Dvě prodloužení a výhra. Basketbalisté Golden State dál lámou rekordy

Vítěznou sérii basketbalistů Golden State v NBA nezastavilo ani páteční utkání v Bostonu. Domácí Celtics dovedli vyrovnaný zápas s obhájcem titulu až do druhého prodloužení, ale Warriors zvítězili 124:119 a připsali si 24. výhru v řadě.

L89a34d65i69s76l82a62v 54H17l73a49v52a 4208737534268

Zdálo se mi , že rozhodčí dosti tlačí GSka, hlavně ve 4q těch nepísknutých faulů pro Celtics .. hold rekordy určitě táhnou..:-/

0/0
12.12.2015 14:06

S53t58a11n45l76e70y 34D15a58v98i43d 2550448497385

Za Detroit zajímava bilance - K. Caldwell Pope +38 a Blake -21 Tolliver s Hillardem -21 a -22 !!

M12a27r11t74i71n 20Č59a26r28n31e81c23k62ý 2415634279825

1) není, počkej na konec základní části a playoff. 2) Hornets jsou přesně ten matchup, který Grizzlies bude smrdět. Celých 48 minut minimálně 4 hráči venku nad trojkou a palba z dálky.

0/0
12.12.2015 12:21

K28a97r71e33l 21D91u86t47ý 1929478681502

no, počkej na playoff a konec v prvním kole...tak nějak.

M65i31c74h94a94l 88P76i74š45t78ě16k 1180864344267

Washington je prostě pořád jenom jeden velkej vtip. Jak jsou FO a Wittman schopní vyhazovat nejlepší roky Walla z okna je neskutečný. KD by musel bejt blázen aby do něčeho takovýho chodil...

0/0
12.12.2015 10:30

M22a57r76t79i58n 19Č87a79r65n70e11c84k27ý 2985934419575

Bez Thompsona, bez Barnese, s mizerně střílejícím Currym vyhrají na půdě 2. nejlepšího týmu východu

+1/0
12.12.2015 10:27

K81a41r25e80l 46D74u55t36ý 1249978851612

2. nejlepší tým východu je asi 6 týmů:))

+2/0
12.12.2015 10:44

M76a73r34t92i48n 23Č66a85r37n34e28c56k43ý 2935384349865

Podle bilance jo. Pro mě momentálně východ je Cleveland, Boston, Charlotte.

0/−1
12.12.2015 11:45

K90a57r46e83l 74D59u15t91ý 1109408201112

nevim, těžko říct, jestli jsou ty dva týmy opravdu lepší než třeba Toronto a Indiana.

0/0
12.12.2015 11:47

M33a32r93t88i93n 14Č92a36r60n33e59c80k73ý 2715544169965

Toronto je bez Valančiunase dost zranitelné, Indy i Miami poslední zápasy nic moc, Chicago radši nezmiňovat. Boston i Charlotte teď hrají ve formě, za pár týdnů to může zase být úplně jinak.