Cleveland vyhrál v Dallasu v prodloužení a natáhl svou vítěznou sérii

Basketbalisté Clevelandu zvítězili v NBA na hřišti Dallasu 110:107 po prodloužení poté, co dohnali šestnáctibodové manko z první čtvrtiny, a připsali si osmou výhru za sebou. LeBron James se na vítězství vedoucího týmu Východní konference podílel 27 body a 10 doskoky.

M84a26r22t14i86n 96Č21a75r50n87e57c32k63ý 2115494559635

I kdyby za pár měsíců v NBA skončil, tak poster Ibaky je něco, za co Mejrimu určitě stálo NBA zkusit http://uproxx.com/dimemag/salah-mejri-posterized-serge-ibaka/

0/0
14.1.2016 20:51

M21a57r82t93i33n 31Č41a46r70n72e90c12k80ý 2195724789865

Vždycky je sranda sledovat, jak nejlepší hráč ligy 42 minut střílí vlastní tým no obou nohou, pak spustí totální beast mode, aby to na konci zase podělal. Curry během prvních 42 minut 18 bodů se střelbou 6-18, k tomu 7 ztrát. Pak najednou se zblázní, dá dalších 20 bodů se střelbou 7/7, aby pár vteřin před koncem za stavu -2 udělal rozhodující ztrátu.

J11a58n 54B21r95a41b66e61c 2942804662255

Předpokládám, že se ukázalo, že Green je GSW velmi platný. Ale zápas jsem neviděl

0/0
14.1.2016 6:02

M33a29r73t68i77n 84Č53a75r47n59e92c68k20ý 2105434609195

Drummond opět šestky 1-6. Už je v sezóně na 35,8%. Posledních 6 zápasů 1-7, 1-8, 1-4, 1-5, 1-3, 1-6. Celkem 6-33, úchvatných 18,2%.

0/0
13.1.2016 14:39

F33i89l10i40p 21V89a53c35u96l75o47v29i11č 1925809368832

18,2? To i Curry má větší úspěšnost pokusů z půlky ne? :-):-)

0/0
14.1.2016 8:18

J33a29n 69H53a29a65s 3926639244501

Při tréniku určitě, a při zápase bych nato možná vsadil taky pěknou částku :)

0/0
14.1.2016 8:46

M64a84r11t95i97n 16Č51a71r89n66e83c22k38ý 2295434799185

Lakers začínají hazardovat s tím svým pickem. A hodně silně. Jinak Porzingis se asi rozhodl, že Townsovi vyfoukne RoY. Hraje výborněR^

J86i17r77k83o 53L52a74l30a 1831269857675

nebol by tyzden, keby rose nemal vobec nieco ;-O. ten uz natom nebude lepsie. skoda ho.

0/0
13.1.2016 10:20

M65a58r16t26i88n 41D92r82o38z65d 5420860448304

Ne že bych to Roseovi přál, ale pro Bulls to zase tak špatná zpráva není. Větší usage Jimmymu vyhovuje.

0/0
13.1.2016 10:25

M71a36r64t32i49n 55Č63a76r30n69e27c64k44ý 2965314589645

V dnešní NBA potřebuješ těch hráčů více než jednoho Jimmyho a dejme tomu jednoho Gasola.

0/0
13.1.2016 10:41

K95a72r63e34l 20Č91e93r11m18á26k 5645277300736

Mu to možná vyhovuje, ale koukat se na to moc nedá. Jedno iso za druhým a highlightem útoku je max nějaký high p'n'r...