Strýcová a Allertová postoupily v Lucemburku, Plíšková v Moskvě

Barboře Strýcové to na tenisovém turnaji v Lucemburku jde. Loni zde postoupila do finále, letos coby sedmá nasazená porazila v prvním kole Belgičanku Yaninu Wickmayerovou 6:4, 6:2. Dařilo se i Denise Allertové, která přehrála Janu Čepelovou ze Slovenska 6:3, 4:6, 6:1. Karolína Plíšková udolala v 1. kole v Moskvě Rumunku Alexandru Dulgheruovou 6:4, 5:7, 7:6 (9:7).

M94a57r77t34i23n 57Č26a89r72n41e50c54k92ý 2125824179675

Naprostá klasika. Lucka za stavu 1:1 ve třetím zdrhne z brejkbolů, Pavljučenkova se nechá ošetřovat, pak prsk, udrží čistou hrou, vzápětí brejkne ku 15 a čistou hrou udrží. Tohle se kamarádce nedělá;-€

0/0
21.10.2015 12:40

M77a28r70t47i12n 14Č85a89r69n37e89c53k82ý 2565894739525

Lucka téměř zázračně ožívá! Druhý set otočila ze 2:5 na 7:6!

P93e86t79r 87V58r91a53n90i44k 5524299361451

Prohrala prvni 6-1. Ty navraty po nemocich a bez dostatecne pripravy nejsou jednoduche. No, dokud neprohraje posledni balonek, je stale ve hre.

0/0
21.10.2015 11:09

M88a83r60t80i50n 74Č64a26r94n61e86c85k22ý 2595734369685

Soupeřka, na kterou Lucka neumí, soupeřka ve formě, Lucka po delší absenci. No a podle toho to vypadá.

0/0
21.10.2015 10:29

P29e36t71r 86Č88e68r19v85e93n44ý 3736989377729

Karolína bohužel hraje pasivně. Bez pomoci trenéra působí bezradně. Těžko se vypořádává s tlakem. Přestože měla v zápase 2x rozhodující brejk, vzápětí o podání přišla. Nakonec vyhrála se štěstím. Pokud nezlepší servis, nezačne více rískovat a chodit si pro body na síť, tak s první kvalitní soupeřkou skončí její účinkování na tomto turnaji:-/

M78a63r74t33i91n 63Č58a10r24n50e94c55k40ý 2895264669885

Tak ona už byla úplně hotová, to se na síť chodí hodně blbě. Do Moskvy prý přiletěla až v pondělí v noci, na kurtu vůbec netrénovala. A vyjádření "Well, I almost died today,." asi mluví za vše.

L44i61b48o28r 93K39l61a39s56n54a 1532946714335

A co jako, to, že se natrápila s 58.hráčkou světa není nic zavrženíhodného. Jako 58.světa musí mít své kvality a to, že předchozí zápasy prohrála, neznamená, že hrála špatně. Její soupeřky mohly zkrátka hrát líp, což není neobvyklé.

0/0
20.10.2015 21:39

M41a46r26t73i21n 45Č59a35r56n14e91c54k23ý 2205804339205

Takže jsi ten zápas prostě neviděl. Mimochodem, ty soupeřky, se kterými Dulgheru prohrála, byly například Teliana Pereira, Aliaksandra Sasnovich, Maryna Zanevska, Magda Linette nebo Jana Čepelová. Jediná, kterou porazila, Stephanie Vogt, v těch 8 prohraných zápasech uhrála pouhé 2 sety.

+1/0
20.10.2015 21:54

M37a94r81t14i50n 56Č42a93r43n87e81c72k74ý 2155454219575

Tak za vydatné pomoci soupeřky to Karolína vydřela. Ale vypadala, že je úplně hotová. Závěr byl ale nádherný, když si Dulgheru myslela, že má mečbol, neslyšela, že hlavní rozhodčí opravila za stavu 7:7 čárovou a divila se, proč jde Karolína k síti;-D

+3/0
20.10.2015 21:35

M96a10r19t46i66n 44C19a15j43t36h48a26m51l 3581328436550

Kde si to dokoukal?Sotva začala Cibule nak stream vypadl,zasek se.Musel sem na tenisportal

L47i68b69o30r 11K40l76a30s65n72a 1652316134495

Jakmile se nedaří, tak hned se tu zase sesype kritiky na danou hráčku. A když se daří, tak vychvalují do nebes a jsou největšími fanoušky dané hráčky. Štve mě pokrytectví některých.

+1/−3
20.10.2015 21:19

M39a24r88t74i97n 42Č95a95r26n78e38c87k48ý 2475474189415

Vidím tady 3 příspěvky, všechny komentují dnešní zápas. Proti naprosto tragické Dulgheru, která prohrála 8 z 9 zápasů, Karolína měla set a brejk k dobru, ve třetím setu dokonce dva brejky. Takže svoje pokrytectví si strč za klobouk.

M76a91r11t89i82n 55Č91a15r18n65e90c38k71ý 2605844689835

Ať už tenhle zápas dopadne jakkoli, Karolína by měla ukončit sezónu a vypnout. Žádné WTA elite a hlavně ne finále Fed cupu. To je prostě zrůdnost, co předvádí.

+3/0
20.10.2015 21:06

M83a14r76t42i57n 87C95a96j49t50h69a12m93l 3571578566430

Jenže s podáním je na tom stejně aj Denisa.Začínají všechny holky hrát jak Errani.Své podání ztrácejí a soupercino je zachraňuje

+2/0
20.10.2015 21:18

M98a20r78t73i79n 56C71a54j87t65h60a24m28l 3401368326550

Karco,aspoň postup,když už kvůli tobě nestihnem od začátku Ligu mistrů. 3-1,chtělo by to 4-1

0/0
20.10.2015 20:51

M96a51r62t40i29n 14C15a91j43t15h32a13m24l 3181428806380

V Leverkusenu,Valencii a Petrohradě už dali domácí gól a tady zas takový drama 4-3 ale před námi ten nestastnej servis

0/0
20.10.2015 21:05

D60a74v89i19d 14H57ý15ž86a 7685319456829

Karolína děs a bída, první servis nechodí, a když chodí tak málo, druhý servis je jednotvárný a čitelný takže není vůbec žádná extra zbraň. Mezihra a pohyb průměr, taková hra nemastná neslaná, na Singapur tohle není ani omylem. První půlrok se mi zdála ve všem lepší a ted si myslím že mele z posledního.

+1/0
20.10.2015 20:37

J31o19s42e78f 47S59y15s92e13l 3794167721809

To, co Karolína zatím předvádí v zápase se slaboučkou Dulgheruovou, to je mizerný výkon hráčky, která bojuje o účast v Singapuru! Když nezahraje první podání, tak zkazí co se dá. Zrovna se jí podařilo vyhrát první set. Že by to byl nějaký pohledný zápas, to určitě ne.:-P

+1/0
20.10.2015 19:46

J46o50s49e51f 73S56y27s42e88l 3784617421459

Karolína ve druhém setu jen potvrdila, že účast na turnaji mistryň si svou hrou určitě nezaslouží.

0/0
20.10.2015 20:31

J91o93s57e53f 59S81y68s19e21l 3954887331759

Přece jen to zvládla, ale byl to děs. Snad v příštích kolech předvede bojovnější výkon. Má na to, ale nesmí být tak lína v pohybu.R^

0/0

M58a37r86t35i80n 67C26a38j67t16h64a44m94l 3741278496410

No a o 3 hodiny později než původně bylo plánováno zasahuje do 1. kola v Moskvě Karca.Eventuální souperka pro kolo další je známá. Bude to kvalifikantka z Lotyšska Sevastova

0/0
20.10.2015 19:05

M40a80r46t12i67n 20C45a58j29t34h14a71m34l 3541608276970

Denisa postupuje,klicovou patou hru ,kdy returnovala ,po serii shod zvladla a pak to jelo jak na dratku.V dalsim kole ceka Japonka Doi jez vcera prehrala Petkovic

+3/0
20.10.2015 14:46

M97a89r55t63i96n 92C25a17j33t87h91a18m64l 3171508696780

Denisa zas stara bolest.2. set na servisu nedokazala dorovnat.5-4 pro Janku,sly na lavicku pred jejim servisem a ja si rikal tak uz je to 1-1.V rozhodujicim 3-1 vede tak snad?