Štvanická antuka korunovala vítěze, Allertová na titul nedosáhla

Pražský turnaj ITF na Štvanici nemá českého vítěze. Tenistka Denisa Allertová totiž podlehla ve finále turnajové sedmičce Maríi-Terese Torróové ze Španělska 3:6 a 6:7. Mužský challenger na antukovém Prague Open vyhrál Brazilec Rogerio Dutra Silva, jenž se k trofeji probil až z kvalifikace.

M18a51r61t87i43n 11C34a26j19t20h63a86m53l 3821668276500

A ze sem to cekal Halepka se nechavala ve druhem casto osetrovat,zazrakem to dotahla do TB kterej 7-4 vyhrala, ale pak pote co prohrava 3-0 skrecuje.Komediantka,at si radsi priste nikoho nebere do huby.Gratuluju Belinde k prvnimu titulu na okruhu WTA.

+2/0
16.8.2015 21:50

R83o54m12a32n 72V69í34c52e45n72e36c 2169882648442

Radek Štěpánek hraje kvalifikaci challengeru ve Vancouveru. Je nenasazený a v 1.kole porazil  Nielsena 62 63. V noci nastoupí proti Američanovi Sandgrenovi.

+4/0
16.8.2015 18:52

D87a51v87i66d 12H81ý52ž97a 7825679266699

Katem českých tenistek se stala španělská tenistka Torroooooovovová Floooororvovová.

+6/0
16.8.2015 17:53

L48i86b24o76r 32K23l14a41s44n56a 1612836984255

Je to škoda, no. Chybovala dost.  Hradecká vyhrála první set, potom, co ve čtvrtém gemu neproměnila 4 brejkboly. Potom jeden využila, ale vzápětí v důležitém momentu opět přišla soupeřka o servis. Uvidíme, jak bude další set.