Nymburští basketbalisté pocítili sílu CSKA, vzdorovali jí jen ve druhé půli

Nymburští basketbalisté ve východoevropské VTB lize znovu jasně prohráli s obhájcem titulu CSKA Moskva 66:86, ve druhé půli ale byli favoritovi vyrovnaným soupeřem.

J14a87n14a 10E40l51i33á30š90o75v66á 9199324594808

Článek je falešný. Poločas o 26, v jednu chvíli o 29. Třetí čtvrtinu Nymburk výrazně zpomalil, což na atraktivitě nepřidalo. CSKA nepřijelo do Prahy honit skóre, přijeli odehrát a vyhrát. Vítězství si zajistili již v prvních dvou čtvrtinách a tak bití do prsou, že jsme jim stačili je falešné. Stačili jsme jim, ale prohráli o 20. Nějak ta objektivita pokulhává stejně jako ten zmíněný naštvaný odchod.

+1/0
21.12.2015 4:49

J44a21n46a 59E34l13i94á55š98o49v57á 9329654794128

Naštvaně v šatně ? Asi jsme byli každý na jiném utkání. Normálně odešli a šli se protahovat.

J52o17s85e53f 27Č44i93h17á44k 7191439140926

Nejsem. Jestli jste viděla fotky na facebooku, tak to jsou jen lokální turnaje pro srandu :-)