Cleveland vyhrál v Dallasu v prodloužení a natáhl svou vítěznou sérii

Basketbalisté Clevelandu zvítězili v NBA na hřišti Dallasu 110:107 po prodloužení poté, co dohnali šestnáctibodové manko z první čtvrtiny, a připsali si osmou výhru za sebou. LeBron James se na vítězství vedoucího týmu Východní konference podílel 27 body a 10 doskoky.

M38a10r32t36i96n 80Č94a97r20n52e76c71k75ý 2885494309585

I kdyby za pár měsíců v NBA skončil, tak poster Ibaky je něco, za co Mejrimu určitě stálo NBA zkusit http://uproxx.com/dimemag/salah-mejri-posterized-serge-ibaka/

0/0
14.1.2016 20:51

M91a61r79t95i19n 70Č41a91r63n21e37c30k90ý 2595354319265

Vždycky je sranda sledovat, jak nejlepší hráč ligy 42 minut střílí vlastní tým no obou nohou, pak spustí totální beast mode, aby to na konci zase podělal. Curry během prvních 42 minut 18 bodů se střelbou 6-18, k tomu 7 ztrát. Pak najednou se zblázní, dá dalších 20 bodů se střelbou 7/7, aby pár vteřin před koncem za stavu -2 udělal rozhodující ztrátu.

J72a21n 33B35r30a65b20e29c 2392894432425

Předpokládám, že se ukázalo, že Green je GSW velmi platný. Ale zápas jsem neviděl

0/0
14.1.2016 6:02

M68a66r76t28i91n 51Č49a58r20n21e69c55k21ý 2245984119845

Drummond opět šestky 1-6. Už je v sezóně na 35,8%. Posledních 6 zápasů 1-7, 1-8, 1-4, 1-5, 1-3, 1-6. Celkem 6-33, úchvatných 18,2%.

0/0
13.1.2016 14:39

F12i96l21i47p 77V63a18c67u34l15o65v16i57č 1975699678472

18,2? To i Curry má větší úspěšnost pokusů z půlky ne? :-):-)

0/0
14.1.2016 8:18

J76a23n 27H15a75a91s 3396669324611

Při tréniku určitě, a při zápase bych nato možná vsadil taky pěknou částku :)

0/0
14.1.2016 8:46

M50a77r24t15i66n 19Č44a36r91n31e94c90k12ý 2685604679455

Lakers začínají hazardovat s tím svým pickem. A hodně silně. Jinak Porzingis se asi rozhodl, že Townsovi vyfoukne RoY. Hraje výborněR^

J17i56r55k23o 69L47a49l89a 1511689807345

nebol by tyzden, keby rose nemal vobec nieco ;-O. ten uz natom nebude lepsie. skoda ho.

0/0
13.1.2016 10:20

M64a98r86t49i24n 44D98r10o69z57d 5460840558484

Ne že bych to Roseovi přál, ale pro Bulls to zase tak špatná zpráva není. Větší usage Jimmymu vyhovuje.

0/0
13.1.2016 10:25

M51a33r50t30i59n 74Č35a34r29n57e35c66k85ý 2645284989675

V dnešní NBA potřebuješ těch hráčů více než jednoho Jimmyho a dejme tomu jednoho Gasola.

0/0
13.1.2016 10:41

K40a27r71e57l 71Č88e95r37m50á21k 5575837580206

Mu to možná vyhovuje, ale koukat se na to moc nedá. Jedno iso za druhým a highlightem útoku je max nějaký high p'n'r...