Basketbalistky otevřely ME prohrou, proti Černé Hoře nenašly střelkyně

České basketbalistky zahájily mistrovství Evropy jasnou porážkou 52:71 od Černé Hory. Hned na úvod turnaje si komplikují postup ze skupiny A, v níž jsou jejich dalšími soupeřkami Ukrajina, domácí Rumunsko a Francie.

P13e77t74r 16B84a48ž54í51k 1338903378581

Nechápu, proč místo Elhotové, která dnes hořela i v obraně, nenasadí Blažek Romču Hejdovou ?! A Burgrová se Štěpánovou na mistrovství rozhodne nepatri stejne jako talentovana lec mlada Vyoralova.

Prekvapive, aspon pro me, zahrala az na par zbytecnych ztrat na rozehre Bartakova a mela by jit zitra do zakladu, Misa Zrustova je famozni strelec, coz uz dokazuje dlouho ale minut na hristi travi prekvapive malo... Mozna by pomohlo pri faulech Vesele zkusit posunout Pecku na 4. Ale koho sakra pod ten kos ?

0/0
11.6.2015 23:49

M39a92r80t47i40n 56Č27a31r19n76e91c81k38ý 2965444429785

Taky je třeba vidět, že Pecka ve druhé čtvrtině přišla na hřiště a během necelých 2 minut jí 3x zdrhla podkošová hráčka nájezdem z trojky.

+1/0
12.6.2015 9:10

V35o21j26t12ě10c21h 91B38l40a80ž68e12j 7316520313

Kde nic není, ani smrt nebere.. a pokud máme dvě bodové hráčky, Hanušovou a Elhotovou, a jednu výbornou obránkyni (Veselá), nemůže český tým uspět. Burgrová je nejvíc přeplacená hráčka v celé lize, která nedá koš z půl metra, rozehrávačky jsou prostě průměrné a zdaleka nedosahují kvalita Američanek v dresu jiných týmů, Pecková a Stejskalová dělají tradičně kompars, Vyoralová by v jiné repre hrát vůbec nemohla. Ani nevím, proč mě dráždí. V jiných zemích by tohle byl úspěch. Ale z nějakého důvodu mě to u týmů, který byl před pouhými pěti lety vicemistr světa, dráždí. Takový sestup pamatují snad jenom Moldavanky, který byly ještě v půlce devadesátých let snad páté na svět.

Fakt nevím, jak s tím naložit. Asi spíš ve stylu, Blažku jdi do hajzlu, a nechat stavět úplně nové ženstvo někoho jiného. Od takového ženstva by člověk neměl přehnané očekávání a neměl by pocit, že v USK jsou přeplacené české hráčky.

+2/0
11.6.2015 23:20

V63o64j14t39ě56c44h 37B62l62a29ž40e69j 7976490933

K Stejskalové jedná poznámka. Dneska byla růže mezi trním. Ale v mezinárodním měřítku stěží může něco nabídnout.

+1/0
11.6.2015 23:22

M68a45r54t39i41n 62Č95a77r70n89e58c93k18ý 2915624269785

Na nervozitu a nezkušenost se dá považovat ty zahozené šoupáky Štěpánové. Ale zbytek?

0/−1
11.6.2015 21:29

L30u57d53ě74k 43V25i12n19č 6375717313436

Štěpánová a nezkušenost? Jsi rovněž nezkušený rozhodčí?

L79e19n87k85a 25Č66á87p22o32v47á 1127892723795

Opravdu utrpení se na to dívat - kromě ojedinělého výkonu Stejskalové, která měla být jasně v základu. Stejskalová jako jediná přináší do hry energii a je neustále trenéry opomíjena. Nechápu klid Blažka - žádné burcování ani emoce. Takhle se zápas otočit nedá!

J48o17s38e83f 95Š42e33m52e72l65í22k 7289411700367

Jedná se o překlep. Správně má být "Bílek ven!"

F86r43a14n31t60i94s34e90k 39P74o18p10l16u86h79a73r 5692860211578

snad jedina stejskalova snesla prisnejsi meritka..

+2/0
11.6.2015 19:17

Z81d57e10n23e44k 80B26e28d55n88a48r 7517146277939

Zápas bez nasazení, pohybu i jakékoliv myšlenky. Trener to tupě pozoroval, oba tajmy si vyplítval během 40 vteřin 2 čtvrtiny a využil je na změnu obrany. Vyhozený čas se na to dívat. Nepomatuji horší zápas naší reprezentace.

T96o66m43á34š 58N22e85b60o68j86s24a 3810192902173

Ve chvíli, kdy běžela v prvni čtvrtině (to jsme ještě vedli) Veselá sama na koš a nedala, jsem tušil prušvih. Děsná hra, ani jsem se po poločase nedodíval