Turečtí basketbalisté hráli o senzaci, ale koncovka patřila Američanům

První klopýtnutí amerických basketbalistů na mistrovství světa ve Španělsku je na světě. Ale vztahuje se jen k prvnímu poločasu. V repríze posledního světového finále prohrával největší favorit s Tureckem 35:40, ovšem následující dvacetiminutovku zvládl s přehledem a těšil se z výhry 98:77.

I79v43a53n 76N92a92h50o19d52i80l 7810588398351

Bažanti se sčítají až po honu,ale tenhle Bažant už aby vystřelil!

+1/0
2.9.2014 6:07

H70o55n83z13a 25T91ý10ř 2435431371238

Zdravím všechny fanoušky basketbalu a nemůžu si nerýpnout do ČT, je možné, že v týdnu shlédneme 5x MS v jezdectví a jen poločas z MS v basketbalu? Vážně si snad ČT dělá legraci. A upřímně, články zde na iDNES bych čekal také podstatně obsáhlejší a výživnější.

+9/0
1.9.2014 15:25

D83a28n27i25e69l 29R60ý91d58e14l 4245750868431

jsem tak otráven komentováním Bažanta, že asi příště obětuju čistý obraz za nějaký livestream

0/0
1.9.2014 11:48

M49i86c58h68a65l 77T82u53r12e24k 9751450552389

Bažant musí vědět něco strašného a hrozně tajného na někoho z vedení ČT, protože tohle už není možné. Místo aby ho šoupli ke komentování magazínu, kde si to může připravit a předejít plácání blbostí, tak ho udělají hlavním komentátorem na MS???...

+14/0
31.8.2014 23:56

J75o59s45e16f 40Š91e73m74e34l49í33k 7309881100347

Bažant vypustil další perlu, když si velice chválil grafiku, že pěkně ukazuje jeden týmový faul. Po druhém ani třetím faulu se ale to "1st" neměnilo, takže cudně zamlčel (pokud mu to došlo) že to není počet faulů týmu ale označení první čtvrtiny zápasu.

.

Taky jeho lítost nad tím, že Turecku chybí pivot Savas byla upřímná. Do té doby, než mu Šebek prozradil, že Savas na tomhle MS je.

.

Ach jo. :-/

+8/0
31.8.2014 23:31

M21a93r68t49i63n 38Č42a40r76n65e54c68k80ý 2145514799245

To víš, příprava je důležitá, třeba to, že Savas Turkům zachránil zápas proti Novému Zélandu, není podstatné a hráče pak můžeš snadno přehlédnout;-)

M57a42r17t54i35n 80K26o94v44á81č 4793611719202

ja ČT4 nemám, ani nepočujem, čo tam Bažrant mele, ale tá grafika naozaj ukazuje počet faulov tímu. Sú to tie žlté štvorčeky pod menovkou mančaftu, kde sme z NBA zvyknutí na počet zostávajúcich tajmautov...:-P

0/0
1.9.2014 16:14

L69u32k54á35š 41G45a56v87r36a37n 9209558809487

Zase Bažant a jeho mudrování. Tak Američané poslední tři minuty vypustili, no a co? Neříkám, že je ve zbytku skupiny čekají těžcí soupeři. Na konci turnaje se ale každá pošetřená minuta bude hodit. Mně ty taškařice Rose na konci nevadily. Musím ale uznat, že Rose hraje zatím tužku.

+3/0
31.8.2014 23:26

L90e16n91k10a 88L96i35n73h58a25r97t96o94v49á 4597418463203

a kdyby američané jeli od začátku tak jako v druhém poločase, a vyhráli o 50-60bodů, tak by pan Bažant měl zase kecy o zesměšňování soupeře- podle toho jak "miluje" tým USA - ať udělají cokoliv, vždy je to kritizováno

:-)

+2/0
1.9.2014 7:55

T72o52m45á69š 21K93o12p30e87č30n15ý 1965984547426

Rose hraje tak, aby se nezranil. Co jsem včera viděl, tak to bylo znát a pokud chtěl, obránce si povodil. Když už se tak stalo, tak byl strašně rychlej, možná tak, že se mu pod koš ani nestačili stahovat spoluhráči pro případnou přihrávku :-)

0/−1
1.9.2014 11:33

J35o88s52e80f 90Š63e46m46e20l17í55k 7379451950957

S Finama byl fakt jak namydlenej blesk, až neskutečně. V tomhle zápase mi připadalo, že ho otrávili sudí.

0/0
1.9.2014 13:28

M55a89r26t47i13n 44Č77a78r22n88e79c10k75ý 2305754599705

Derrick bohužel hraje to samé, co loni na začátku sezóny. Fyzicky je v pohodě, ale basketbalové reflexy úplně mimo. Třeba tou přihrávku z nájezdu 3s před koncem prvního poločasu chtěl Farieda asi přizabít, jaká to byla pumelice asi na metr.