Soukalová hájí 4. místo ve Světovém poháru. Ale k dobru má jen 9 bodů

Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová vyhrála při pohárovém finále v Oslu stíhací závod Světového poháru. Českým biatlonistkám se nevedlo při střelbě. Gabriela Soukalová jela šestkrát trestný okruh a skončila čtrnáctá, Veronika Vítková obsadila se čtyřmi nezdary 26. příčku.

L12u63k35á69š 54V55l62k 2441119984166

Já to vidím jasně komu přát vítězství v celkovém seriálu SP. A sice klasický důvod: fandím tomu kdo vyhrál v kariéře méně. :) Kaisa je jen o 2 roky mladší. Takže v tom jsou na tom s Torou podobně. Obě vyhráli 1x světový pohár (Kaisa 10/11, Tora 12/13). Ale Tora má individuálních vítězství/stupně vítězů 28/69, a Kaisa 8/34. Medaile z MS také drtivě vede Tora 18 (individual i štafety), a Kaisa 3...

T91o81m84á66š 15B22r76a49b22e48c 2318906805196

Na druhou stranu, když už si někdo hraje na experta v biatlonu, tak ty výsledky mohl poskytnout. Tak zase v biatlonu to ještě jde, cyklistice dělá svými články mnohdy ještě vetší škodu

0/0
22.3.2014 21:37

M78i23l76a33n 77Š68m81o58l65í61k 3667644332220

Běžecky to nebylo špatný od Gábi, ale co se s ní děje od olympiády na těch ležkách, který dřív měla docela jistý, těžko říct. Asi ani ona sama neví. No snad se na zítra líp vyspí, Vilukhina má na konci sezony výbornou formu, bude to ukrutně těžký.

O65l66d12ř58i87c91h 30H69r15e37j73s38e14m16n68o13u 6262833554557

Njn, střílí pomalu a ještě blbě. Na tom musí Gábina a nejen ona přes léto zapracovat.

0/0
22.3.2014 15:21

M25i81c56h24a19l 72Z74e72t50e57k 3448532120297

Je to jednoduché - na ležkách se musí trefit  do menšího terče. Na stojkách, i když je to méně pohodlné, do většího, proto ty rozdíly. Bylo to stejné i na olympiádě.;-)

0/0
22.3.2014 17:38

M65a76r77t77i10n 97Č31a63r38n23e26c67k59ý 2145164479445

Ta střelba byla velká bída. Nejen to, jak byla nepřesná, ale taky jak byla pomalá. Jedna z nejpomalejších v celém startovním poli.

0/0
22.3.2014 14:24

M19i23l83a66n 81Š20m55o43l16í45k 3157594422610

Ta rychlost je ale standard, Gábi jinak nestřílí.

0/0

K11a86r56e71l 25S11e95m28e78r77á46d 6808570920551

V e stříbrném mas. závodě na OH jedna ležka 23 vteřin !, ale to byla fakt výjimka, ale jinak už se dostala někam ke 30 sec. , dneska bída.

M87i74c29h32a77l 20Z17e26t52e15k 3598862460977

Pomalá střelba by nevadila, kdyby nestřílela vedle. Takhle promarní čas 2x - jednou na střelnici, podruhé na trestné smyčce;-).

0/0
22.3.2014 17:40

J82i70ř62í 40K77l95i34m86e22š 9141971984549

Jo, ještě jeden postřeh, toho komentátora by měla ČT vyměnit, tolik kravin co zase napovídal, je na pováženou. Počítat neumí, občas mele hlouposti a blbosti, kazí dojemRv

J83i45ř73í 80M85a41r15e96k 7191644203494

Žel Rejman se komentovat biatlon asi nenaučí.

0/0
22.3.2014 20:52

J64i56ř95í 32K97l89i97m13e28š 9521591534379

Já bych přál vítězství ve SP Toře, ale myslím, že to Kaisa nepustí. Ale víc mne zajímá jestli naše holky udrží pozice. Když Verča zastřílí, mohla by jít kousíček dopředu a GS 4 flek snad udrží:-)

0/0
22.3.2014 14:17

J14i30ř45í 58K90l24i93m70e70š 9271931784869

Ach, ta střelba...., ale stejně se na to dobře kouká:-)

+1/−1
22.3.2014 14:14

M25i19c40h77a55l 45Z41e23t62e61k 3728852960227

IMO byl tenhle závod největším zklamáním pro samotnou Darju. Tolik minel si na startu určitě nepřipouštěla..... ;-)

0/0
22.3.2014 14:06

M30i12l22a93n 46Š70m61o43l81í60k 3697154432740

Tak 6 je i na ni dost, ale ty 3 minely na poslední stojce bejvaly od ní docela častý. Až na oly začla střílet tak skvěle.

0/0
22.3.2014 15:22

L89u73k42á12š 61S36m71ě13t33á41k 3376507234586

Na to kolik udělala Gabča chyb, tak je to čtrnácté místo, ještě zázrak. No a drama o čtvrté místo bude ještě pokračovat, Gábina má už jen pouze 9 bodů náskok na Viluchinovou, Eckhoffová už je jenom přeci trošku dál. No tak hlavně zítra zvládnout tu střelbu! R^

+2/−1
22.3.2014 13:46

J57a84n 14Č45a38p62e30k 6838735156723

To nevadí, hlavně že je pořád nejkrásnější ♡

+2/−2

O76l73d30ř71i68c25h 22B62í80l52ý 7578275974946

Pěkný drama, poslední závod Tory bude strhujícím soubojem o vítězku SP :-)   Darja se dneska pěkně odstřelila :-/

+3/−1
22.3.2014 13:42

M33i79c28h49a85l 31Š42í47m30a 4150410465206

Lepší závěr sezóny si snad ani nelze představit! Nejradši bych byl, kdyby se to jelo už dneska, jak jsem zvědavý, kdo sezónu vyhraje. A to ani nevím, komu to přát víc a proč. I když, Tora se loučí a byl by to domácí happyend jako hrom.

+2/0
22.3.2014 13:54

O56l58d69ř54i44c79h 80B77í62l66ý 7408565664166

to by byl ukázkovej happyend. Těžko říct, Kaisa je v běžeckým laufu, ale Tora je stabilnější běžkyně. Nicméně bude to luxusní rozloučení s parádní biatlonovou sezónou

+2/0
22.3.2014 14:00

O77l53d43ř45i31c33h 91B80í45l32ý 7888495354546

stabilnější střelkyně

0/0

L36e86n98k39a 31J94a16c31k43o42v10á 5677378503872

Taky jsem zvědavá, na rozdíl od chlapů, kdy už je vítěz jasný, tady to bude ještě hodně zajímavé. Já to hrozně Toře přeju a doufám, že se o to náležitě popere, ale mám takové tušení, že Kaisa, byť hodně těsně, vyhraje, ale uvidíme zítra. Rozhodně to bude velký boj.