Berdych je v Paříži v osmifinále, Rosol tentokrát Nadala nepotrápil

Na Rafaela Nadala umí, na turnaji série Masters v Paříži však neměl Lukáš Rosol proti španělskému tenistovi šanci a ve druhém kole prohrál hladce 2:6, 2:6. Zato jiný Čech Tomáš Berdych si ve francouzské metropoli osmifinále zahraje, i když domácího kvalifikanta Edouarda Rogera-Vasselina udolal až po velkém boji 6:3, 4:6, 7:5.

M84a30r84t51i47n 60C10a41j14t79h31a27m15l 3591508346960

Velice slibně začal dnešní den.Skrcek se odbelhal za 54 minut po těžkém direktu od Murryho. Jak mu nefandim tak dneska sem mu fandit musel.No a nyní otočila Venus zápas s Cinankou.4-6\6-1\6-1.Na závěr ji pěkně vyškolila, jen menší potíže v 6. hře na svém servisu v rozhodujícím setu

0/0
5.11.2015 12:19

M26i19l45a21n 80K43r85i96ž21á70k 7414951600699

chtěl bych se zeptat někoho, kdo tomu rozumí,,,, proč se Nadalovi  v Single Race nepřipsalo za Basel 300 b. ale jen nějakých 110? Měl jsem za to, že v tomhle žebříčku se počítá všechno i kdyby hráč objel 50 turnajů, takže ne? Díky za info :-)

0/0
5.11.2015 6:10

L15u75k90á46š 24V54l13k 2621779534426

Jenom mě z fleku napadá, že loni Nadal vypadl v Basileji ve čtvrtfinále, a letos prohrál ve finále. Takže se mu odepsali loňské body za ten turnaj, letošní připsali, ale po vykrácení to dělá těch 110 navíc proti loňsku...

0/0
5.11.2015 6:42

H36o74n88z78a 37P67u48r81k33r68á68b19e34k 1879188239195

tenhle princip funguje v atp ranking (celkový žebříček), nikoliv v atp race (kalendářní)...správná odpověď viz Martin Čarnecký níže :-)

M12a15r28t57i39n 47Č72a37r51n44e27c66k77ý 2365724549725

Jedna pozice je zablokována pro Paříž, jako 17. nejlepší turnaj měl 180 bodů z Ria de Janeira, místo toho přepsal Basilej za 300

+1/0
5.11.2015 7:47

M36i48r64o58s33l23a41v 90J80e25ž64e98k 8611456662138

Oba dnes hráli, jako by se jim ani nechtělo. Jen Berdych měl na rozdíl od Rosola soupeře, s nímž snad ani prohrát nešlo.

M60a17r86t34i58n 56C89a20j33t13h91a39m85l 3361708476370

Vypadá to na dalšího Francouze.Tsonga 6-2\2-1 a bude na servisu potvrzovat brejk

M57a39r73t37i40n 50Š15t54r55o79s 4139477480888

Berdych asi tuší, že v Paříží díru do světa neudělá, když ho ve čtvrtfinále čeká Djokovič :) Tak se asi ani zase až tak extrémně nesnaží... No a co se Rosola týče, dnes to nevyšlo, ale jinak měl povedený podzim, a když by vyhrál příští týden v Bratislavě, kde bude patřit k favoritům, tak se ještě možná vrátí do padesátky R^

0/0
4.11.2015 19:52

J52a19n67a 31P83a18l66i79č18k17o42v40á 3426322649483

Domnievam sa, ze k suboju s Djokovicom ani nepride, stopkou bude uz Tsonga!

+1/−1
4.11.2015 21:33

P41a80t59r74i61k 88P79í81c24h67a34l 4472486227

Že umí na Nadala? 3 míčky od výhry,ale prohrál a furt jsem cpou jeho výhru kdy porazil zraněného Nadala.

+6/−6

M79i16c86h18a95l 91H45a44m23p98l 7503958435938

Vamos Rafa! (y)

+3/−2
4.11.2015 18:31

M17i85c65h22a73l 29V37a85k58u18l37a 2379512433825

Berdych dneska docela bída. Takhle se trápit s deblovým specialistou...Na druhou stranu, ty kurty tam jsou dost pomalé, což jeho hře nesedí.

+1/0
4.11.2015 18:26

M44i95c85h73a30l 97H46a47m96p86l 7513488905838

Kurty jsou pomalejší, je to vše o čtení servisu a následném returnu... např. dnes Chardy vs. Nishikory, první set nebyl schopen Japončík uhrát na příjmu prakticky nic, ve třetím setu už si Chardyho vodil...dnes Rosol horší na servisu a Rafa lepší při čtení servisu a tím pádem daleko lepši na returnu a byl to jednoznačný zápas... Tom má často problémy s domácími hráči, hrát se někde jinde než ve Francii, dostal by R. Vaselin ve dvou setech ;)

+2/0
4.11.2015 18:37

H25a80n53a 13U23l68r49y47c96h61o88v13á 9520783458748

Tomáš pokračuje, nakonec 7:5 ve třetím setu. Viděla jsem jen 3 závěrečné gamy, ale asi to byla fuška, když Roger-Vasselin utloukl Karloviče a navíc hrál před domácím publikem.