Kanoista Fuksa je mistrem světa na 500 metrů, čtyřkajak má bronz z kilometru

Český kanoista Martin Fuksa se stal v Miláně mistrem světa v závodě na neolympijské trati 500 metrů. Bronz na kilometru získal čtyřkajak Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba, který vybojoval zároveň místo na olympijských hrách v Riu. Totéž se povedlo díky osmému místu ve sprintu na 200 metrů kajakáři Filipu Švábovi.

M53a61r88t45i31n 56C25a59j42t29h11a36m90l 3701168596140

Udělali z toho pěknou bramboracku když 500 m C1 neolympijska trať. Hlavně že daj 200 m C1 že?Tak vyrovnaný, že vždy čekám až foto finis!

0/0
23.8.2015 18:12

M12a90r72t41i86n 86S93ý21k54o54r23a 1257828427747

Super, aspoň ho těch sedmnáct tisícin nebude budit ze spánku.

0/0
23.8.2015 14:00

M68a10r33t74i68n 80C81a35j24t87h85a53m38l 3831418276370

Navíc z kanoistu nejstabilnější výkon. Jeho vcerejsi přemožitel bez medaile až predposledni. A takový namáhavý sport,vždyť v lodí klečí. Nečekal sem že po Doktorovi přijde další takový borec,tak rychle.

+5/0
23.8.2015 11:20

L53u90k31á48š 86C79i65e73s94l34a75r 6124128436585

Skvělý úspěch, ale v těchto sportech platí, že to prostě musí potvrdit na OH. To je jediná šance jak se dostat do širšího povědomí a hlavně taky jak si vydělat nějakou tu korunu. Doktor to uměl hezky zhodnotit.