Neporazitelnost Golden State trvá, v Utahu rozhodl výborný Curry

Basketbalisté Golden State natáhli vítěznou sérii v NBA na devatenáct zápasů. Výhru na palubovce 106:103 na palubovce Utahu řídil hlavně Stephen Curry, který byl hlavní postavou dramatické koncovky.

M41a47r65t52i21n 11Č46a93r54n74e73c97k35ý 2265954559925

Oladipo čtvrtý zápas z lavičky - čtvrtá výhra

0/0
2.12.2015 8:55

R25a84d26e80k 42T69o17m18a22s17e62k 5573650878895

Taky jak si se divil, že takovýho hráče stahují na lavici, tak sem včera někde četl, že to má s Paytonem nějakých -13 per 100, tak to asi dávalo smysl.

M54a57r48t12i47n 16Č59a41r28n41e79c63k73ý 2455214699135

Sranda je, že tým s Howardem v sestavě musí hrát Hack-a-Drummond, aby je Andre nezničil. Smutnější je, že borec má šestky 4-18 a tým musí udělat faul, aby ho mohl vystřídat dolů (byť já bych ho tam na místě SvG nechal). Taky od chvíle, kdy ho stáhli, dostali 17 bodů za 4,5 minuty. Ale propad Howard je šílený. V poslední čtvrtině odehrál zhruba 10 minut - 0 bodů, 0 střel, 0 doskoků, 1 faul, 1 goaltending. S touhle bídou budou mít Rockets problémy vůbec se dostat do playoff.

0/0
1.12.2015 9:59

R70o39m83a35n 10T34i84č10k46a 8280945884

0 bodů, 0 střel, 0 doskoků, 1 faul, 1 goaltending je pořád o parník lepší, než Hardenova obrana. Dokud budou hrát vzadu ve 4 a vepředu 1 na 5, tak jim nepomůže ani svěcená voda.