Američané zase nezaváhali, v semifinále MS vyzvou basketbalisty Litvy

Basketbalisté Turecka neobhájí senzační stříbro z minulého mistrovství světa. Ve čtvrtfinále šampionátu ve Španělsku prohráli 61:73 s Litvou, která se naopak do semifinále dostala podruhé za sebou a z roku 2010 obhajuje bronz. Stejně jako tehdy narazí Litevci v semifinále na výběr USA, který podle očekávání zvítězil jednoznačně 119:76 nad Slovinskem.

D19a85n69i67e82l 36C22v35e79j81n 9144553799320

Trošku škoda, že USA vypadá na MS k neporažení, ale semifinále je pro mé litevské oblíbence asi opravdu maximem.

0/0
10.9.2014 15:32

P20ř19e42m25y85s26l 25H69e50i33n48z 8564683815619

Vrátím se k tématu našich komentátorů. Včera jsem se díval na STV2 na večerní zápas USA - SLO a tolik přeřeků, co vypotí Kuba Bažant za jeden zápas, tam jejich komentátor byl schopný nasázet za 2 minuty. Ale zase měli před zápasem a v poločase studio s hosty, to se musí nechat.

0/0
10.9.2014 6:45

J59o42s65e96f 38Š50e18m42e11l61í15k 7679421240207

Ale doma máte u Kuby Velenského jistotu, že každý druhý faul bude "vymodlený" a na všechny akce se budete "koukat". A Smetana se vrátil ke svému "vau". Ach jo.

0/0
10.9.2014 9:26

J68o36s67e45f 92Š55e93m65e42l79í81k 7919701980267

Turci se v roce 2010 dostali do finále jenom díky rozhodčím. Jinak by byli čtvrtí.

+2/0
10.9.2014 0:44

D59a86n65i66e96l 30V53u23č23e35n80o68v33i81č 4830641192118

přesně! vyhráli o bod nad Srbskem, jen díky nasimulovanému "úmyslnému" faulu, což jim přineslo 4 body (2 trestné hody a 2 následný útok)... v poslední vteřině jim pak rozhodčí neodpískal faul ... a to nepočítám spoustu faulů během zápasu! .. http://www.youtube.com/watch?v=yA47Y1RzJqk

M70a35r49t40i61n 87Č18a55r58n53e70c16k24ý 2315784309235

Hlavně ten vítězný koš dali po šlápnutí do autu. škoda, že to nějak peprně neokomentoval Darko Miličič. ;-)