Kvitová v Římě otočila „ztracený“ zápas, Veselý i Šafářová končí

Velký obrat předvedla Petra Kvitová ve druhém kole tenisového turnaje v Římě. Domácí Karin Knappovou na italské antuce přehrála 6:3, 4:6, 7:6, přestože ve třetím setu už prohrávala 2:5. Jiří Veselý nestačil na šestého hráče světa Keie Nišikoriho z Japonska 6:7 a 5:7. Lucie Šafářová podlehla rumunské kvalifikantce Alexandře Dulgheruové 6:1, 4:6, 6:7.

M97i55r98o52s51l90a58v 16J79e52ž55e35k 8661896692498

Nyní hraje Šarapovová s Jovanovskou, ale to se moc nedá poslouchat zásluhou obou hráček :-P

M16a90r71t20i52n 90C68a32j80t59h87a56m54l 3801928986940

Me se zda ze je psana na kurtu bez kamer jen doufam ze ji presunou kdyz Serena vzdala

M65a72r87t17i34n 49C57a20j50t45h32a49m96l 3641328456600

Tam snad zadna nechtela vyhrat.Vubec v rozhodujicim setu nebylo vyhodou podani.Evzena byla furt bliz vitezstvi akorat ne v tom tiebreaku zaverecnym.Ale ani se nemusel hrat!!

0/0
14.5.2015 14:23

M84a58r62t97i28n 55Č97a70r63n86e48c49k71ý 2145594389965

Jak jsem psal dole, princeznička otočila ze 2:6 na 7:6 a podávala. Místo doražení soupeřky prohrála 7:9. Celkem 3x nedopodávala zápas - jednou ve druhém, 2x ve třetím setu.

0/0
14.5.2015 14:31

J11i84ř36í 29K47v54ě70š 1833396142681

Jestli počítám dobře, tak s tím TB dokonce 4x..

M70a77r41t72i21n 98Č62a46r18n41e46c13k90ý 2235884509385

Když na to přijde, 3x podávala do zápasu a ani se nedostala k mečbolu, dokonce ani do shody. Jednou vedla 30:15 za stavu 5:4 ve třetím. Za stavu 5:4 ve druhém i 6:5 ve třetím ty servisy projela tak, že získala jediný fiftýn. Ten červík nedůvěry v hlavě už musí mít obrovské rozměry.

M61i23r61o72s95l94a87v 62J49e85ž66e48k 8161676602578

Největší rozdíly: nevynucené chyby 34 - 12, uhrané míče po 2. podání 15% - 56% :-)

0/0
14.5.2015 14:22

M75a60r81t92i91n 56Č26a14r23n32e42c76k97ý 2775714579695

Bouchard podruhé nedopodávala zápas, 5:5 ve třetím!

M91a84r85t56i86n 22Č35a14r79n27e68c16k77ý 2535484529975

Suarez Navarro vedla v TB 6:2, je to 6:6!

M41a50r49t95i16n 89Č29a68r18n96e66c66k30ý 2115854769725

Hradecká s Hlaváčkovou končí. V divokém zápase s due Dabrowski/Rosolska prohrály první set 6:4, ve druhém vedly *5:2, aby za stavy *5:4 odvrátily 4 brejkboly a získaly set 6:4. V supertiebreaku prohrávaly 3:0, 7:5, otočily na 9:7 a prohrály 11:9.

0/0

J19i65ř79í 63E44u25l18e80r 5508839716406

40 nevynucených chyb - její standard;-(. 314

0/0
14.5.2015 13:46

J58o83s42e89f 18F65a95r18m90a82č84k45a 7884292777

Kvitová opět přehodila výhybku směr mizérie a opět se od ní dá čekat téměř cokoliv. Asi potřebuje další odpočinek.

0/0
14.5.2015 12:50

M71a38r63t58i43n 90Č62a32r83n68e41c70k74ý 2205874669225

Jen malá žebříčková vsuvka - Petra se tou výhrou v race řebříčku posunula před Karolínu. I s tou měsíční pauzou. Pro mě o české jedničce neustále nejsou žádné pochyby.

+3/0
14.5.2015 12:32

M93i35r70o27s53l86a63v 25J66e15ž54e36k 8801446732258

Eugenie vyhrála první set na Karlou Suarézovou v tiebreaku, tak uvidíme, jestli se chytne. S ohledem na letošní výsledky Bouchardové by to pro ni bylo cenné vítězství :-)

0/0
14.5.2015 12:25

M47a45r52t86i35n 38Č49a95r60n57e30c76k94ý 2305964139255

Teď prohrál druhý 5:7, když vedla *4:3 i *5:4, za stavu *5:6 měla 4x gembol. Teď se podle mě složí.

0/0
14.5.2015 13:10

M72a50r62t57i59n 28Č51a10r43n76e84c17k95ý 2135344679545

No anebo taky ne, brejk hned v prvním gemu.

0/0
14.5.2015 13:16

M37i74r45o79s86l65a84v 74J65e95ž65e86k 8301456182508

Už jí taky moc nevěřím. Už ztratila hodně zápasů po získaném prvním setu. Já jsem si teď pustil Venus se Simonou. Líbí se mi, jak se Venus snaží, hraje razantně a k čárám. Simona se naběhá, ale je jako zeď a ještě je schopná z defenzívy zahrát vítězný úder a vede 4:2.

0/0
14.5.2015 13:25

M20i17r93o21s66l86a26v 10J85e90ž61e64k 8871646532958

Jako by ten zápas po pěti, šesti gamech, přestával Venus bavit, když je to se Simonou jako hrát proti zdi :-) Venus začala víc chybovat a prohrála 2:6.

0/0
14.5.2015 13:35

M18a49r92t32i67n 45Č84a83r76n82e93c31k84ý 2235234409765

To je tou pomalou antukou. Spousta míčků, co by normálně byla vítězných, se vrátí až někam na základní lajnu...Jinak Bouchard vede 4:3 a podává.

+1/0
14.5.2015 13:39

M65i84r94o39s55l86a50v 57J44e92ž94e14k 8301856102528

Venus začala hodně agresivně a i se trefovala k lajnám. Ale nic z toho, po šesti odehraných gamech stav 2:4. Teď už Venus vypadá čím dál víc rezignovaně. Taky už prohrává 2:6 0:3 a podání je na straně Simony :)

0/0
14.5.2015 13:50

M69i77r79o52s85l82a73v 32J19e43ž83e91k 8931246722778

Bouchard vedla 5:3 a je 5:5, to je zápas :)

0/0

T30o87m32á78š 57D65o62b61r52ý 3732336520891

Za stavu 2:5 jsem to označil za ztracený zápas a přestal sledovat. Je prima, že zkrat mohou mít soupeřky Petry.

0/0
14.5.2015 11:38

J79o56s95e92f 78S25t45e42f87l 5894827203720

Pomala antuka je pro utocnou Kvitovou vzdycky problem.Jakmile nzjisti,ze ji to obranarky vsechno vraci,zacne chybovat.jinak si nedovedu predstavit,ten zlom v druhem setu.Ale zase ukazala bojovny kvality za stavu 5:2 ve tretim setu(tam se taky ukazuji kvality souperek).A to by se ji mohlo hodit v budoucnosti.Ukazalo se,ze Madrid je asi z tech antukovych turnaju nejrychlejsi,a proto se ji tam dari.A proto jsem zvedav jak se s tim vyporada v Rimem a v Parizi.

P21e59t31r 42H39o85r86á97k 4249977377442

Tak hlavně Řím je suverénně nejpomalejší antuka na celém okruhu, to i RG je proti tomu fičák. Turnaj komplet pro antukáře/řky. Sama Petra i Tomáš o tom mluvili, že tady teda nic moc. Proto moc Nevěřím Tomovi proti Fogninimu, ale třeba Tomáš potvrdí a vyhraje. Jinak je Tomáš už v top 4? Když Raonič nehraje?

0/0
14.5.2015 9:00

J42a96k48u67b 83L45í49b58a93l 6208139326729

Tom musí dojít minimálně do stejného kola jako Nishikori, aby byl v TOP 4. Viz. http://live-tennis.eu/

+1/0
14.5.2015 9:13

M95a25r42t71i84n 21Č30a24r87n78e33c88k40ý 2895364259585

A Nadal nesmí vyhrát. Pokud Nadal vyhraje, musí Tomáš minimálně do semifinále.

D11u56š98a68n 42L69e53v35ý 7398865170300

Kvitová otočila???Nikoliv Knappová se přímo pos*rala.Za stavu 5:2 měla Kvitovou na lopatě,ale začala dělat chyby jako Kvitová když vedla 3:0 ve druhém setu,nevynucené chyby,žádné winnery ze strany Kvitové

0/−6
14.5.2015 8:54

M53a28r25t78i52n 54Č22a42r44n71e81c39k90ý 2555804289195

To je pravda jen napůl. Knapp vyházela dva gemy za sebou na 5:3 a 5:4. Pak ji začala Petra tlačit, začala hrát a už to byly vynucené chyby. Co se týče winnerů, ta antuka je tak pomalá, že winnerů bude poskrovnu ve všech zápasech. Když si vezmu, co občas vrátila pomalá (a to jsem k ní ještě slušný) Knappová, fakt nevěřím, že by Petra porazila Jankovič. Ale rád se budu mýlit.

+5/0
14.5.2015 9:16

J74a52r54o54s82l76a76v 88F70r57a65n70t32i18š43e84k 60B95r25ü98m82m66e23r 1611366693390

Knapp znervózněla z milosti zvítězit, jeden gem vyházela, to nakoplo Petru, která se zase dostala do své hry a na konci ji rozsekala.

0/0
14.5.2015 9:24

L73u68b77o86š 88M35a26c64h43á62l75e70k 6508487884819

Favoritky létají ven jedna za druhou, toho by mohla Petra využít!!

+1/0
14.5.2015 7:26

M95i56l70a21n 63K47r54i39ž58á65k 7284351180389

Ta Safářka má docela smůla na ty tříseťáky..... ztrácí zbytečně body, do desítky se nepodívá

J27i15ř64í 58B74r36a23b48e37c 3327179892562

Od kdy Milane sleduješ ženský tenis?:-) Co myslíš, vyhraje Nadal RG?

M47i32c54h33a91l 67V41a33k21u85l61a 2639712743165

Co se odehrává v Petřině hlavě v takovýchto zápasech je pro mě nerozluštitelná záhada. Jeden set soupeřku drtí, v dalším se ale najednou něco stane, začne dělat spoustu nevynucených chyb a prohraje, nebo třeba se na konci vzchopí a ještě to zázračně otočí.