V Indian Wells triumfovali po dramatických bitvách Djokovič a Halepová

Na tři sety se natáhly finálové souboje na skvěle obsazeném tenisovém turnaji v kalifornském Indian Wells. Titul v soutěži mužů získal Srb Novak Djokovič, který porazil švýcarského rivala Rogera Federera 6:3, 6:7, 6:2. Mezi ženami triumfovala Simona Halepová po vítězství 2:6, 7:5, 6:4 nad Srbkou Jelenou Jankovičovou.

M72a20r94i28e 93Č32e61r58n77í26č25k71o45v67á 1771709271533

Ten zápas jsem viděla od konce druhého setu a nestačila jsem se divit, kolik laciných chyb obě hráčky produkovaly. Do toho si Jankovič před podáním na vítězství v zápasu zavolá trenéra a křičí na něho, že je nervozní, at s tím něco udělá. Chudák, ať řekl cokoliv, všechno bylo okomentováno slovy, že to nedá. Výsledek? Nedala to. Halep tentokrát nepodala výkon hodný hráčky první světové trojky, ale počítá se vítězství. Doufám, že v Miami bude finále vypadat jinak a snad i s českou zástupkyní... :)

+1/−1
23.3.2015 12:51

P56e61t29r 38H43l63i27n47k65a 1938426655

No los nebyl úplně nejlepší:-) Ale pokud vše půjde podle plánu, tak v osmifinále se utká Sharapova proti naší Karolíně Plíškové a na to bych se hrozně těšil

0/0
23.3.2015 14:30

P72e92t82r 31M22ü14l27l39e86r 9118862825

Novak byl solidární k divákům....R^ daroval jim 3 set :-P dát 2 dvojchyby při podání na vítězství v zapase jsem od něho ještě neviděl.....

A82l43o75i41s 10M55a66t67o25u22s52e31k 6871231549736

budouci svetova 1 Halep je dost ostuda zenskyho tenisu, mela by zacit vic hekat, no..

+4/−4
23.3.2015 2:19

J53o87s66e54f 73S46t18e26f33l 5524327963820

Kdyz uz ji kritizujete,tak vysvetlete,proc je ostudou.Ja Vas neznam,ale podle toho co jste napsal,bych taky mohl napsat,ze jste osel.Halep hraje solidni tenis,

a typicka obranarka to neni.Je ji 23 let,a uz vyhrala 11 turnaju(letos uz tri)Grandslam sice jeste ne,ale verim,ze jednou vyhraje

+1/0
23.3.2015 8:02

J88o96s25e76f 35S48y77s37e85l 1384417448295

kolega Matousek zjevne pouzil IRONII, protoze SH je jednou z mala nehlasitych hracek na okruhu

+3/0
23.3.2015 8:24

A66l17e73š 18L85e11w23i45c98k79i 5905709831468

Evidentně jste nepochopil humor Lojzy, je mi Vás líto chlape...

0/0
23.3.2015 10:09

J35o59s17e57f 32S69t83e36f24l 5374537623730

Na vsech clancich sama kritika,tak se nedivte panove,ze uz i z te ironie jsem jelen

0/0
23.3.2015 12:09

M75i46r67o58s34l19a53v 78J11e51ž24e66k 8301826472888

Halep se do toho někdy pomaleji dostává. Tohle je letos popáté, kdy prohrála 1. set a dokázala zápas otočit.

Zdá se, že se obě finále vydařila. Federera mám o něco radši než Djokoviče, ale nevadí.

+2/0
23.3.2015 1:15

O27n33d15ř51e12j 52D77r77v80o18š74t45ě39p 6912450644

Tak dnes Djokovič v prvním setu perfektní, to co předvedl Federer ve druhém setu bylo užasné a opět dokázal, že je s Djokovičem rovnocenný soupeř (viz předchozí finále). Třetí set byl podle mě o psychice, Federer dotáhl 0:2 na 2:2, přišlo mi, že má navrch, ale Djokovič se dal úžasně dohromady (po tom co se uklidnil rozsekáním rakety na lavičce) a třetí set i díky nevynuceným chybám Federera zvládl. Jinak doporučení všem, kteří na to ještě samostatně nepřišli;-D, nenechávejte si ujít zápasy Federera s Djokovičem, Nadalem apod. Kdoví jak dlouho tahle legenda s těmito legendami bude ještě hrát. Dneska opět skvělý zážitek, gratulace Novakovi:-)