Kornfeil dojel v Brně ve zkráceném závodu devátý, Hanika šestadvacátý

Po výborné kvalifikaci (sedmé místo) se čekalo, jestli Karel Hanika rozjásá brněnské diváky, ale pád jeho ambice zhatil - nakonec skončil šestadvacátý. Zastoupil ho druhý Čech na startu Jakub Kornfeil, který si dojel pro deváté místo. Zkrácenou Velkou cenu České republiky silničních motocyklů ve třídě Moto3 vyhrál Ital Niccolo Antonelli.

P98e35t46r 37V49i34n86t90r13l27í81k 3476664411

Přijde mi, že na to, že je to jedna z největších sportovních akcí v ČR (letos skoro 250.000 návštěvníků) se tomu poměrně málo média věnují, nj, není to v Praze... ;)

0/0
17.8.2015 3:48

V71á92c33l20a29v 44K12o25n53í11č61e24k 1429693591105

250.000 ani náhodou. To budou nějaké kouzla s číslama. Vsadím se, že započítávají každého, co tam byl celý víkend, minimálně 3x.

0/−1
17.8.2015 8:18

P79e49t20r 81V18i68n22t96r42l52í62k 3336404251

Počítá se každý den, a hra s čísly je každá návštěvnost, např na hokej během MS mohlo dojít taky jen 200.000 až 300.000 lidí ale počítá se vstup na každý zápas zvlášť... Stejně jako zde, na kvalifikaci i na závod. Mimochodem, hlásili že jen v neděli tam bylo okolo 140.000 lidí, ty přírodní tribuny byly tak plné jak nikdy, většinou jsou tak poloviční, pamatuji že jako dítě jsem chodiíval a celková návštěvnost byla poloviční co nyní...

0/0
17.8.2015 12:16

J48a82n 91K14o44t49y79z35a 3327407581836

Zase u naseho Kaji musim ocenit, jak se docela statecne snazil drzet startovniho pole ve warm-upu...

+4/0
16.8.2015 14:51

J80a45n 75K35o90t27y41z12a 3477417361846

Pozoruhodne... Padaja kolem sebe videl zavodniky jen v prvnim a poslednim kole.

+2/0
16.8.2015 14:49

J32a12n 80K35o77t76y80z78a 3837387611776

Vyborne Padajo! Dneska jsem naprosto jasne videl, ze nas hvezdny zavodnik slavne zvitezil, i kdyz v cilove rovince na nej nejaky Lorenzo docela zle dotiral!

+5/0
16.8.2015 14:48

M32a37r34t19i29n 53S27i78t32t34a 8862753310

Dnes závod Moto GP nečekaně jednoznačný, nejnapínavejší paradoxně souboj Abraham x Lorenzo :)

L57u55c58i79e 98B52l83a96n13i63c92k31á 2815933249561

..a co "velikán" Abraham ? ...jezdí jetšě vůbec ten čipera?...nebo šel konečně cvrnkat kuličky ? :-)

+2/0
16.8.2015 14:26

L62u96d25ě14k 14S70k25a46l85i55c61k54ý 8313255554918

Jak je opět vidět, je tu v diskuzi plno zkušených závodníků, kteři ví jak se to má jezdit

L96u51d70ě55k 82S91k97a53l83i26c63k49ý 8853395224928

když tedy víš jak se to má jezdit, proč nejsi v MS ty místo nich?

+1/−2
16.8.2015 13:36

P52e89t38r 74B86á17č10a 8795166965525

Ja jsem neco takoveho psal? Nech si ty svoje prechytraly blaboly prosimte.

J89i49ř84í 49K71o43c22u45r51e69k 6285204275768

Když se podívám na statistiku letočního ročníku tak kromě prvních dvou není nikdo, kdo by dokončil všechny závody. Průběžně pátý Vázques nedojel dokonce 4x.

+1/0
16.8.2015 14:32

R52u21d76i 52G25a46š34p92a79r 3859219299603

Protože byla čevená vlajka vyvěšena ještě před koncem prvního kola.

+1/0
16.8.2015 12:44

V89o35j58t31ě51c39h 52P35e60t92r22á60š 1370589391444

Ten opakovanej start nedává smysl, chápu, že museli dát červenou vlajku.. to ok! Ale proč proboha na tom opakovaným roštu, pak nestáli aspoň podle pořadí, jaký měli v tom kole, kdy to pauznuli?? Takhle závodáci, co spadli v prvním kole, tak pokud to neodnesli zraněním, tak mohli nasednout zpátky na stroj, dojet do boxů, vyměnit pneu, nabrat síly a za 20 minut zpátky na start na druhou šanci.. To mi prostě přijde docela unfair!

R27a64d90i87m 86V94e58n23g94l90a38ř 3782607921729

Na to, že Hanika byl považován za velký talent a jezdí na jedné z nejlepších motorek tak nic moc.

+8/−4

F25r52a86n35t38i90š93e82k 18S54t36r29n51a28d 4244485259396

Umístění čekých závodníků v Brně na Moto GP bývalo podstatně lepší. Letos se to za úspěch nedá považovat. To pouze moderátor se rozplývá nadšeně nad umístěním až na devátém místě.