Horák: Na ostatní spoléháme často. Ale nemůžeme udělat víc, než vyhrát

I jeho góly mají pomoci českému týmu do osmifinále světového šampionátu - v případě, kdy házenkářům výsledkově pomůžou také Egypťané. „Čekáme na ně, ale samozřejmě musíme v první řadě vyhrát náš vlastní zápas s Alžírskem. Víc pro to udělat už nemůžeme,“ říká Pavel Horák, jeden z nejdůležitějších hráčů národního týmu.

P62e76t28r 89H50r18a56b82á22k 6620107252880

Turnaj ale pro nás nekončí. Čeká nás tuhý boj o 17.místo;-D

0/0
24.1.2015 18:42

J72a79n 70N49o62v64ý 5193375489842

A je to Egypt 25-28 šmitec, škoda nakonec byla rozhodující ta remíza Islandu s Francií a ten bod navíc, takže náš přátelský zápas s Alžírskem s díky vynechávám. BohuželX

+2/0
24.1.2015 18:33

O57t88o95m84a62r 55T44h42o38m45a 2585947836545

rozhodující byla naše prohra s Egyptem, no vypadli i Rusové..

0/0
24.1.2015 18:40

J10a58n 30N41o27v20ý 5553725979362

Prohra s Egyptem byla dost zásadní, ale v kontextu dalšího vývoje, byla definitivně smrtící ta remíza Islandu s Francií, nebýt této remízy, tak jsme mohli postoupit i přes prohru s Egyptem.

J29a59n 97P58e17l64e82c59h 2362304755656

kdepak, island si ve druhym poločase drží v pohodě 5 golový náskok.. je na čase balit

P70e56t87r 15H13r80a89b66á69k 6860837192930

Máte to asi v háji kluci a večer si dejte sranda mač. Island začíná Egypt slušně drtit.

0/0
24.1.2015 17:37

F64r45a30n17i49š67e25k 58M34a19m29u16l79a 3939205336462

Situace je zapeklitá. Věřím v postup, když budeme proměňovat šance a nepálit je jako proti Egyptu. Snad nás podrží brankáři a po šedesáti minutách půjdeme dále.