Děčínští basketbalisté začali stříbrnou obhajobu prohrou v Kolíně

Finalisté posledního ročníku basketbalové ligy z Děčína na úvod sezony prohráli 82:83 v Kolíně. Po většinu zápasu sice vedli, ale domácí čtrnáctibodovou šňůrou v závěrečné čtvrtině strhli duel na svoji stranu. Oběma týmům chybělo několik zraněných hráčů.

R21a92d80i67m 91K24r95o20u38t54i27l 7130671316249

Možná budu plakat nad špatným hrobem, ale první dva včerejší zápasy ukázaly, že KNBL je navrch huj, uvnitř fuj.

Vymýšlí se různá cirkusácká bodování za parádičky, vyhlašování MVP měsíce, kluby se můžou přetrhnout, aby přestávky vyplňovaly soutěže o kdeco, ale tak základní věc, jako zajistit funkční aspoň TEXTOVÝ ONLINE ZÁPIS utkání, statistiky na webu ČBF vyplněné do deseti minut po ukončení utkání, to asi nadlidský úkol. Nemluvím o nadstandardu, jakým je video online přenos, to už bych chtěl moc.