Nejlepší český výsledek na MS: Závadová byla na dlouhé polohovce pátá

Před startem finálového polohového závodu na 400 metrů s úsměvem zamávala tribunám a pak si na světovém šampionátu doplavala pro blyštivý výsledek - nejlepší, jehož Češi v Kazani dosáhli. Barbora Závadová obsadila pátou příčku, na medaili ztratila 4,21 vteřiny. Suverénně vyhrála maďarská favoritka Katinka Hosszúová.

M29a59r65t51i22n 27Z95p88ě13v20á86č34e29k 3848361391152

Colemanová, Johanssonová, Sjöströmová, Hanssonová ... ale Kateřina Emmonds, Emma Smetana ..vám to nerve oči / uši? (Nic proti Katce a Emmě, tam je to v pořádku) Chtěl bych znát názor i jiných, možná jsem "divnej" já.