201178506570

Pliskova 3-6\2-6,Allertova 2-6\2-6.Petr toho moc neviděl, jen po hodině a 10 minutách absolutně odevzdány zápas. Denisa ještě musí sbírat zkušenosti. Prohrála ještě dříve jak Karolína.U Bary to ještě bude bitva. Držím palce ať dá!Během co píšu brejkla a de doservirovat zápas!!!!!!!!!!!!!

0/0
23.1.2016 2:24

L84i10b22o19r 26K17l55a65s32n36a 1962456104885

Denisa i Karolína out. No, dalo se to čekat. Škoda.

0/0
23.1.2016 2:20

J24i76t93k18a 57P52a19v68l38í75č79k85o33v49á 6606926286137

Bára je skvělá. R^

0/0

R26o69s25i68n27a 67E44r44m23a36c16o74r19a 1634780251474

Ta Denisa, tim projevem, mi pripomina Kvitovou.

0/0
23.1.2016 2:15

M53a75r12t58i97n 47C25a70j45t38h39a83m16l 3141398176920

Bára brejky odvrátila a vede 2-0,Denisa se trápí 2-3,Karca vyrovnaný průběh 2-2 a servis

0/0
23.1.2016 2:05

M29a39r72t55i58n 36C73a23j38t81h62a62m66l 3251168186120

Skvěle hraje Bára a po 38 minutách 2. setboly proměňuje. Pála si vybral utkání Karci.Ta stojí za pannou a minimálně se pohybuje.Set naopak poměrem 6-3 ztratila po 36 minutách a pak zlostně mlatila raketou.A Denisa?2-6 po 29 minutách a teď podává a už 2-0 prohrává.

0/0
23.1.2016 1:54

M17a26r26t53i28n 31C98a96j80t38h14a59m17l 3311768676250

Lajnou!Bára už vede 1-0 a servíruje!Skvělé představení. Přece všechny neskončí že, to by Australaci chtěli

0/0
23.1.2016 1:56

M44a49r51t90i93n 49C37a45j68t64h62a18m78l 3231328756130

Denisa a Karca už ztratily set.Bára bojuje a vede 5-3 a nyní bude servírovat na zisk setu!

0/0
23.1.2016 1:47

P96a22v89e48l 11J17a73n58c76i97k 9682623311599

Fracek. Dobre mu tak, jen se zesmesnuje.

+8/0
22.1.2016 16:44

P84a94v50e80l 66R65o21t23n76á88g18l 1585659464889

Koukal jsem na stream a takového namistrovaného pozéra jsem ještě na kurtu neviděl. Dělal pózy, jak nějaký trapák z tuctového klipu na mtv a myslel si, jak je zajímavý tím, jak žvýká svoje tílečko. Trpaák největší a nejmíň profesionální tenista, jakého jsem zatím viděla hrát. Jsem šťastný, že ho Berďa porazil.

+5/−2
22.1.2016 16:35

M12i25l80a82n 13Č34e64r76n76ý 5433419779412

Jen si prosím ujasněte, jakého jste pohlaví.;-)

+1/0
22.1.2016 18:38

L26u50c67i81e 46L14u76k22á37š41k65o19v91á 6833441118

Namachrovanej zmetek. Ten ksicht přesně zapadá do mých představ o pulnocnich klientech karlínské zastavarny.

M45a91r89t50i71n 51C67a79j12t28h78a55m93l 3631938406310

Bohužel uškodilo dlouhé přerušení a druhý set prohrála 7-5.Velká smůla, jsem přesvědčen že mohla druhy set vyhrát. V tu chvíli byla lepší, pak nejspíše než našla rytmus už se nechytla.Chce to zkrátka hrát, hrát.

0/0
22.1.2016 21:17

M23a87r18t79i14n 39D88a67n92i10š 8984715157178

Krásná reportáž Karla Knapa. Hotový Ota Pavel:-)

S92t81a22n81d20a 88C84h51v96o62s20t 1952418

Casto u techto typku plati, ze cim vetsi komedie na hlave, tim vetsi komedie i uvnitr hlavy.

+7/0
22.1.2016 15:31

J61i11ř81í 77P50e67š18a95n 9206935530528

Tak za tohle vítězství Tomášovi obzvlášť gratuluju!

+17/0
22.1.2016 15:24

J35o47s95e83f 16R43i50c39h80t45e17r 9546215897203

a to ten rozhodčí dopustí aby s ním hráč takhle mluvil?

A83n50t88o67n90í28n 69S66t60e26d92i37n65a 4607572314420

Pro nás, kteří jsme viděl Johna McEnroea v nejlepší formě je Kirgios jen takovej kašpárek :)

+24/0
22.1.2016 14:31

L98u71b63o97š 39H54a62n28u76s 4407507961532

Přesně tak. I Jimmy Connors si nezadal.:-)

J75i49ř37í 71Z51á51h20o93r82a 5263145392539

Kyrgios a spol jsou přesně to, co dává tenisu šťávu v dobách, kdy dominuje jeden tenista. Ty jeho výstupy jsou za hranou,a le na druhou stranu asi na něj budu vzpomínat raději, než třeba na labilního Berdycha, kterej byl nejspíš lepším tenistou, ale stejně jako Kyrgios je odsouzen k tomu, že nikdy nic pořádně nevyhraje.

0/−24
22.1.2016 14:27

M95a35r48t23i86n 29K68o17d64a74t 2507826532877

Nojo, Davis cup ten Berdych taky nikdy nevyhrál...úplný nic ;-)

R74o85b88e96r63t 86B57a13l57a71b29á59n 9272223562

Přepokládám, že tohle tomu řekomalajsijcoaustralanovi mohlo projít jen "doma".

+1/0
22.1.2016 14:05

Z18d97e30n80ě57k 85B71e69r39á91n24e60k 2888735516412

Kyrgios si prohrál zápas sám svoji nesoustředěností v závěru čtvrtého setu. Jen dobře, Berdych hrál svoji hru a nenechal se zbláznit ani Kyrgiosem ani zaplněným hledištěm. Klobouk dolů před jeho výkonem. R^

+21/0
22.1.2016 14:01

B90o65r66i48s 15P26o90u44z98a11r 5748538195337

Ta statistika pod článkem je nějaká podivná - tam až na nepatrnou převahu ve vítězných úderech Berdych vše prohrál - a při tom získal zápas - to je fakt divné ...

+1/0
22.1.2016 14:00

Z12d55e58n98ě96k 28J79a47r79ů35š12e25k 4584156482352

Neviděl bych na tom nic divného. Zápas byl vcelku vyrovnaný, rozdíl dělá podle mě třetí set, kdy se Berdych nechytal.

0/0

H67y38n16e40k 38S92v60o73b51o91d16a 4859801559201

V podstatě za to může ten třetí set, kdy se Tomášovi vše nějak rozpadlo. Na síti byl ale třeba 18x úspěšný a to jsou ty fiftýny, díky kterým to Tomáš vyhrál. Jinak to bylo celkem vyrovnané, Tomáš i dost chyboval, to je pravda.

0/0
22.1.2016 14:11

M28i60c16h88a68l 12Š88r75á32m60e52k 1853403455889

Proč? Celkové body 115 - 105 pro Berdycha a to ještě tu statistiku dost ovlivnil ten 3. set. Jinak by Berdych měl ještě větší převahu. A že prohrál Berdych na esa a udělal více nevynucených chyb? On tam dost chybí údaj vynucených chyb. Předpokládám, že Berdych bral hodně bodů právě po vynucených chybách Kyrgiose.

+2/0

J66o84s95e73f 43F46a46r77m93a18č94k83a 7574152217

Tento nový parchant ve světě tenisu už měl být vyloučen z turnajů. Už si toho dovolil hodně.

+19/−1

M93a65r34t24i83n 64Š51t25r79o32s 4779617820788

Ten kyrgios, to je blázen... jsem dvojnásoě ráíd, že ho Berdych porazil. V dalším kole Bautista, na toho moc neumí, ale věřím, že ho taky porazí, a pak už by to bylo zajímavé :) čtvrtfinále s federerem by mohlo být velkou bitvou

+6/0
22.1.2016 13:52

M84a17r29t38i61n 34C31a89j17t22h73a80m81l 3211808736280

Na Bautistu neumí?Spíš na Cilice?Momentálně má Španěl formu,takový Alex Corretja.Loni zametl Tom ve CF s Nadalem, teď je na čase s Rogerem

0/−2
22.1.2016 14:21

M41a70r21c66e86l 60B26a61b33i24č 6684256501641

K dialogům N.K. s rozhodčím: Prachy? Výchova v rodině? Porucha osobnosti? Genetická zátěž? Ve sportu "primitivů" - ragby by dostal z fleku červenou.