Plíšková už kamarádí s trávou. Jen škoda titulu, řekla po finále

Se svým dravým stylem může být na trávě nesmírně nebezpečná. Tenistka Karolína Plíšková si to potvrdila na turnaji v Birminghamu, kde se protloukla do finále, v němž padla až v tie-breaku třetího setu. "Léta jsem na trávě skoro nevyhrála zápas. Tohle je snad průlom," řekla v rozhovoru pro české novináře.

M50i51r43c33o 67J98a76n42s30k20y 7231274349942

Nevadi Karolinko, stejne budes nejlepsi a nebude to dlouho trvat...!!!!!!

0/0
22.6.2015 8:31

P27a65v25e72l 87C42h98a87l17u35p97a 2781786285661

Pěkný zápas. Přišlo mji, že má na své straně publikum. Tam byla šance za 5:4 ve třetím setu a 0:15. Míček myslím kousek do autu. Škoda. Za 0:30 pro Karolinu při podání soupeřky... Také ten závěr - 6:6 a 4:4 ve zkrácené hře - no, tam to lítalo skoro doprostřed kurtu, jako by si nevěřila. To jsou ty důležité míče - i za tohoto stavu hrát svoji hru. Od vítězství byla Karolina kousek. A jak sama říká - mohlo být i ve dvou setech. Na kdyby se ale nehraje. Velmi dobrý výkon, gratulace.

+1/0
21.6.2015 23:13

P80a59v62e44l 22N95e49d98ě87l84a 5896910204461

publikum: v Anglii hrála Češka proti Němce. Divil bych se, kdyby to bylo jinak.

0/0
22.6.2015 7:23

S35v35a52t80o64p91l91u97k 42N30o25v96á71k 4728240669858

to by asi měla občas udělat, ještě sem jí neviděl se zasmát.. Jinak samozřejmě hraje supr a tu desítku jí přejuR^ Dokonce dnes v tie-breaku prvníhu setu přišla emoce - "jo!" ..a v Berouně řekne Beroun a vystačí si:-)

+2/0
21.6.2015 22:25

V49a24c96l18a24v 72P28e45r19o37u72t14k35a 6618177554161

PLíšková potrénovat podání a kraťasy jinak dobrý ...

0/−1
21.6.2015 21:50

J52a42n 16S80l45a97d50k83y 8873887295558

Videl jsem to osobne, dobry vykon, ale Kerber byla proste lepsi, rychlejsi, sla po kazdem micku a delala mene chyb... ale Pliskova 👍

P38e40t84r 51H35l76i82n89k89a 1368266255

Byl to dobrý výkon:-) Důležitý bude Wimbledon:-)

M67i92l96a62n 13Ž40á16d49n59í23k 9241692573576

Myslím že víc ji mrzí prohrané finále, do desítky má šanci se dostat v každém dalším turnaji

M62i71l73a31n 97Č31e82r40n27ý 5913959639782

Tak třeba takový JXD se kamarádí s trávou už cca 30 let a pár titulů (z rúzných travních "turnajů" už taky má...;-)

A teď vážně, abych nebyl smazán kvůli off-topic. Škoda, Kája měla jedinečnou šanci. Které jiné desetimiliónové zemi se povede, aby měla hned tři zástupce v Top 10 jednoho z nejsledovanějších sportů na zemi?

Doufám, že se to stane v nejbližší době...

+2/0
21.6.2015 19:41

J61a72n 50J73a19r17o54s 1629237660868

Po Wimbledonu tam bude, obhajuje jenom par bodu. Spis je otazka, jak si povedou Petra s Luckou.

P24e65t53r 39M11i34n42a13ř34í32k 6538722233975

Tak Petra je v pohodě, ta z desítky nevypadne, i kdyby vypadla hned v prvním kole. Uvidíme, co Lucka :)

+2/0
21.6.2015 21:08

M13a38r68t83i26n 36Č65a47r10n44e94c90k34ý 2305704889635

Lucka má ze všech těch tří nejlepší pozici.

J32a85n 74Š44l16é78g57l 8792190408623

Proč jsem myslel dle titulku, že zkusila joint :-)

P31a84v24e44l 26F61a74r87a 9127397834861

Protože si fetka a hulič trávy? ;-) Jestli to byl pokus o humor, tak se omlouvám.

Normálního fanouška nic takového totiž napadnout nemůže, protože ví, že dneska hrála  finále travnatého turnaje.

+4/−1
21.6.2015 19:45

M70a97r53t71i13n 54D80o70l37e34ž12a75l 3334625467845

Bohužel v tie-breaku 3. setu nezreturnovala minimálně dvě docela slabší první servisy (zjevně hrané od Kerberové na jistotu) a 2x se zbytečně vyhodila za. Je to škoda. Ale potenciál má zjevně obrovskej.