Úřadující šampioni v úvodu NBA těsně vyhráli, Lakers podlehli Houstonu

Obhájci titulu na startu NBA potýrali nervy fanoušků. Šampioni ze San Antonia vstoupili do nového ročníku zámořské soutěže těsným vítězstvím 101:100 nad basketbalisty Dallasu. Zápas rozhodl tříbodovým košem zhruba minutu před koncem Tony Parker. Dallas měl šanci na zvrat, ale Chandler Parsons se v posledních vteřinách netrefil.

M40a43r56t59i23n 77Č19a14r40n43e25c63k70ý 2225884189185

Knicks bez Calderona a Bargnaniho jsou slabší, než jsem si myslel.

0/0
30.10.2014 4:16

V97l33a27d39i30m83í30r 84S34e21d85m97o27h17r30a26d22s98k21ý 8275874945567

Tak tak, tam bola presne ta sekunda navyse aby mu to poslal, a Ellis mal o dost lepsiu poziciu... ale slusny zapas na uvod sezony.

J26i39ř42í 53O50p29ě68l47a 2142193657

A jsem zvědavý jak jim půjde spolupráce s Asikem...jestli stejně jak dnes, tak ten podkoš jim může vyhrát dost zápasů...

J59o14s96e41f 91Š27e28m45e76l15í84k 7549291280287

Líbilo se mi jak si Svoboda s Kurucem notovali, že se Parsons za ty nekřesťanský prachy Dallasu vyplatí. Tak asi počkáme.

A jako obvykle R^ Popovi za odpovědi, zvlášť tu druhou.

0/0
29.10.2014 14:21

M95a57r23t69i64n 21Č34a25r98n15e95c86k47ý 2455694499665

Aldridge už se chlamal dopředu, věděl, že ať se zeptá na cokoli, Pop ho setře;-)Na Parsonsovi bylo vidět, že po zranění není v pohodě, není sehraný s týmem. A tu poslední střelu měl poslat vedle sebe Ellisovi.

0/0
29.10.2014 14:49

P11e61t87r 10C21h33ý29l17e63k 8118205564163

no a je to tady. po dlouhém čekání se to rozběhlo.

výsledky očekávané, škoda Mavs. Timmy je nesmrtelnej.

0/0
29.10.2014 9:55

M68a85r70t59i96n 24Č89a23r62n94e35c87k97ý 2365944409795

Ginobili by v přípravě nedal koš snad ani mně, v noci ho byl najednou schopný dát komukoli. Je naprosto neskutečné, že když Spurs neudaljí ztrátu, prakticky vždy najdou dobrou střelu. I kdyby měli útočit 23,9 vteřiny. A i při absencích Leonarda, Millse a Splittera náhradníci Spurs odehráli více minut než náhradníci Mavs.