Nowitzki rozhodl o výhře a překonal O'Neala. Mezi střelci je šestý

Košem devatenáct vteřin před koncem prodloužení rozhodl o výhře Dallasu nad Brooklynem 119:118, ale dvaadvacet bodů z nočního zápasu mělo velký význam i pro něj samotného. Dirk Nowitzki přeskočil v historické tabulce střelců NBA Shaquilla O'Neala. S 28 609 body mu patří šesté místo.

J32i47ř16í 82O93p91ě40l51a 2682903477

Green hraje letos fantasticky R^

+2/0
25.12.2015 23:34

M42a65r24t33i80n 64K57o70v57á65č 4463751189922

Nemám Nova Sport 2, tak neviem, ako to funguje, ale on PJ už skončil? Alebo len dnes nemá čas? Bo ten Velart je fakt mimo....dorazil ma hláškou o rekorde Bulls 72-10 v sezone 94-95...8-o

0/0
25.12.2015 23:19

J17i77r37k54a 64N27ě69m73e79c 3855812418

To by mě taky zajímalo. Ten kluk byl úplně mimo.

0/0
26.12.2015 9:15

K17a50r57e58l 11Č50e74r51m66á84k 5375347250466

Musím říct, že letos se mi ty vánoční dresy líbí daleko více než loni.

J79a11k84u38b 50N25ě40m76e75č57e73k 2482364600252

Thunder to je skvadra... Z toho bolejí oči ještě teď. Obrana žádná a útok 2 proti 5 a zbytek spoluhráčů jen kompas. Ten tým svého vrcholu už dosáhl, s tímhle se letos přes Spurs nebo Warriors nedostanou.

0/0
25.12.2015 23:55

K45a22r44e89l 77Č47e44r47m31á45k 5585647140406

Když Morrow trefil ty dvě trojky po sobě, tak jsem si říkal, že Bulls by to ještě mohli klasicky ztratit v nějakém double OT...

Oni fakt hrajou jak banda schizofreniků. 8 minut paráda a další 4 něco, co by nestačilo ani na d-league.

J35i14r79k63a 39P71a41l65á47s16e14k 4656748710445

no omlouvam se za imprertinentni dotaz, ale je normalni, ze rose ma po 3 ctvrtinach 0 asistu? :) necekany u (ex)hvezdnyho PG :)

0/0
25.12.2015 22:29

M97a39r78t21i65n 38Č94a51r37n82e80c63k51ý 2725774939255

Ptáš se, zda je to normální u Rose nebo jiného PG? U Rose naprosto běžné, jinak ne

0/0
25.12.2015 22:42

M68a15r57t33i40n 88Č59a64r24n18e14c68k98ý 2915274279115

V útoku 3 na 4 nechat dva hráče samotné pod košem? Tak určitě...

0/0
25.12.2015 21:37

K18a52r13e26l 86Č26e95r18m37á36k 5555907760236

Mirotić airballne trojku (jako WTF?) a Bulls najednou úplně zapomenou, jak se hraje basketball... :-/

0/0
25.12.2015 21:43

M73a38r20t49i16n 66K86o74v98á89č 4603101249862

aspoň je sranda, nie jak v tom prvom zápase, ktorý mi pripomínal skôr vychrtlú euroligu, než NBA...teda až na ten záver..:-P

0/0
25.12.2015 21:47

O46l67d82ř88i46c34h 71B69í50l22ý 7518285414366

kdyz koukam na pelikany, tak si rikam, ze to je horsi jak Necky :D Pelikani maji tak bombastickyho hrace a hrajou takovy kulovy, to musi fanousky fakt bolet

J68a37n 63B47r54i48c76h38t37a 3901900556554

If you don ́t like this,you don ́t like Spurs basketball. Takto to prostě umí zahrát jen SA:-/

M69a65r46t31i10n 12Č92a12r21n49e56c95k75ý 2385374969975

Jen vážně nechápu, proč poslední 3 střely Pacers vypálí George, když celý zápas není schopný trefit ani stodolu - z dálky, z blízka, dokonce nedal dvojtakt, když šel od půlky sám do koše.

0/0
24.12.2015 13:16

P34e89t74r 44C93h59ý93l70e75k 8738295944303

Protoze jsem mel vsazenou indy a byla to jedina chyba na tiketu.

P72e44t79r 27C93h90ý63l35e35k 8718865374393

At je Monta jaky chce, mel to dostat on. A potopil by to jak trojku na 106:104.

0/0
24.12.2015 22:50

A35n28t82o25n28í18n 51M45a44h60o39v36s79k31ý 8309907241496

Všem fandům NBA pohodový Štědrý večer V a zítra pěkné zážitky z "vánoční nadílky zápasů". GS-Cle by mohlo být zajímavé, Currymu se přestává dařit.

+6/0
24.12.2015 12:53

M97a50r20t43i56n 60Č49a31r59n48e38c50k42ý 2985654419245

A víš o tom, že minulý zápas měl Curry 26+10+9 se střelbou 7/14, zápas předtím 25 bodů ze 14 střel za 30 minut, takže to "přestává dařit" je hodně relativní.

+1/0
24.12.2015 13:10

M27a60r36t79i10n 56K87o36v98á28č 4873661209422

nepodstatné...nedáva 40+ bodov za 3Q, tak sa mu nedarí, no..:-P

+5/0

K14a43r57e46l 39D88u24t84ý 1359648781852

Tak 8/28 za tři v posledních 4 zápasech neni žádná hitparáda, natož u Curryho. Na druhou stranu se probudil Klay, takže je to vlastně uplně jedno:D

0/0
24.12.2015 13:57

J91a96k15u20b 95N37ě23m88e15č72e62k 2232274490632

Také se přidávám a přeji všem krásné svátky. A už se těším na vánoční finále, Cavs jsou konečně všichni zdraví, tak by to mohl být dobrý zápas.

0/0
24.12.2015 13:15

K54a30r60e30l 43D91u38t95ý 1459978511292

Kyrie má do stavu, kdy by mohl být vyraznější faktor proti Warriors, ještě dost daleko, ale bude každopádně by to mohlo být zajímavý. Delly vs Curry :))

+1/0
24.12.2015 14:02

J12a35k12u75b 10N24ě31m69e95č38e92k 2182904390952

Jasný, myslel jsem to tak, že už aspoň nikdo nesedí v kvádru :-)

0/0
24.12.2015 17:57

M52a97r69t93i33n 21Č48a60r40n15e13c57k52ý 2985684199735

Andreji, včera jsem dopadl podobně s tím Phoenixem...

+1/0
24.12.2015 12:19

M97a85r93t85i79n 70Č86a23r12n28e93c57k90ý 2675224529615

Místo abych lopata vydělal na Bostonu, Spurs, OKC a New Orleans, odpálím si nádherného ježíška blbostmi jako Memphis, Phoenix, Indiana, over v Orlandu a GSW;-(