Nelichotivý rekord je blízko, Philadelphia v NBA dál prohrává

Trápení basketbalistů Philadelphie nekončí, už jen dva nezdary je dělí od vyrovnání nejdelší série porážek v historii NBA. Na palubovce Chicaga podlehli 81:91 a připsali si čtyřiadvacátou prohru za sebou. Pokud se Sixers zázračně nevzchopí v následujících duelech na hřištích lídra soutěže San Antonia a dalšího silného týmu Houstonu, zopakují nelichotivý rekord Clevelandu ze sezony 2010/11.

M78a33r82t76i18n 21Č40a15r41n34e50c21k35ý 2175834879635

Mimochodem, v té troše, kterou jsem viděl, hrál Veselka docela dobře. Bohužel se pak zranil a odstoupil se hry, něco se žebry, hrudním košem.

A50n60d51r61e18j 37S49u89c87h69á87n20e68k 7945438488352

o jak priznacne - moji Cavs pohrbili moji malou sanci na vyhru sazky a to po tom, co tekli o 17 bodu ... A to hlavne diky Jackovi, kterej je celej rok naprosto tragickej.. chjo

0/0
24.3.2014 3:03

K48a56r36e92l 40Č62e82r62m37á21k 5845267350816

ESPN Stats & Info ‏@ESPNStatsInfo 4 min.

17 brackets (out of 11 million in the Tournament Challenge) have correctly chosen all of the first 12 Sweet 16 teams

T60a29d49e58á24š 62A46n86t77ů87š34e95k 6527328633153

Proti nejhoršímu týmu s bilancí 13W/56L ;-)

M60a64r76t76i67n 39Č96a96r77n53e11c59k12ý 2395134759685

A hlavně Stanford porazil Kansas, který hrál opět bez Embiida a totálně, ale totálně mu vybouchl Wiggins - 34 minut, 4 body, střelba 1-6, 4 doskoky, 4 ztráty...

0/0
23.3.2014 20:38

M15a34r26t66i38n 67Č48a63r68n68e15c65k84ý 2345544439455

Tohle je kvalitní kolaps Hawks. Jak v útoku, tak v obraně. Za první 3 čtvrtiny vystřelili 10 trojek, v poslední čtvrtině 8 za 11 minut. Za 37 minut dovolili Torontu pouze 60 bodů, za posledních 11 minut jich dostali 36. Tohle je může stát play off.