Zkrocení zlého muže. Kyrgios hrál komedii, Berdych zvítězil a jde dál

Jeden ze šlágrů dne na Australian Open přinesl vskutku neobvyklou podívanou. Český tenista Tomáš Berdych v ní zdolal domácího rebela Nicka Kyrgiose a podeváté v posledních deseti ročnících postoupil v Melbourne do osmifinále. O deset let mladšího soupeře, který na centrkurtu předváděl zvláštní věci, zdolal 6:3, 6:4, 1:6, 6:4.

M92a68r73t97i18n 75C67a55j65t41h19a72m88l 3181478486450

Jenom tak bokem.Florida v NHL hraje doma a chytla se.Vede 4-0 a zrovna nad Jestřábi o nichž tu šla pověst jakou mají formu.Čekám jen kdy taky bod pripise Jarouš.

0/0
23.1.2016 2:50

J44i49t64k83a 25P20a39v52l24í48č89k30o81v90á 6426416176647

Ještě by Bára mohla dnes vyhrát čtyřhru.

+1/0
23.1.2016 2:49

M43a17r84t45i68n 42C69a55j17t98h70a22m21l 3701958846200

Zustanme v Rod Laver Aréně. Symbolicky nastupuje Vika a poté Lukáš. Pokukovat budu po utkání Raonic- Troicki. Raonic jeden z favoritů po vítězství v Brisbane a Viktor má zkraje roku tradičně formu

0/0
23.1.2016 2:45

M80a50r20t77i58n 43C54a93j37t77h34a83m49l 3751408816530

Prošel jsem si ještě vzájemné statistiky.2014 R 64 1-6\4-6 2015 R 32 4-6\4-6 a 2016 R 16? Tak do třetice!!!

0/0
23.1.2016 2:39

M14a40r59t98i80n 32C23a68j12t40h81a11m37l 3281348956800

Bára neskutečné 6-3\6-2,oba sety trvaly shodně 38 minut.Že by symbolika? A v 0F Vika.Kéž by odveta za loňský rok.To už hrály ve třetím kole,tak letos i dál. UE z pohledu Bary 16-32

0/0
23.1.2016 2:32

L60i89b95o85r 84K73l40a51s40n64a 1442716674325

Bára fenomenální výkon, třeba Muguruza nebyla nejspíš ve své kůži. Paráda. R^R^R^

+1/0
23.1.2016 2:30

J39i40t67k66a 65P35a21v10l28í96č19k55o13v72á 6916106586107

Hrála úžasně a zaslouženě vyhrála. Moc jí to přeju a doufám, že dojde ještě dál.

M69a60r67t70i68n 60C71a98j76t38h69a66m58l 3401158446830

Pliskova 3-6\2-6,Allertova 2-6\2-6.Petr toho moc neviděl, jen po hodině a 10 minutách absolutně odevzdány zápas. Denisa ještě musí sbírat zkušenosti. Prohrála ještě dříve jak Karolína.U Bary to ještě bude bitva. Držím palce ať dá!Během co píšu brejkla a de doservirovat zápas!!!!!!!!!!!!!

0/0
23.1.2016 2:24

L98i17b88o54r 10K47l98a15s63n59a 1612286224215

Denisa i Karolína out. No, dalo se to čekat. Škoda.

0/0
23.1.2016 2:20

J93i30t30k39a 96P41a26v98l63í77č85k88o89v95á 6616966196607

Bára je skvělá. R^

0/0

R43o22s44i11n61a 26E68r23m68a64c14o11r20a 1804640271744

Ta Denisa, tim projevem, mi pripomina Kvitovou.

0/0
23.1.2016 2:15

M45a38r10t18i12n 67C10a52j21t67h21a57m13l 3521668496100

Bára brejky odvrátila a vede 2-0,Denisa se trápí 2-3,Karca vyrovnaný průběh 2-2 a servis

0/0
23.1.2016 2:05

M83a10r76t92i68n 14C70a83j72t60h93a62m67l 3151348716300

Skvěle hraje Bára a po 38 minutách 2. setboly proměňuje. Pála si vybral utkání Karci.Ta stojí za pannou a minimálně se pohybuje.Set naopak poměrem 6-3 ztratila po 36 minutách a pak zlostně mlatila raketou.A Denisa?2-6 po 29 minutách a teď podává a už 2-0 prohrává.

0/0
23.1.2016 1:54

M26a68r18t52i41n 53C43a58j50t58h56a65m65l 3221478606190

Lajnou!Bára už vede 1-0 a servíruje!Skvělé představení. Přece všechny neskončí že, to by Australaci chtěli

0/0
23.1.2016 1:56

M95a64r50t81i76n 33C39a34j39t17h16a88m53l 3621868846820

Denisa a Karca už ztratily set.Bára bojuje a vede 5-3 a nyní bude servírovat na zisk setu!

0/0
23.1.2016 1:47

P36a96v40e57l 51J55a42n44c27i55k 9232273161489

Fracek. Dobre mu tak, jen se zesmesnuje.

+8/0
22.1.2016 16:44

P55a11v57e18l 68R31o47t48n44á78g28l 1125469374689

Koukal jsem na stream a takového namistrovaného pozéra jsem ještě na kurtu neviděl. Dělal pózy, jak nějaký trapák z tuctového klipu na mtv a myslel si, jak je zajímavý tím, jak žvýká svoje tílečko. Trpaák největší a nejmíň profesionální tenista, jakého jsem zatím viděla hrát. Jsem šťastný, že ho Berďa porazil.

+5/−2
22.1.2016 16:35

M95i94l69a80n 82Č84e50r30n61ý 5543189179462

Jen si prosím ujasněte, jakého jste pohlaví.;-)

+1/0
22.1.2016 18:38

L59u77c25i16e 32L67u59k86á95š53k27o62v44á 6873611608

Namachrovanej zmetek. Ten ksicht přesně zapadá do mých představ o pulnocnich klientech karlínské zastavarny.

M32a14r97t12i70n 37C28a71j69t98h14a53m16l 3101898666490

Bohužel uškodilo dlouhé přerušení a druhý set prohrála 7-5.Velká smůla, jsem přesvědčen že mohla druhy set vyhrát. V tu chvíli byla lepší, pak nejspíše než našla rytmus už se nechytla.Chce to zkrátka hrát, hrát.

0/0
22.1.2016 21:17

M43a98r94t95i27n 69D41a36n93i30š 8174115287848

Krásná reportáž Karla Knapa. Hotový Ota Pavel:-)

S79t72a33n73d98a 60C84h77v14o96s91t 1722158

Casto u techto typku plati, ze cim vetsi komedie na hlave, tim vetsi komedie i uvnitr hlavy.

+7/0
22.1.2016 15:31

J44i66ř74í 76P17e20š70a50n 9246475360948

Tak za tohle vítězství Tomášovi obzvlášť gratuluju!

+17/0
22.1.2016 15:24

J38o40s15e38f 14R48i57c14h74t88e68r 9136295307553

a to ten rozhodčí dopustí aby s ním hráč takhle mluvil?

A70n30t79o49n10í58n 43S67t39e54d97i71n56a 4857632544110

Pro nás, kteří jsme viděl Johna McEnroea v nejlepší formě je Kirgios jen takovej kašpárek :)

+24/0
22.1.2016 14:31

L43u77b11o56š 71H26a20n92u51s 4947317821742

Přesně tak. I Jimmy Connors si nezadal.:-)

J68i95ř71í 15Z65á71h75o98r31a 5563945312989

Kyrgios a spol jsou přesně to, co dává tenisu šťávu v dobách, kdy dominuje jeden tenista. Ty jeho výstupy jsou za hranou,a le na druhou stranu asi na něj budu vzpomínat raději, než třeba na labilního Berdycha, kterej byl nejspíš lepším tenistou, ale stejně jako Kyrgios je odsouzen k tomu, že nikdy nic pořádně nevyhraje.

0/−24
22.1.2016 14:27

M13a69r55t58i63n 22K84o64d31a64t 2657166372387

Nojo, Davis cup ten Berdych taky nikdy nevyhrál...úplný nic ;-)

R41o15b97e38r43t 66B97a67l87a83b53á63n 9552553342

Přepokládám, že tohle tomu řekomalajsijcoaustralanovi mohlo projít jen "doma".

+1/0
22.1.2016 14:05

Z21d34e62n78ě88k 29B76e55r85á76n15e43k 2568425206432

Kyrgios si prohrál zápas sám svoji nesoustředěností v závěru čtvrtého setu. Jen dobře, Berdych hrál svoji hru a nenechal se zbláznit ani Kyrgiosem ani zaplněným hledištěm. Klobouk dolů před jeho výkonem. R^

+21/0
22.1.2016 14:01

B82o72r19i81s 24P47o10u26z49a77r 5438978365747

Ta statistika pod článkem je nějaká podivná - tam až na nepatrnou převahu ve vítězných úderech Berdych vše prohrál - a při tom získal zápas - to je fakt divné ...

+1/0
22.1.2016 14:00

Z94d76e29n28ě19k 31J24a25r81ů27š63e59k 4224606372322

Neviděl bych na tom nic divného. Zápas byl vcelku vyrovnaný, rozdíl dělá podle mě třetí set, kdy se Berdych nechytal.

0/0

H50y34n76e49k 70S89v45o72b20o73d34a 4469391209851

V podstatě za to může ten třetí set, kdy se Tomášovi vše nějak rozpadlo. Na síti byl ale třeba 18x úspěšný a to jsou ty fiftýny, díky kterým to Tomáš vyhrál. Jinak to bylo celkem vyrovnané, Tomáš i dost chyboval, to je pravda.

0/0
22.1.2016 14:11

M78i29c20h81a37l 24Š38r33á88m28e67k 1903903285649

Proč? Celkové body 115 - 105 pro Berdycha a to ještě tu statistiku dost ovlivnil ten 3. set. Jinak by Berdych měl ještě větší převahu. A že prohrál Berdych na esa a udělal více nevynucených chyb? On tam dost chybí údaj vynucených chyb. Předpokládám, že Berdych bral hodně bodů právě po vynucených chybách Kyrgiose.

+2/0

J48o87s27e36f 19F30a85r14m14a41č56k18a 7454962777

Tento nový parchant ve světě tenisu už měl být vyloučen z turnajů. Už si toho dovolil hodně.

+19/−1

M70a41r83t39i11n 78Š98t18r21o11s 4879317130988

Ten kyrgios, to je blázen... jsem dvojnásoě ráíd, že ho Berdych porazil. V dalším kole Bautista, na toho moc neumí, ale věřím, že ho taky porazí, a pak už by to bylo zajímavé :) čtvrtfinále s federerem by mohlo být velkou bitvou

+6/0
22.1.2016 13:52

M53a53r54t47i85n 57C21a83j76t58h43a15m76l 3951668296870

Na Bautistu neumí?Spíš na Cilice?Momentálně má Španěl formu,takový Alex Corretja.Loni zametl Tom ve CF s Nadalem, teď je na čase s Rogerem

0/−2
22.1.2016 14:21

M90a49r81c29e58l 43B34a33b68i87č 6184246171411

K dialogům N.K. s rozhodčím: Prachy? Výchova v rodině? Porucha osobnosti? Genetická zátěž? Ve sportu "primitivů" - ragby by dostal z fleku červenou.