Mladá Češka zdolala soupeřku z Top 10. Za odměnu si koupí kafe

Na krku nosí přívěsek ve tvaru srdce. A statečné srdce předvedla tenistka Denisa Allertová i na betonovém jevišti na Flushing Meadows. Ve druhém setu povstala ze stavu 0:3, 1:4 či 3:5 a v tie-breaku nakonec zlomila v 1. kole grandslamového US Open světovou desítku Carlu Suárezovou. „Jsem v euforii, asi mi to dojde později,“ říkala unešeně asi hodinu po utkání.

T19o62m76á21š 79B26y78d80e23l44s34k60ý 8570711160

u jejího zápasu jsem zavzpomínal na výhru Kodeše proti Metrevilimu ve finále Vimbledonu. Kodeš prohrával 0 : 2 na sety 3:5 ve 3 setu a 15 : 40 při vlastním podání. Na konec vyhrál Vimbledon 3 :2

0/0
1.9.2015 14:51

T36o29m77á39š 42Š24l83a46p96á27k 4340377708802

Kodeš toho vyhrál dost, ale Vimbledon určitě ne ;-)

J29o24s52e49f 26M88i30š35k26o78v93s54k87ý 9188981161968

Pane OˇSullivane, vy jste zřejmě jen virtuální provokatér. Prostě Allertová udělala úspěch jako hrom. Díval jsem se a bojovala jako lvice. Gratulace.

+2/0
1.9.2015 11:30

J31a96n 46A95n16d58r81á28š 9316572279

Je pravda, ze bojovala, ale Suarez byla hodne tragicka. Alespon ten druhy set, ktery jsem videl.