Další medaile z univerziády: Biatlonové zlato a stříbro, bronz ze svahu

Biatlonistka Jitka Landová vyhrála na světové zimní univerziádě v Itálii závod s hromadným startem, Tomáš Krupčík získal v téže disciplíně stříbrnou medaili. Bronz vybojovala ve večerním slalomu Martina Dubovská.

P74e23t26r 53V61a51l43i63š 4635144888611

VýborněR^

Jsou to samozřejmě skvělé výsledky a jsou slibné pro budoucnost.Kdo si tady myslí že na univerziádě jsou kromě našich -ostatní jen nějací amatéři je mimo.Nesrovnávejme to se SP, ale i tyto závody jsou v nadupané konkurenci. Náš biatlon jde nahoru(a to výrazně). Nejsme Norsko, Rusko, či Německo, a vždy to bude mít u nás jiné parametry, ale o to cennější takovéto výsledky jsou. [>-]!

0/0
21.12.2013 23:09

L10i90b17o96r 62Š42t73ě26p55á45n 2859348692472

Nechci nic říkat, ale pokud ve světovém poháru absolutně tragická Landová získává na univerziádě medaile, znamená to pouze to, že téměř žádný vrcholový biatlonista současnosti nestuduje VŠ. Rozhodně to nevypovídá nic o její lepší výkonnosti. Jinak samozřejmě gratulace.

+2/−2
20.12.2013 18:05

O15t11t31o 58P25o78s24p48í75š40i57l 4264625367418

Ve svěťáku sráží Jitku její mizerná střelba, hlavně na stojce... Í-děs se s informacemi nepřetrhnul, ale pochybuji, že by vyhrála masák po té, co obkroužila svých tradičních 5 koleček po stojce, resp. v tomto závodě deset...

Takže pokud její vítězství je náznakem lepší formy, buďme rádi.R^

+2/0
20.12.2013 20:00

I26v24o 97Ž53á10č26e70k 9210602499317

On ten závod se nejspíš jel kapánek pomaleji než závody ve svěťáku, a pak je na střelnici menší únava a tepová frekvence.

J86i55ř49í 73L93i96e91t95a95v77e87c 8573369733229

Jitka bude pro ženskou štafetu přínos - aspoň doufám. A když se současně povede závod i Báře, tak to může v ženské štafetě být sakra zajímavé. O těch dvou nejlepších asi nemá smysl moc mluvit (psát).

0/0
20.12.2013 17:33

J83a66k35u36b 84H59e92j29z24l77a52r 6426546521935

Však teď holky už jezdí jen o 4. místo, o který se "perou" právě Bára s Jitkou. Třetí nejlepší česká biatlonistka je teď podle posledních závodů Eva Puskarčíková. Ve Francii jezdila docela stabilně okolo 20. místa

0/0
20.12.2013 19:09

O10t30t95o 90P43o25s55p87í76š46i93l 4654475527298

Máte pravdu až na jednu drobnost... 25. a 35. místo není jaksi okolo dvacítky...;-)

+1/0
20.12.2013 20:01

T38o44m16á29š 81B71r50a92b67e79c 2728776965416

Si děláš srandu? V dnešní vyrovnasti biatlonu je umístění okolo 25. - 35. místa stejný jako okolo dvacítky. Vlastně ono to tak bylo vždy (i ta třicítka), akorát ty seš úplně mimo :-/Rv