Wimbledon začal, postup slavily Karolína Plíšková a Šafářová

Wimbledon je zahájen. Nejslavnější tenisový turnaj se loni vydařil českým ženám a dnes na ně navázaly Karolína Plíšková s Lucií Šafářovou. S Irinou Falconiovou z USA musela sice Plíšková odehrát tři sety, postup ale vybojovala po výhře 6:4, 4:6, 6:1. Lucie Šafářová se v 1. kole Wimbledonu nečekaně zapotila. Turnajová šestka udolala Alison Riskeovou z USA 3:6, 7:5, 6:3. Dohrály už naopak Petra Cetkovská a Barbora Strýcová.

J93i23ř10í 87R22o31j38k83a 2473310963

Zápas Lucky Šafářové jsem neviděl, takže čtu článek a přemýšlím, jak je to možné (podle informací z článku): v 1. setu Američanka se dostala do vedení 5:1, Lucka snížila na 5:3, ale první set prohrála 6:3. A ve druhém setu Lucka Američance POPRVÉ V ZÁPASE sebrala podání. Japato?8-o8-o8-o

0/0
29.6.2015 23:23

M93a53r87t53i79n 84Z44á55m74o87s10t41n33ý 2693651335662

Myslim, ze je to chyba v clanku, Lucka v prvnim setu 1:5 neprohravala ...

0/0
29.6.2015 23:31

J38i45ř66í 26R87o92j71k91a 2553780573

No že je chyba v článku, bylo zřejmé hned. Jenom jsem nevěděl, kde. Dík.

0/0
29.6.2015 23:33

H85a80n23a 20U59l63r70y28c82h93o89v88á 9880503908168

Lucka prohrávala 5:1, ale pak sebrala soupeřce podání a snížila na 5:3.

0/0
30.6.2015 9:02

H93a81n76a 27U56l96r71y54c12h64o80v16á 9590253608338

Sebrala podání a uhrála si svoje a snížila na 5:3 je přesnější. :-)

0/0
30.6.2015 9:03

M15a85r68t92i74n 88Č80a68r98n46e49c71k48ý 2555764749955

To nic nemění na tom, že článek je blbě, protože samozřejmě neplatí věta "A ve druhém setu Lucka Američance POPRVÉ V ZÁPASE sebrala podání."

0/0
30.6.2015 10:49

H85a76n19a 78U61l11r87y18c67h18o94v82á 9630673678428

Blbě samozřejmě je, jen jsem to chtěla uvést na pravou míru, v čem.

0/0
30.6.2015 17:24

V65l82a12d81i96m41i15r 10P17o27h19u57n10e16k 9557865163190

Prave pro tu bojovnost mam radeji Lucku.Dokaze se vyskrabat skoro ze dna.protoze si veri .Petra by to uz davno vzdala vlastni nechuti dal bojovat.[>-]V

+3/−15
29.6.2015 22:36

M72a47r51t53i53n84a 79V83e16s79e85l85á 1448776812384

Děláte si legraci, nebo tenis sledujete tři měsíce?;-D

Lucka byla vždy věčnej uzlíček nervů a vždy to byla Petra, která bojovala. Krásně to ilustruje jejich wimbledonské semifinále, kdy Lucie prohrála hlavou a Petra naopak zvítězila vůlí vyhrát.

+7/0
29.6.2015 22:51

L81u72k73á91š 97V54l71k 2191719434916

Loni kdy Petra vyhrála, tak ve 4. kole například s Venus Williams 5:7,7:6,7:5. To nevypadá, že by Petra něco vzdávala...

+5/0
29.6.2015 23:07

J40o18s61e62f 17S76t54e94f29l 5904227393270

Nadherny argument.Az mne to prekvapilo.jak tesne byla od porazky(hlavne v druhym setu,pri tie breaku byla urcite pod velkym tlakem).I ja rad argumentuji jasnymi priklady,ale bohuzel to na vecny rejpaly moc neplati

+1/0
30.6.2015 11:01

R12o22m34a34n 24L31a82š40t74o70v33i82č22k23a 9208281755427

Petra mnohokrát dokázala otočit ještě hůře se vyvíjející zápasy, máte asi hodně krátkou paměť. Je skvělé, že se to teď daří i Lucce, ještě nedávno to tak nebylo.

+7/0
29.6.2015 23:16

H81a19n92a 48U75l54r27y77c18h89o82v62á 9470693428568

Článek zaktualizovali tak, že odsud zmizely příspěvky do diskuze za zhruba 2 a půl hodiny, co Lucka nastoupila na kurt do doby skoro půl hodiny po zápase. To se cenzor asi vyřádil.

+4/−1
29.6.2015 22:16

M89a85r29t46i93n 49C60a60j65t47h37a79m93l 3621438766520

No marne tu hledam odpoved na kolik je rekord deuce v jedne hre.Dnes Lucka 9 nakej pan uz nevim kdo psal ze v 70 tych letech bylo 37 shod a ja se pak ptal 90 ta leta doted.Nechapu proc tolik komentaru u zapasu Lucky vyradili

0/0
30.6.2015 0:53

J58a39n 29A34n62d46r79á17š 9456222919

Vypada to, ze Lucie potrabovala co nejvic casu odehrat na trave a treti set uz snesl meritko. Prvni dva byly pokracovanim te tragedie s Cibulkou. Nejhorsi u ni je, ze kdyz ma nality micek na T nebo i blize k siti, tak se nikdy nepodiva kde je souperka a nehodi ji to bez rizika na opacnou stranu, ale vzdycky to hraje naplno rychly uder k lajne. Dnes takto opet ztratila nekolik bodu, kdy Riske jen nastavila raketu, od ktere se to odrazilo do volneho kurtu a to nepocitam kdy to slo rovnou do autu. Nebo pokud se nedokaze zaroven soustredit v takove chvili na micek a podivat kde ma souperku, tak by to mela palit do stredu.

+1/0
29.6.2015 22:10

D57a22v33i62d 49H65ý33ž34a 7975389476419

Sotva Voráček opustil zápas lucky tak se to otáčelo k dobru a jakmile vkročil na zápas báry která měla už první set skoro vyhraný tak ta od té doby neuhrála skoro nic, voráček zákaz chození na zápasy našich :))

+2/0
29.6.2015 22:03

L58u41k82á38š 26V47l82k 2551559164196

Ještě bych dal Vorasovi šanci ;-)

0/0

V87á39c23l32a36v 48M49y39š58k37a 9676135525236

Mam dojem ze jsem na tribune videl fandit lucce stepanka, proto asi ten horor.

0/−1
29.6.2015 21:59

T39o38m39á19š 77S23t21a97n70ě91k 3791184629

Určitě ne ideální výkon. Riske ji v podstatě druhý set darovala. Strašně moc zbytečných nevynucenych chyb. Hodně returnu trefovala rámem rakety? To vůbec nechápu čím to mohlo být. Pozitivni je ze to Lucie nezabalila a dokázala to zlomit. Doufám ze ji to nakopne.

+1/0
29.6.2015 21:58

T68o61m66á46š 50N12e44b32o36j42s95a 3850582982873

Je pravda, ze vyskocila hrobnikovi z lopaty.Taky doufam, ze ji to snad nakopne k lepsim vykonum, byla by skoda ztratit ty body , co nahrala na RG.

0/0
29.6.2015 22:26

M14i89r37o39s24l51a17v 54J25e46ž37e94k 8761416512398

Djokovič - Kohlschreiber, nejtěžší možný los pro oba hráče. Říkal to i Djokovič. Kohlschreiber je ATP 33, tedy papírově jeden z nejnebezpečnějších nenasazených. Viděl jsem ten zápas a Kohlschreiber hrál velice slušně, většinu nasazených by dnes porazil, ale ne Novaka, ten si to pohlídal :-)

M60a17r51i98e 22V16e67r90n83e12r49o55v72a 9381911439674

Kdyby Bára uměla podávat, tak by se tak netrápila. Bohužel.

0/0
29.6.2015 21:41

P74e88t45r 10P14a57l80e23č19e80k 3530475704742

Umět zabojovat a vyhrát i když se nedaří, to je teprve ono! Ale moje ubohý nervy. ;-D

+14/0
29.6.2015 21:35

M16i45l73a18n 88Š28m32o48l43í20k 3597284922930

Tak tomu říkám hrobníkovi z lopaty  ... ale na RG to bylo v prvním kole podobné. Snad už bude jen líp.

+6/0
29.6.2015 21:28

J76o55s84e40f 59S22y88s60e57l 3204567581699

Lucie nám hodně pocuchala nervy, ale přece jen to zvládla a jde dál. Proti tomu málo chybujícímu a vracejícímu  stroji bylo hodně těžké hrát. Hlavně, že to zvládla, tak jako v Paříži v prvním kole, a teď doufám půjde už lehčeji do horních pater pavouku.:-)R^

+9/0
29.6.2015 21:27

J84i13ř35í 23S53i22k37o42r19a 3976307139248

Chtěl jsem napsat něco podobného, ale už to tu je. :-) Klobouk dolů před jejím výkonem. R^ Soupeřka hrála výborně a bylo to fakt těžké. Za stavu 3:5 ve druhém setu jsem už moc nevěřil, ale ve třetím bylo vidět, že se zlepšila, méně chybovala, naopak začala chybovat Američanka a i když to bylo ještě bez brejku, věřil jsem, že vyhraje.

Jinak NOVA se fakt ukázala, co je pro ni důležité. Zajímavější zápas české hráčky dá na placený kanál. Rv

+3/0
29.6.2015 21:46

L45u36b55o34m49í85r 64S86a46z63e94č23e86k 7589858555863

Tak Lucie ukázala svůj bojovný charakter. A s tou televizí to je ovšem smutné!

0/0
29.6.2015 21:49

T63o61m39á57š 46S45t17a96n16ě15k 3651604679

Pardon ale soupeřka se za stavu 5:4 ve druhém na svém servisu z možné výhry trochu pokakla a nedokázala dopodavat. Lucka musí v dalších kolech rozhodně hrát lépe.

J81i48ř49í 39S98i65k63o50r86a 3316447679728

To je pravda, ale míčky za stavu 5:4 si uhrála Lucka sama, i když to měla snazší na druhé podání. Ale hlavně hrála Lucka v druhém setu výborné míče, když šlo do tuhého. Ve druhém setu uhrála 3 brejky ze čtyř a Američanka 2 ze sedmi. R^

0/0
30.6.2015 6:50

M65a97r89t48i37n 43C79a97j36t77h16a40m86l 3511818336500

Už nastupuje Lucka.Doufám že to nebude to překvapení na které tu cekate. Karel na trávě přeci víme že zatím slabouckej.

K95r62i78s76t71i65n95a 36B89l94ü55m69e42l98o22v24á 2804267458660

To teda... snad se Lucka sebere ještě...

0/0
29.6.2015 20:02

M51a76r38t89i10n 93C70a39j92t37h82a62m41l 3931438336720

Hewitt v pátém 4-3 a de podávat už hrajou 3 hodiny 2 minuty,Nishikori přišel o druhy set v tiebreaku

M37a78r69t29i34n 87C76a76j94t65h43a62m22l 3911388476640

Hewitt to nezvládl 9-11 tak teď už mužem těšit na Lucku.Bolleli asi vyhraje ve čtvrtém setu a dorovna už hrajou Slovenky Cibulková-Hantuchova

0/0
29.6.2015 18:40

M88i50c75h64a60l 98Š85r75á88m70e72k 1403923545669

Bolelli zatím Nishikorimu pěkně zatápí.

0/0

M66a85r35t62i33n 24C97a83j37t83h89a11m32l 3471368366970

Klizan v 5. setu 11-13,Lucka ma hrát po Hewittovi to ještě může dlouho trvat,hraje se 4.set

+1/0
29.6.2015 16:46

M24a22r94t84i93n 42C76a78j83t53h45a27m13l 3451118216750

Boris se oblík do bílého a oholil nejradši by urco hrál sám.Lucku by měla dávat Nova Sport,říkají asi za hodinu

L61e43n73k26a 80J58a81c72k52o58v82á 5497708613662

Nemyslím, že je to tak překvapivé. Je rozehraná z kvalifikace, kterou bez problémů prolétla a nepochybně se veze i na vlně úspěchů ze čtyřhry, které ji podle mě hezky nakoply. Beth má určitě na lepší žebříčkové umístění, než na kterém se zrovna nachází. Škoda, že ji v příštím kole čeká těžký oříšek v podání Ivanovic.