Poosmé královnou. Sáblíková po čtvrtém místě v Heerenveenu vyhrála SP

Měla takový bodový náskok, že jí stačilo i páté místo. Martina Sáblíková nakonec na poslední trojce sezony v Heerenveenu obsadila 4. pozici, která ji vynesla mezi nezapomenutelné - česká rychlobruslařka poosmé celkově vyhrála Světový pohár na dlouhých tratích. A pak ukončila sezonu, mistrovství světa ve víceboji příští týden už nepojede.

J47i68ř84í 11V39á51v94r44a 8169308865692

KDO TO ŘÍKAL??? JÁ TO ŘÍKAL!!! MARTINA JE  N E L E P Š Í ! ! !

0/0
16.3.2014 1:00

Z95l46a90t26a 21Z39b89o22r63i23l24o14v88a 6430832485

Gratuluji.[>-]R^ Doufam jen, ze se v budoucnosti neujmou závody s hromadnym startem. To by mohlo ohrozit Martininu ZASLOUZENOU suverenitu.Vcera jsem zahledla na nemecke tv zavod s hromadnym startem /snad na 5000m, vyhrala Lollobrigida/-show na ukor sportovniho vykonu, taktizovaní a strkanice-uspeje ten, kdo se protlaci dopredu a zaroven ho nediskvalifikuji.Chapu, ze chteji tento sport ucinit vice atraktivnim, ale fér to není.A navic mi to pripada velmi nebezpecné...Zajímal by me nazor ostatnich, zejmena tech, kteri se tomuto sportu venuji.

0/0
15.3.2014 18:58

L22a49d43a 85N12o32v91a49k 4182173267

nevíte někdo, kolik závodnic celkem jezdí ve světovém poháru tratě 5000,- a 3000,- metrů...? Já jen jestli je to první místo z deseti.., nebo ze sta...

L73a54d50a 17N14o22v20a19k 4832633447

o mě tady nejde.. Chtěl jsem to vědět, abych měl představu o hodnotě těch výkonů.. Nicméně musim s tebou souhlasit, že jsem v životě ničeho většího nedosáhl..., je to smutné, ale nijak to nesouvisí s mojí otázkou..

0/0
17.3.2014 0:41

L21a44d77a 21N38o37v45a71k 4292733397

aha, tak jsem si to našel.. Závodí necelých 50 závodnic z celého světa..

0/0
17.3.2014 0:55

J67i94ř37í 93V30á22v56r57a 8919918925852

No, ten světový pohár je špička ledovce - jako v každém sportu. Zkus se přihlásit do diamantové ligy...