Skvělý nástup, pak totální výbuch. Cleveland doma podlehl Detroitu

Pořádný zkrat předvedli basketbalisté Clevelandu v utkání NBA proti Detroitu. Favorit utkání vedl o 15 bodů a místo toho, aby zápas dovedl ke klidné výhře, utrpěl nejvyšší domácí porážku v sezoně 80:103. Poraženým chyběl kvůli zranění kolena rozehrávač Kyrie Irving.

J94a82n 83B55r26a48b43e34c 2252194412595

Neco pro Andreje :)

+1/0
30.12.2014 5:57

M24a68r59t50i38n 35Č32a77r25n69e91c34k21ý 2185224679375

To je třeba jeden z rozdílů proti minulé sezóně. Tam by buď jednomu z hráčů Brooklynu flákl loktem, nebo by dostal technickou za protesty, protože kontaktu je tam spousta a jako faul se to rozhodně pískat dalo.

M61a59r49t48i98n 62Č52a65r95n55e92c30k34ý 2585154299395

Když musíš, tak musíš Thunder players other than Westbrook made 39 of 67 shots (58 percent).

M59a10r55t67i59n 83Č51a59r80n64e70c78k50ý 2925604169315

Už jsem tu psal, že Reggie hraje stejně jako Westbrook. Jen mu to tentokrát během zápasu padalo.

K33a63r23e42l 30Č77e89r54m44á87k 5905557150706

Jackson a Westbrook by každý potřebovali vlastní míč. ;-)

+2/0
29.12.2014 13:23

A26n48t21o86n55í72n 47M41a43h84o15v11s55k66ý 8769747531966

Cleveland = zoufalství a chaos Rv. Lebron postupně sklouzává do průměrnosti, bez Irvinga nedá Cleveland ani PO. Pěkné zápasy San Antonio a Dallas.R^

0/0
29.12.2014 10:29

M78i47c24h36a59l 39T37u41r48e59k 9221160462489

Clevelandu chybí systém. Takže je to občas chaos, nebo vyčkávání co ten co má zrovna míč vlastně udělá. Ale že by byl Irving ten spasitel, to bych neřekl.

0/0
29.12.2014 11:06

M48a50r75t68i63n 28Č38a21r85n32e78c57k24ý 2765434869665

Chaos to je. A opravdu pořádný v momentě, kdy ti soupeř zavře nájezdy pod koš. Sice bylo zvláštní, že "hvězdní obránci" Singler nebo Butler se dokáží udržet na nohách před Jamesem, ale ten systém tomu vážně chybí. Jasně, Pistons se dostali do ráže a v jednu chvíli to tam mohli házet i pozadu a poslepu, stejně by to tam spadlo, ale někdy od poloviny 2.čtvrtiny a stavu 41:30 nebo 43:32 se Cavs v útoku úplně přestali hýbat, přestali si nahrávat a hlavně to z mého pohledu vypadalo, že se jim ze hry vytratila i jakákoli snaha. Oni dali necelých 40 bodů za 30 minut, což je proti Pistons s průměrem přes 100 obdržených bodů na zápas docela bída.

0/0
29.12.2014 12:14

K22a46r40e75l 67Č56e88r87m80á59k 5245347860296

Pistons went on a 73 - 31 run against Cleveland.

0/0
29.12.2014 12:32

M37i48c66h61a15l 90T18u20r35e67k 9671610902569

Přesně tak, chyběla snaha, jakoby se jim ani nechtělo. Já pořád čekal kdy se to zlomí. Ale náskok narůstal víc a víc. Když se nedaří, pochopil bych jistou mírou frustrace. Ale oni si dovolí takhle vzdát zápas na domácím hřišti...tam obzvlášť bych čekal boj za každou cenu. To jsem ale čekal marně.