Basketbalistky USK na Jekatěrinburg nestačily, rozhodla trojka v závěru

Basketbalistky ZVVZ USK Praha potřetí v řadě Jekatěrinburg nezdolaly. Na jeho hřišti v Eurolize prohrály 73:76 trojkou Diany Taurasiové vteřinu před koncem, do poslední minuty přitom šly s pětibodovým vedením. Nevyužily tak šanci na posun na první místo tabulky skupiny B.

L17a74d48i98s20l84a45v 30H28l49a13v26a 4218527424208

To nevadí , porazí je zase ve finále euroligy;-)R^

+1/0
9.12.2015 22:50

M42i95c35h43a76l 82H98o60r96a25k 2874815107612

Rozhodci dotlacil Jekaterinburg k vitezstvi. Skoda. Ale i tak velkej respekt k tomu jak hralo USK.

+1/0
9.12.2015 22:18

Z57d30e21n24e38k 54B86e34d48n86a87r 7627346527209

Škoda poslední minuty. Prokáučované zápasy byly doménou Blažka doufám, že Hejková nehodlá jít  v jeho stopách.

M77i33c20h38a84l 82H71o96r38a88k 2864665657182

Ty asi basket moc nesledujes co ?;-D Takovej blabol se jen tak nevidi.To je v basketu naprosto bezna vec. Pust si ty posledni dejme tomu 4 minuty. Nebyt par naprosto nepochopitelnych rozhodnuti rozhodcich v rozhodujicich chvilich tak by to na 99 procent uhrali, ale to holt musi clovek u vsech Ruskych tymu ocekavat. Jekaterinburg je tak neskutecne nabitej tym, ze pravdepodobnost, ze je bude USK pravidelne porazet i dal je temer vylouceny. Je zazrak, ze tenhle tym dokazalo USK porazit, protoze o hrackach jaky ma Jekaterinburg si muzou USK nechat tak akorat zdat a i presto je nekolikrat dokazali porazit (vcetne finale Euroligy) , coz, je, ale temer zazrak.

M47a44r47t64i46n 15Č43a57r49n64e24c90k33ý 2455644539815

A ty jemu píšeš, že napsal blábol? Pozor na ty zázraky, ať jich není moc.

0/0
10.12.2015 7:54

J76a17n 66J16o79r63d88a49n 5311807609

Nesledoval jsem tento konkrétní zápas. Jen prohrát utkání ve kterém vedu o 8 bodů minutu do konce...to jsou dva útoky a i když si nechám dát dvě trojky, tak jsem pořád o dva body vepředu!